Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

SenkiFia

Well-Known Member
2022. április 4.
1 443
12 410
113
@SenkiFia Te meg ne DM-ben gyere vau, hanem itt fogalmazd meg, ha van számomra mondanivalód.
thx.
Igazából nincs, másokat nem terhelnék a te baromságaiddal, saját magadat minősíted azzal, hogy bármilyen összefüggést gyártasz a között, hogy mikor regeltem, és hogy tuti 'propbot' vagyok.
Neked ennyi eszed van, sajnos.

Érdemben sosem sikerült még válaszolnod, bárhogy is érveltem/érveltünk. Te csak a saját meg a nyugati narratívákat tudod befogadni, minden más orosz propaganda.
Soledar is orosz propaganda volt, igaz? Ti még 2 hétig harcoltatok úgy, hogy már rég orosz kézen volt, és minden bizonyítékot photoshopnak neveztek. És engem barmozol le.
A vegyifegyverekkel kapcsolatban meg a hőseid vették fel videóra amikor ezeket gyártják. Dicsekedtek vele. És ezután neked hihetetlen, hogy a hőseid ezt használják? Meg rögtön párbeszéd,vizsgálódás, bla bla? NS2-nél mi volt? ha??

Az meg, hogy máshova nem nagyon kommentelek? Ez milyen érv?
Amúgy szoktam máshova is írni, de ha egyszer vannak fórumtársak akik sokkal jobban képbenvannak, akkor én mit okoskodjak?

A vau meg tudod ki? an... szimeringes pi...ja
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Igazából nincs, másokat nem terhelnék a te baromságaiddal, saját magadat minősíted azzal, hogy bármilyen összefüggést gyártasz a között, hogy mikor regeltem, és hogy tuti 'propbot' vagyok.
Neked ennyi eszed van, sajnos.

Érdemben sosem sikerült még válaszolnod, bárhogy is érveltem/érveltünk. Te csak a saját meg a nyugati narratívákat tudod befogadni, minden más orosz propaganda.
Soledar is orosz propaganda volt, igaz? Ti még 2 hétig harcoltatok úgy, hogy már rég orosz kézen volt, és minden bizonyítékot photoshopnak neveztek. És engem barmozol le.
A vegyifegyverekkel kapcsolatban meg a hőseid vették fel videóra amikor ezeket gyártják. Dicsekedtek vele. És ezután neked hihetetlen, hogy a hőseid ezt használják? Meg rögtön párbeszéd,vizsgálódás, bla bla? NS2-nél mi volt? ha??

Az meg, hogy máshova nem nagyon kommentelek? Ez milyen érv?
Amúgy szoktam máshova is írni, de ha egyszer vannak fórumtársak akik sokkal jobban képbenvannak, akkor én mit okoskodjak?

A vau meg tudod ki? an... szimeringes pi...ja
-Miért? Mi volt az NS-nél? Te tudod? Kérlek mindenképp tájékoztasd a vizsgálatot végzőket a világra szóló
felfedezésedről.
-Vegyi fegyvert mégis minek vetnének be? Semmilyen logika szerint sem áll össze a kép.
-Milyen érv? Nem is tudom. Valaki pont egész véletlenül a háború megindulása körül regisztrál, azóta
csak egy topicban aktív, csak egyoldalú dolgokat postol, és beleszáll bárkibe, aki az ellenkezőjét.
Noch dazu ezt olyan alpári stílusban képes csak tenni, ami legalábbis véleményes.
Ultima ratioként meg elkezdesz anyázni.
De tényleg semmilyen magyarázat nem következik ezekből.
 

SenkiFia

Well-Known Member
2022. április 4.
1 443
12 410
113
-Miért? Mi volt az NS-nél? Te tudod? Kérlek mindenképp tájékoztasd a vizsgálatot végzőket a világra szóló
felfedezésedről.
-Vegyi fegyvert mégis minek vetnének be? Semmilyen logika szerint sem áll össze a kép.
-Milyen érv? Nem is tudom. Valaki pont egész véletlenül a háború megindulása körül regisztrál, azóta
csak egy topicban aktív, csak egyoldalú dolgokat postol, és beleszáll bárkibe, aki az ellenkezőjét.
Noch dazu ezt olyan alpári stílusban képes csak tenni, ami legalábbis véleményes.
Ultima ratioként meg elkezdesz anyázni.
De tényleg semmilyen magyarázat nem következik ezekből.
xD
1) NS-nél pl a németek is megmondták asszem a múlt héten, hogy kb 0% az esélye, hogy az oroszok voltak. Ti bégettétek mint az állat, hogy hát tuti az oroszok voltak. Hiába volt egyértelmű még a kis pistikének is, hogy az oroszoknak egyáltalán nem volt érdekük felrobbantani. Ez amúgy világra szóló, csak mondom. (Azt már meg sem említem amikor az asszem valamelyik lengyel patkány meg is köszönte az usának, nameg nuland patkány böffintése sem volt semmi)
2) Miért vetnének be vegyi fegyvert? Szerinted miért, ember? Mert tudják jól, hogy bármit megcsinálhatnak, a kutyát nem érdekli a nyugaton. Soledarnal is voltak vegyi fegyverek, amiket szintén a hőseid vetettek be. Mariupolnál a tartályos drónok? szentelt vizet szórtak szerinted?
3) Mondom, ha ez neked bármit is jelent, hogy mikor regeltem, akkor azzal magadat minősíted.

'noch dazu, ultima ratio' nagyon okos ügyes fiu vagy hogy tudsz idegen szavakat. Sokra nem mész vele, attól még tök hülyének néznek. (Barátokkal sokat szoktunk visítani a baromságaidon.)
Alpári stílus? Bántja a kis lelkedet, vagy mi ez a hiszti? Pedig próbálom visszafogni magam.
Amúgy én nem anyáztam. vagy ha igen, mutasd meg hol.
(Érvelni még mindig nem sikerül, 'csaxolólok')
 

SenkiFia

Well-Known Member
2022. április 4.
1 443
12 410
113
-Miért? Mi volt az NS-nél? Te tudod? Kérlek mindenképp tájékoztasd a vizsgálatot végzőket a világra szóló
felfedezésedről.
-Vegyi fegyvert mégis minek vetnének be? Semmilyen logika szerint sem áll össze a kép.
-Milyen érv? Nem is tudom. Valaki pont egész véletlenül a háború megindulása körül regisztrál, azóta
csak egy topicban aktív, csak egyoldalú dolgokat postol, és beleszáll bárkibe, aki az ellenkezőjét.
Noch dazu ezt olyan alpári stílusban képes csak tenni, ami legalábbis véleményes.
Ultima ratioként meg elkezdesz anyázni.
De tényleg semmilyen magyarázat nem következik ezekből.
Illetve az is baromság, hogy beleállok mindenkibe, aki nem azt gondolja/mondja amit én. Netto baromság, nem egyszer ismertem el, ha éppen a "nyugatnak" volt igaza. Olvasgatni kéne mielőtt ilyen baromságokat írsz.
(De tudom, hogy ezt így átalánosságba sikerült most megfogalmaznod, mert valamit muszáj volt kitalálni.)
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
2 896
8 165
113
Ez nem segít azon hogy semmit nem tudsz a nyugati átlagemberek életéről :)
Valószínűleg. A bázisokon, a gyakorlótereken meg sok egyéb helyen csak a fegyverekről beszélgetünk és a gyilkolásról.. Még azokkal a magyar ismerősökkel is akik kinn élnek itt-meg ott és találkozunk velük .....
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Boom, mike drop!!!44
bh187-minion.gif
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Annak milyen szép üzenete lenne, ha az ukrán és orosz mentők közösen dolgoznának kint

.


Ezt a "SirMindenhova-befosok-vmit" troll-tagot nem kéne már kib@szni lassan minden --eddig/nélküle-- értelmes témából???

Az "Eszem-Iszom..."-ban még maradhat...
...esetleg"! ... ??? :oops:


U.I.: Nem "Költői kérdés" volt, várok egy választ! :hadonaszos:

.
Mivan?
Betettem a fenti hírt, erre jöttek a megjegyzések, amikre történetesen most kivételesen nem
fogtam be a pofám.
De nyilván velem van problémád, ugye?
 

Fundin

Well-Known Member
2019. június 22.
718
2 716
93
Valószínűleg. A bázisokon, a gyakorlótereken meg sok egyéb helyen csak a fegyverekről beszélgetünk és a gyilkolásról.. Még azokkal a magyar ismerősökkel is akik kinn élnek itt-meg ott és találkozunk velük .....
Az írásaidból kiderül hogy nem sok semmit tudtál meg. Javaslom tölts kint egy évet okosabb leszel és itt szögezem le ,hogy látod én se beszélek feszt a hanyatló nyugatról csak nincs kolbászból ám a kerítés. Mindazonáltal nagyon zavar, hogy erről a nem létező erkölcsi magaslatról nézed le azt a 7-8 millió embert aki a budapest táblán kívül lakik. Aztán persze értetlenül állsz előtte, hogy mért mondanak bunkó pestinek.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Csak annyira feltűnő, hogy telefosta az egész fórumot hirtelen, volt amikor 10+ helyen ő virított mint utolsó hozzászóló.
Szoktam postolni azóta is. Bár nem nagyon van, ami megütné az ingerküszöböm;
A napokban lesz a 40., úgyhogy eléggé depressziós is vagyok+kedvetlen.

Illetve, nem mintha bárkit érdekelne, de pl az ukránosból megkértem TCat-et, hogy
legyen szíves bannolni.
Ezek vannak.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 630
55 130
113
Kellemesebb hir:
Lengyelországban egy anya, akinek van már 7 gyermeke, ötös ikreket szült. Mindnyájan jól vannak.
A pár szeretett volna még egy gyereket, de több lett, mondták.
A nö matematikus, angol férje IT- szakember. A 7 gyerekek között 2 ikerpár van.
Le a kalappal! :)
 
Status
Not open for further replies.