Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 473
13 274
113
En csak azert vagyok itt, amit tarsadalmi feladatkent gondolok

Tehát hittérítő vagy ?

olyan, hitelesitheto infokkal szolgaljak, amiket nem biztos, hogy mindenki ismer a magyar Kesmabol....

A Kesmát senki nem érti. Ha orgánumokat neveznél meg, mint Telex, Index, Origo, stb, akkor már érthető lenne. De most mire akarsz kilyukadni ? Mindenki Orbán egyszemélyi irányítása alatt van, és hazudozik, te meg az igazság birtokában vagy ?
 
  • Tetszik
Reactions: sidewinder12
K

Kopi2000

Guest
Tehát hittérítő vagy ?



A Kesmát senki nem érti. Ha orgánumokat neveznél meg, mint Telex, Index, Origo, stb, akkor már érthető lenne. De most mire akarsz kilyukadni ? Mindenki Orbán egyszemélyi irányítása alatt van, és hazudozik, te meg az igazság birtokában vagy ?
Ahogy tetszik... De nem vallasos hitet akarok terjeszteni, hanem valos, a neten, Origon, stb... nem mindig fellelheto, ismereteket valos tapasztalat alapjan... Hatha nehany dolog megragad egy-ket buksiban. Egyebkent ekozben en is tanulok, kevesektol mast, mint amit ismerek, sokaktol meg semmit.....
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 315
13 366
113
Csaták, foglyok, ukrán szemmel...


Hadi helyzet lehetséges alakulása...


Magyar nyelven, folytatódik az ukrán előre nyomulás..

Túlterhel a munka.
Ezen az alapvetően mocskolódó nicken is éppen az ulippo nicked formátumát használod (3 video link, mindegyikhez egy-egy egysoros gyenge színvonalú hozzáfűzés), igazán adhatnál a propagandamunka színvonalára.
Ez így gáz.
 
K

Kopi2000

Guest
Túlterhel a munka.
Ezen az alapvetően mocskolódó nicken is éppen az ulippo nicked formátumát használod (3 video link, mindegyikhez egy-egy egysoros gyenge színvonalú hozzáfűzés), igazán adhatnál a propagandamunka színvonalára.
Ez így gáz.
Nem érdekel az ukrán topikról alkotott véleményed (egyébként az a többi hasonszőrűjé sem), egy picit sem, ha még nem vetted volna észre, elárulok egy titkot, ami nem tik-tok, de az itteni a ruszofileknek, lehet ezzel a módszerrel gyorsan agyvérzést okozni...
 
  • Vicces
Reactions: Mark1993
K

Kopi2000

Guest
Túlterhel a munka.
Ezen az alapvetően mocskolódó nicken is éppen az ulippo nicked formátumát használod (3 video link, mindegyikhez egy-egy egysoros gyenge színvonalú hozzáfűzés), igazán adhatnál a propagandamunka színvonalára.
Ez így gáz.
Tudod, barmilye meglepo is a szamodra, ez a nick, amirol te azt gondolod, hogy egyik a sok kozul, nem a mocskolodas a celja. Ha ktekintenel, kegalabb az elmult 1 het megjegyzeseibe, konnye rajonnel, hogy a nicken mogott evyetlen valos, raadasul kepzett, erre pedig buszke, onerzezes ember all. Lehet engem 6 okornek tartani, a jogod megvan ra, a kepesseged, ha nem tekintesz tul az ukran mocsaron, biztosan nincs meg hozza. De, meg elotted az elet, tanulj, Lenin is megmondta..... Tudom, nagy dilemma, hogy hova iratkozzal be. A CEU-ra vagy a Lomonoszovra???
 

Foxbat

Well-Known Member
2021. február 28.
297
1 810
93
Nem érdekel az ukrán topikról alkotott véleményed (egyébként az a többi hasonszőrűjé sem), egy picit sem, ha még nem vetted volna észre, elárulok egy titkot, ami nem tik-tok, de az itteni a ruszofileknek, lehet ezzel a módszerrel gyorsan agyvérzést okozni...

Szerintem agyvérzést nem okozol, inkább csak erős ellenszenvet és egy kis lenézést.

Egyébként, egy ilyen szép nyilvános beismerés után, ahol kijelented, hogy direkt provokálsz, érdemes lenne szerintem kirakni innen végleg. Egyszerűen a színvonal miatt. Amúgy az Ukránok ügyének is igazából jót tenne, mivel te meg a hasonló színvonalon működő emberkék, csak ártotok nekik.
 
K

Kopi2000

Guest
Szerintem agyvérzést nem okozol, inkább csak erős ellenszenvet és egy kis lenézést.

Egyébként, egy ilyen szép nyilvános beismerés után, ahol kijelented, hogy direkt provokálsz, érdemes lenne szerintem kirakni innen végleg. Egyszerűen a színvonal miatt. Amúgy az Ukránok ügyének is igazából jót tenne, mivel te meg a hasonló színvonalon működő emberkék, csak ártotok nekik.
Kb. annyit erdekel, amit leirtal, mint az elotted szoloe. Csak, hogy ne koptasd nekem (erten, a lelki udvomert, stb..) a billentyuket. Az meg a Te dolgod, hogy kit es miert nezel le. De, vigyazz, nehogy, nehany mas jellegu dolog miatt, fell kelljen (e) ram nezned....
 

Foxbat

Well-Known Member
2021. február 28.
297
1 810
93
Kb. annyit erdekel, amit leirtal, mint az elotted szoloe. Csak, hogy ne koptasd nekem (erten, a lelki udvomert, stb..) a billentyuket. Az meg a Te dolgod, hogy kit es miert nezel le. De, vigyazz, nehogy, nehany mas jellegu dolog miatt, fell kelljen (e) ram nezned....

Hoppá, hoppá, rögtön jön a fenyegetés is? :) Szánalmas....

Másoknak akarsz itt "agyvérzést" okozni, rengeteg munkával, erre neked pár sor is elég.... :D
(amúgy, nem ez volt a cél, hanem, hogy vedd már észre magad.)
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 473
13 274
113
en 67- ben szulettem, de gyerekkent annyira utaltam nar a megszalloinkat, meg a helyi kiszolgaloijat

A megszállóink között nem csak Oroszok, hanem Ukránok is voltak, őket miért nem utálod ?

ma, az ukran hireket bongeszve, tobbet ertek meg, mint akkor.

Az Ukrán történelem eredetét és Magyarország világháború következményekénti megszállását párhuzamba állítani vagy hatalmas tudatlanságról, vagy csúsztatásról árulkodik.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 473
13 274
113
Igenigen, pontosan erről beszélek, amikor még arról sincs halovanylila fogalmad sem, hogy mit idézel, hogy mekkora hülyeség volt ideokadni...

Szabad kérdeznem, hogy mi áll a probléma hátterében, hogy időtlen idők óta, mióta összefutunk, legyen Merkava, vagy Abrams vagy Scud vs Patriot témája, bármi állítás / vélemény hangzik el, ami nem illik a világképedbe, egyből a jól megmondó, lenéző, magas lóról "stílusú" válasszal reagálsz ?
 
K

kamm

Guest
Szabad kérdeznem, hogy mi áll a probléma hátterében, hogy időtlen idők óta, mióta összefutunk, legyen Merkava, vagy Abrams vagy Scud vs Patriot témája, bármi állítás / vélemény hangzik el, ami nem illik a világképedbe, egyből a jól megmondó, lenéző, magas lóról "stílusú" válasszal reagálsz ?

 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 075
2 944
113
Nos ...kedves @ladagrant ,@Wilson ,@Negan ,@meszike91,@mindenen kívül @SirHiggins ...én vállalom ,hogy meghívlak benneteket Szegedre egy szeszkózásra ami kb 6 órát ölel fel......aki beír a nevetekben a htka-ra az bukik.......ez nem kamuzás...őszintén szeretnék veletek egy Unicum mellett beszélni pár órát (nem politikáról arra ott van a htka......mivel nem vagyok semmilyen párt tagja hanem semleges ezért nincs miért aggódnom.....na jó @ogretankHU is jöhet...
 
Status
Not open for further replies.