Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
871
4 851
93
@ZeiG hat ezt nem aproztad el!

d8d08c9e516a868d08c391a9793c661c.gif
Éppen ellenkezőleg, elapróztam erre aaa... ööö... mondjuk a BNO-10-es kód beérkezésig Hoppy Lőrincre egy rakat karaktert! :confused:
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 869
9 801
113
@SirHiggins :
"Ki a fasznak képzelitek Ti magatokat, hogy veszitek ahhoz a bátorságot, hogy bárkit megbélyegezzetek?!
De eltanultátok a várbeli dagadt szartól ezt a mentalitást."


Nagy ám az orcád 1500km-re innen, 2500 km-re a harcoktól. Vajon mire számíthatna tőled Magyarország, ha itt baj lenne? Tőled, aki minden angol ünnepet bőnyállal szopsz fel és még meg is próbálod azokat a magyarokra erőszakolni.
Talán nem túlzok, ha azt mondom, hogy angol létedre kitűnően beszéled a magyar nyelvet.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
@SirHiggins :
"Ki a fasznak képzelitek Ti magatokat, hogy veszitek ahhoz a bátorságot, hogy bárkit megbélyegezzetek?!
De eltanultátok a várbeli dagadt szartól ezt a mentalitást."


Nagy ám az orcád 1500km-re innen, 2500 km-re a harcoktól. Vajon mire számíthatna tőled Magyarország, ha itt baj lenne? Tőled, aki minden angol ünnepet bőnyállal szopsz fel és még meg is próbálod azokat a magyarokra erőszakolni.
Talán nem túlzok, ha azt mondom, hogy angol létedre kitűnően beszéled a magyar nyelvet.
Bp-en élek perpill, de oda se neki.
 
  • Tetszik
Reactions: Kopi2000

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 057
4 009
113
@Tcat!
Benéztem a "Bűnlajstrom, büntetett tagok listája" topikba, és hát igen-igen csodálkozom, hogy Pogány kurvaanyázása következmény nélkül maradt, viszont @Kopi2000 tiltva lett!
Tehát az emberi hangnemű fórumozás nem alap követelmény!
Értem én, hogy @Pogány szakmai téren is letett valamit az asztalra, de ezt még molninak sem engedtétek volna meg!
Látom a reakciókból, hogy a turbómagyarok tetszését legalább elnyerte a döntés, ezért megadom a hozzászólásommal az esélyt a saját, kicsit visszafogottabb stílusommal a tiltásomra!
Ha mindenki, aki nem ért egyet az ország kirablásával, legyen az a "böszme", vagy a "kolostormalac", ki lesz innen tiltva, legalább végre mindenki rózsaszínben fog itt látni mindent, még jürgennek sem kell majd elárasztania a fórumot a fizetett tartalommal!
És a rózsaszínű ködben élőknek sem kell fárasztaniuk magukat a röhögő szmájlik küldözgetésével!
Valahogy az az érzésem, mint a honvédség átalakításánál, hogy a fürdővízzel itt is kiöntitek a gyereket!
"Bobónak" akkor biztosan tetszeni fog a fórum is, ha benéz ide!
Bocs hogy ide írtam, ha akarjátok úgyis áthelyezitek, vagy törlitek a hozzászólásom!
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 914
21 466
113
@Tcat!
Benéztem a "Bűnlajstrom, büntetett tagok listája" topikba, és hát igen-igen csodálkozom, hogy Pogány kurvaanyázása következmény nélkül maradt, viszont @Kopi2000 tiltva lett!
Tehát az emberi hangnemű fórumozás nem alap követelmény!
Értem én, hogy @Pogány szakmai téren is letett valamit az asztalra, de ezt még molninak sem engedtétek volna meg!
Látom a reakciókból, hogy a turbómagyarok tetszését legalább elnyerte a döntés, ezért megadom a hozzászólásommal az esélyt a saját, kicsit visszafogottabb stílusommal a tiltásomra!
Ha mindenki, aki nem ért egyet az ország kirablásával, legyen az a "böszme", vagy a "kolostormalac", ki lesz innen tiltva, legalább végre mindenki rózsaszínben fog itt látni mindent, még jürgennek sem kell majd elárasztania a fórumot a fizetett tartalommal!
És a rózsaszínű ködben élőknek sem kell fárasztaniuk magukat a röhögő szmájlik küldözgetésével!
Valahogy az az érzésem, mint a honvédség átalakításánál, hogy a fürdővízzel itt is kiöntitek a gyereket!
"Bobónak" akkor biztosan tetszeni fog a fórum is, ha benéz ide!
Bocs hogy ide írtam, ha akarjátok úgyis áthelyezitek, vagy törlitek a hozzászólásom!

tv-comedy.gif
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Folyamatosan az angolszász propit tolod, maradj már magadnak...
Nincs ezzel baj, csak legalább ne kérd már ki magadnak, ha szembesítenek vele, mert nevetséges!
Nem kértem ki magamnak egyszer sem ha angolszászkodással vádoltak.
Nyilván azért ez a nickem, avatarom, aláírásom etc, mert nem igazán kedvelem az angolszászokat.

Egy közlést tettem előbb. Dixi.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 533
44 985
113
Nem kértem ki magamnak egyszer sem ha angolszászkodással vádoltak.
Nyilván azért ez a nickem, avatarom, aláírásom etc, mert nem igazán kedvelem az angolszászokat.

Egy közlést tettem előbb. Dixi.
Na, akkor meg mi a probléma?

Angolszász szíved van, pont annyira vagy magyar Budapesten élve éppen, mint én lennék Brit ha Londonban mosogatnék átmenetileg!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 343
9 909
113
@Tcat!
Benéztem a "Bűnlajstrom, büntetett tagok listája" topikba, és hát igen-igen csodálkozom, hogy Pogány kurvaanyázása következmény nélkül maradt, viszont @Kopi2000 tiltva lett!
Tehát az emberi hangnemű fórumozás nem alap követelmény!
Értem én, hogy @Pogány szakmai téren is letett valamit az asztalra, de ezt még molninak sem engedtétek volna meg!
Látom a reakciókból, hogy a turbómagyarok tetszését legalább elnyerte a döntés, ezért megadom a hozzászólásommal az esélyt a saját, kicsit visszafogottabb stílusommal a tiltásomra!
Ha mindenki, aki nem ért egyet az ország kirablásával, legyen az a "böszme", vagy a "kolostormalac", ki lesz innen tiltva, legalább végre mindenki rózsaszínben fog itt látni mindent, még jürgennek sem kell majd elárasztania a fórumot a fizetett tartalommal!
És a rózsaszínű ködben élőknek sem kell fárasztaniuk magukat a röhögő szmájlik küldözgetésével!
Valahogy az az érzésem, mint a honvédség átalakításánál, hogy a fürdővízzel itt is kiöntitek a gyereket!
"Bobónak" akkor biztosan tetszeni fog a fórum is, ha benéz ide!
Bocs hogy ide írtam, ha akarjátok úgyis áthelyezitek, vagy törlitek a hozzászólásom!
Én adtam neki a 6 hónapot.
Nyilván gondoltam, hogy azonnal politikai indíttatású moderációnak fogja valaki beállítani.
Nem egészen világos, hogy Kopi esetében mi a gyerek ami a fürdővízzel kiöntésre került....
Ellenben az igen, hogy Tcat-től kapott egy erős figyelmeztetést pénteken, ehhez képest ugyanott folytatta.

Tegnap 11:07 óta 15 kömmentet írt, ebből kettő volt az amit nem kellett törölni, ma reggel ismét a fórum kollektív szidásával kezdte a napot.
Senki nem azért teszi bele a munkát az itteni dolgaiba, hogy ezt a rombolást kapja eredményül.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Na, akkor meg mi a probléma?

Angolszász szíved van, pont annyira vagy magyar Budapesten élve éppen, mint én lennék Brit ha Londonban mosogatnék átmenetileg!
Elárulok egy titkot: nem zárná ki egyik a másikat feltétlenül.
Az, hogy sajnos idáig süllyedt Mo-n a vitakultúra, párbeszéd... nem mindig volt ez így.
Anno pl, mikor egyetemre jártam, és -véletlenül- bebasztunk, akkor az egyetemi kocsmában kurva jól
elvitatkozott egymással a maoistától kezdve, a liberálison át, a monarchista, vagy a nagymagyar tegezes is.
Nem volt kurva anyázás, és egymás után énekeltük közösen az Internacionálét vagy a székely himnuszt.
Ha meg az ember nem szemellenzős, akkor pontosan érzi és magáénak érzi ezeket, hiszen mindegyik
irányzat tett hozzá ahhoz az értékrendhez, ami körülvesz.
Az meg, hogy ez már nem így van és milyen szíved lesz... hát talán ha nem akarná megmondani nekem vki,
hogy ki pl a hazaáruló, hogy mennyit teszel a szülőföldedért és ez kurvára de egyoldalú, noch dazu
azt kapod csak, hogy munkásőr, mocskoszsidó, rohadtbuzi, csakúgybaszódjmeg.
Szóval ezeket egy ideig tűri az ember, aztán elmentektiakurvaanyátokba. Hát kell ez nekem?

Ez lehet kicsit hektikus lett, de előbb keltem, még csak 1. kv-t iszom.
 
  • Tetszik
Reactions: ZeiG
Status
Not open for further replies.