1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Szuhoj PAK-FA (T-50) / FGFA / Szu-57

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2012. december 28..

1. Roni

Roni Well-Known Member

Az f-35 ,j-20 meg a j-31 nyoma van .
    De a szu-57? o_O

2. Roni

Roni Well-Known Member

Lehet gúnyolódni, ha az oroszoknak sem lesz 2025-előtt 5 gen hajtómű ;);)

3. Redgreg

Redgreg Well-Known Member

Igen lesz. És lehet addigra lesz ws-15 is (ha lesz, bár igazából amennyit látunk a J-20ból simán bahazudhatják, hogy már 2 éve benne van.) És azt is elhiszem, hogy a WS-10 annyit tud amennyit mondanak. Milyen tömegből? Mekkora kétáramisági fokkal? És a ws-15 milyen tömegből, stb stb stb fogja tudni? Csak mert én készséggel elhiszem, hogy a kínai hajtóműmérnökök olyan tapasztalattal rendelkeznek, amilyen senki másnak nincs a világon. De ez azért van, mert az azzal a generációval foglalkozó nyugati és szovjet mérnökök csúcstalálkozóján a legifjabb orosz mérnök is még személyesen segített a Muromeck reszelgetésében, az amerikai korelnök meg Lee mellett harcolt a polgárháborúban.
    Ettől még tudhatja azt a fékpadi értéket amit mondanak rá. Ahogy a Stambuli ágyuk is jók voltak Duchworth ellen a féltonnás kőgolyóikkal. De attól még nem voltak modern agyuk...

ogretankHU likes this.
  4. ogretankHU

ogretankHU Well-Known Member

Má esment olyanokat állítasz akár a nyakadat is rátennéd amit vazze csak az adott üzemeltetők tudnak bizton ! Ez kivált kép igaz a még fejlesztés alatt állókra hiszen még be sem fejezték a fejlesztést de Mr.Roni a mindent is tutira tudó és megmondó repülésügyi szagértő ezt állítja tehát ziher ! Ne ölj már minket hiszen még a réginek mondható F22 is ultra titkos csak találgatnak a megadott információ morzsák és vizuális megfigyelés alapján !

fip7 and ghostface like this.
  5. dudi

dudi Well-Known Member

Olyan kis buta vagy!Nem tudod,hogy a kínai haditechnika milyensége a gyakorlatilag nulla informació miatt pusztán hit kérdése?Itt van a fent említett hajtómű:ha elhiszed amit mondanak róla (kb annyit,hogy jó) akkor a kínaiaknak van egy jó hajtóművük.Ha kis gonosz vagy és kérsz egzakt adatokat, ne adj Isten képeket(nem a beepített allapotról hanem belső részegységekről),akkor igazából egy lovat kapsz azt is részletekben és nem a nyaka az első reszlet...
    Szóval amint tényeket kérsz a kínai haditechnika mellett érvelőktől a legtöbb esetben azonnal megáll az érvelés vagy, ha nagyon vakhitűvel találkozol kapsz egy gyerelrajzot amibe beleláthatsz űrhajót meg tengeralattjárót is igeny szerint.

fip7, waterloo, fishbed and 3 others like this.
  6. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ezért nem épp nullányi az infó és kép is van róla
    https://en.wikipedia.org/wiki/Shenyang_WS-10
    https://www.google.com/search?q=She...80#imgrc=_rBOYalZBh8elM&imgdii=QnxI7TLQbClVaM

7. dudi

dudi Well-Known Member

8. amos

amos Member

Régi Top Gun vagy Aranysasban olvastam, hogy valamivel kisebb a Flanker ellenállása, mint az F-15-é. Itt kifejezettem a kis ellenállásra gondoltam, mivel a Felon nagy sebességét feszegettük.
    Azt,hogy a stealth és az aerodinamika valamennyire egymás ellen dolgoznak, csak feltételezem, hiszen mindennek ára van.pl. áramlastanilag rosszabb szívócsatorna, de a Nighthawk egy klasszikus példa, tudom még nem tartottak ott:)

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ok és ez mennyivet kevesebb, mint amit bármilyen más típusról megtudhatsz szabad forrásból?

10. Redgreg

Redgreg Well-Known Member

Úgy összességében? Kapunk egy súlyarányt osztjónapot. Ehhez képest azért elég sokat tudunk másokról

11. Roni

Roni Well-Known Member

Te látod a szu-57 orra alatt a szenzort mint ami az f35 vagy mint a j20 van?

12. koppany

koppany Well-Known Member

A sisak célzó mellet található....

fip7 likes this.
  13. arbalest

arbalest Well-Known Member

Az F-22 vagy a J-31 orra alatt látod? Az angol, német-francia, japán grafikák orra alatt látod?

14. Roni

Roni Well-Known Member

Na figyu kezdunk elkanyarodni a témától.Allesmor az f35 es a Szu 57 hozta fel hogy integrált tgp van nekik. Na ezek közül az f35 es a j-20nak van. J31 mar makettwn volt így ha a j20 megcsináltak miért ne menne a j31-en? Lényeg hogy 2 gepen van egyenlőre. A német-francia gépről? Erről en nem nyilatkoztam komàm es ne keverj hülyeségbe de ha érdekel akkor bizony egy videoban ahol nagytudasuak tervezik ott bizony felbukkan ;)

15. Roni

Roni Well-Known Member

3:14 látható kisnéger tesó :D

16. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Én az EW rendszerekről beszéltem, nem a TGP-ről. Az a te vesszőparipád. Ami konténer, az neked egyből TGP :)

endre, Python, laiki and 4 others like this.
  17. Roni

Roni Well-Known Member

Ja, aham :) akkor elnéztem.

De végül is az a jövő nem a külső pod :cool:
    Mint pl itt :oops::oops::oops:

18. arbalest

arbalest Well-Known Member

És a többin, amit írtam, kisnéger tesó? :D

19. Roni

Roni Well-Known Member

Azok meg csak nagyon elképzelések. Japán mar 2006 ota tervezi az atdx vagy hogy is nevezik azt. Szóval lehet a tempestbol sem lesz semmi annyi f-35 árnyékában.

20. dudi

dudi Well-Known Member

90%-al kevesebbet.

Ezen oldal megosztása