Szuhoj Szu-27, -30, -33, -35 "Flanker"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 989
36 823
113
Azt tudtam, csak az erdekes hogy ha tudták hogy szarul állnak akkor miért nem hoztak komoly megszorítást? Nagy szerencséje volt a világnak hogy nem egy olyan ember volt a szovjet vezeto mint én. Mert még ma is állna a SZU. Lehet nem lenne bombázó meg annyi rephordozo de a NATO VSZ országokat telepakoltam volna akkoriban szu-27ekkel
Most akkor NATO vagy VSz? Vagy az ex. VSz, de ma NATO tagokra gondolsz?
Az ugye megvan, hogy a VSz országok fizettek a fegyverekért? Ez nem puszira ment. Olvasd már el a HTÖ-t. Annyira pénztelenek voltak és annyira nem akartak szovjet "életszínvonalon" élni a legvidámabb barakkban, hogy a Kurg 1/3-át spóroltuk ki, a Buk dandárnál meg a negyedét akartuk venni a dandárnak.
A 23MF-ből vettünk egy századot...

Egy fia Szu-27-re sem akart itt senki költeni.

Ne haragudj, de röhögés közben majdnem kiestem a székemből...

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
5 721
7 973
113
Szu-30SzM Szentpétervár fölött

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 989
36 823
113
Most melyik a legmodernebb szuhoj xxx?
Tudtommal a Szu-35. Mindenből azt kapta a legújabbat. A hazai Szu-30 változatok azt követően születtek, hogy Putyin kiadta az ukázt, hogy mi az, hogy fejlettebb gépet exportálnak, mint ami nekik van...
Lényegében ezzel az üzemek szabad gyártási kapacitását is lekötötték szerintem, mert az indiai és nagy kínai export után azért olyan sok gépet már nem adtak el azokból sem.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 065
113