Szuhoj Szu-27, -30, -33, -35 "Flanker"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
618
2 106
93
Szerintem a jobb oldalra elhelyezett stickre gondolt :)

Átfutott egy pillanatra az agyamon ez is,de úgy voltam vele,hogy ha már nem egyszer igen magabiztosan,időnként tervezőket is lehülyézve, véleményt nyilvánít a különböző,repüléssel,repülőgépekkel,helikopterekkel kapcsolatos topicokban, akkor legalább az olyan alapfogalmakkal tisztában van,minthogy mi is az az oldalkormány. Tévedtem, mert azokkal sincs tisztában. Ha side sticket ír, vagy jobb oldalt elhelyezett botkormányt/ joystickot, akkor minden egyértelmű lett volna. Így csak az egyértelmű,hogy Roni ismerethiánnyal, fogalomzavarral küzd. Pedig ez tényleg nagyon nagyon alap.

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 700
23 050
113
Szépen festett gép, szépen fotózott kép, amúgy meg elég látványos lett a Vityazi saját szóló demóprogramja. A Szu-35Sz ha vegyesen, vagy akár egytípusosoként köztelékben (már van ehhez is elég 35-öse a csapatnak) ellátogat majd bárhová a világban egy-egy repülőnapra, akkor nem kell keseregni, hogy kár, hogy nem jött velük egy igazi OKB Szuhoj tesztpilóta is, mert a csoport szólóbemutatóra kijelölt hajózói egy az egyben ugyanazt a színvonalat képviselik a levegőben, mint a "nagyok".

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
27 449
21 897
113
Mondjuk ez biztosan nem SZU-57.De az nagyon jól látszik,hogy a NATOO sírás ellenére ugyan azt csinálják mint az oroszok amihez azért pofa kell(a síráshoz).

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 700
23 050
113
Ezt így megmondani nem lehet, mert kívülről, gépbe építve, az AL-31FP és az AL-41F-1Sz között pontosan nulla eltérés van.
Abban bízom, hogy hátha valami különbség akad majd a hajtóművek gondoláin, kívülről.