Szuhoj Szu-34 "Fullback"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
9 075
15 073
113
Off:
Ez a videó volt úgy aláiratozva valahogy így:
Ali nézd eltaláltuk már esik szét!
Juszuf te hülye az egy bomba! FUSSÁÁÁ Aloha Snackbar!

Hogy a csába látta meg az 50 éves Mig 21-el a pilóta azt a pár balfasz, majd fordult egyet, és qrvára nem dobta melléjuk a malacot? :eek: o_O

• Tetszik
Reactions: aquarell

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
9 075
15 073
113
Nem értelek.Van szeme a pilótának.Vagy mit gondoltál,hogy harcoltak mielőtt megjelentek volna a digitális képalkotó rendszerek?

Gondoltam egy ilyen vadászgép ha lát ellenséges gépet a radaron meg támadja, ha földi célt támad, akkor eléri az oldási pontot, old, és kész.
Ezzel nem kis magasságú portyázásra indulnak, hogy ha lát egy csoport balfaszt, a házak között, akkor szórja meg oket, arra vannak a helikopterek, vagy tévedek?
Vagy a Szírek így csinálják?
Nem mellesleg, a csoffadt 21-es kapásból telibeverte oket, azt gondoltam errol a tökgyaluról, hogy ahogy esik, úgy puffan, ha földi célokról van szó, nem, hogy ilyen pontosan szórja a motyót.
El kell olvasnom a 21-es topikot, le vagyok nyugozve. :cool:

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
5 005
4 228
113
Gondoltam egy ilyen vadászgép ha lát ellenséges gépet a radaron meg támadja, ha földi célt támad, akkor eléri az oldási pontot, old, és kész.
Ezzel nem kis magasságú portyázásra indulnak, hogy ha lát egy csoport balfaszt, a házak között, akkor szórja meg oket, arra vannak a helikopterek, vagy tévedek?
Vagy a Szírek így csinálják?
Nem mellesleg, a csoffadt 21-es kapásból telibeverte oket, azt gondoltam errol a tökgyaluról, hogy ahogy esik, úgy puffan, ha földi célokról van szó, nem, hogy ilyen pontosan szórja a motyót.
El kell olvasnom a 21-es topikot, le vagyok nyugozve. :cool:

.
.
Egy nem tul jo kilatast ado kabinbol vette öket eszre szemmel, es meg fordulas közben oldotta a bombat.... Nem gyenge produkcio.

Azërt tökösek ezek a sziriai pilóták.Le a kalappal! :)

A rutin, meg az évek...

Van egy olyan feltételezésem, hogy lehetett földi rávezetés.

• Tetszik
Reactions: Capslock27

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
5 958
8 663
113