1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Társasjátékok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2018. január 21..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A kooperatív és egyéb hatások (szívás, szívás és szívás) hasonlít egyik kedvencemre az Arkham Horrorr játékra.

endre likes this.
  2. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

3. molnibalage

Egyszer én is kipróbálnám, de nincs olyan cimbim, akinek meglenne.

4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Győrben játszottam valami zombis verzióval, nekem nem igazán jött be. Bár eddig az abszolút legrosszabb a Ticket to Ride volt, háromszor próbáltam, 2-szer nyertem, de mindháromszor elunta magát rajta az egész társaság.

Abszolút kedvenc a Kraftwagen, Angliából 14000ft-ért hozták házhoz, de minden fillért megért. Igazi kapitalista játék ahol túl kell járni a többi autógyártó játékos eszén és az győz aki a legtöbb pénzt felhalmozza :hadonaszos:.

https://boardgamegeek.com/boardgame/171879/kraftwagen

fapp_supervisor likes this.
  5. molnibalage

Számomra a kooperatív társasjátékok a vonzóak. Ezért is jön be nagyon első látásra az új cucc, csak jó drága, de tényleg jelenleg szerelem első látásra. :)

6. dudi

dudi Well-Known Member

UNO+pálinka(kizárólag az oldottabb hangulatért egy kevés!!!!).

antigonosz and Pocok75 like this.
  7. molnibalage

8. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Tescoban -20% (olcsóbbak) -50% (drágábbak) akció van társasjátékokra, én is beszereztem egy Imhotep-et kemény 5000ft-ért (facebook-on már vannak akik 7-8000ft-ért próbálják elpasszolni a felvásárolt cuccokat használt társasjáték csoportban).

9. Telak2

Telak2 Well-Known Member

Nagyon jó kis cooperatív játék, főleg a pengeélen kieggel. Mindenképpen próbáld ki, nálunk a téli délutánok egyik alap játéka

fapp_supervisor likes this.
  10. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

11. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Karacsony ota rakaptam en is a SOLO-ra, a palinkara mar korabban.

12. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Sake & Samurai az igazi, az győz aki több felest tud inni anélkül, hogy a többiek legyilkolnák.
    Lehet fakockákkal vagy más folyadékkal is játszani, de úgy nem ad teljes élményt.

antigonosz likes this.
  13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nem akartam a makettekhez rakni, mert nem festek se nem szépen, se nem korhűen...

Ma a Spar-ban vettem 490ft-ért egy 1/72-es Ikarus-t, le is poroltam két járművet viszonyításként hozzá :)

Fel is merült bennem, hogy jó lenne újra terepasztalon játszani, de a régi társaság elkopott, és a nagy Star Wars, W40k stb. mánia mellett nem nagyon látok senkit aki történelmit játszana.

Úgyhogy adott a kérdés:
    Érdekelne-e valakit 2.vh-s wargame?
    Szabálykönyv van, sereglisták ingyenesek (http://www.torrianimassimo.it/en/final-assault/), figurák is vannak amerikai és német sereghez.

14. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nekem van egy raklap MINDEN is, időm nincs, szeretném én tolni a Memoir44 től egészen ArtofTactics-on át akár a FlamesofWart, BoltActiont, időm nincs hozzá :(. Már egy AxisandAllies összehozása is lehetetlen feladat, eltűntek azok az emberek nekem is, akik odaülnek egy 6 órás játékra, mert az gyakorlatilag készülődéssel együtt egy nap, azt meg a feleségek - gyerekek nem annyira nézik megértő szemmel.

Ooorky likes this.
  15. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Én főleg Battletech-eztem, ott is lazán ráment egy nap :D

Ezen oldal megosztása