1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Tupoljev Tu-160 "Blackjack"

Diskurzus a(z) 'Stratégiai/taktikai bombázó repülőgépek' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

2. boki

boki Well-Known Member

tiz and fishbed like this.
  3. boki

boki Well-Known Member

jani22 and fishbed like this.
  4. jani22

jani22 Well-Known Member

1:54 Star Wars :D

5. weasel007

weasel007 Well-Known Member

6. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Nem világos ez a hír. Venezuelában nem M2-esek landoltak, de még csak nem is M-ek, hanem a jelenleg rendszeresített változatok.

fip7 likes this.
  7. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Nekem több problémám is van a cikkel kapcsolatban.Ha igaz és a DM ezt valahogyan megtudta, akkor tudtak erről az oroszok is.Innentől meg lehet találgatni a megszerzett adatok használhatóságával kapcsolatban.
    Nem beszélve arról, hogy hányan férhetnek hozzá a teás dobozhoz?Viszonylag hamar megtalálnák az oroszok a lehetséges személyeket és így dobhatja ki az ablakon a Moszad-CIA-MI6 kombó a beépített emberüket.
    Fura ez egy kicsit.Hálivúdi filmnek is gyengusz lenne, ha meg igaz akkor többet elmond az egészről az, hogy egy DM-ben derül ki...

8. emel

emel Well-Known Member

Nekem is több mint furcsa, ill. egész pontosan csak problémám van vele. Hogy számították ki azt a teafogyasztást, honnan tudták kik lesznek a pilóták, és melyik mennyire szereti a teát?!! Mert nálunk pl. a családi átlag elég jó, de abból semmit se lehet kiszámítani, tekintve hogy 100%-át a feleségem fogyasztja, én meg 0%-al tartózkodok a statisztikában, inkább vizet vagy tejet iszok helyette! :D:p

fishbed and fip7 like this.
  9. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Hát persze :)

borisz and sequadon like this.
  10. emel

emel Well-Known Member

Pedig a TEÁNÁL még a tej vagy a víz is jobb .... persze a tokaji furmintnál már nem!! ;)

11. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Komolyan nem értem, hogy a venezuelai út során egy teásfilterbe rejtett adathordozóval hogyan szereztek érdemi információkat egy olyan gépről, amelynek egyetlen példánya Kazanyban van. Építés alatt.

12. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nekem ledobta az ékszíjat az agyam.

Nemerson likes this.
  13. boki

boki Well-Known Member

14. gacsat

gacsat Well-Known Member

Azért jó történet. Lessz most dolga az FSzBnek.

15. gacsat

gacsat Well-Known Member

Attól még vihettek titkos adatokat a Tupoljevek udvarából.

16. fonak9

fonak9 Member

Na de mi szükség lett volna erre az internet korában?

17. gacsat

gacsat Well-Known Member

Talán mert a titkos gépek nincsenek az internetre kötve.

18. KoviUbi

Na de milyen titok lehet a Tu-160-ba?
    Ha ezt a Szu-57-ről írják akkor még értem, de pont a Tu-160?

19. KoviUbi

Az angolok lehet nem is ismernek a teán kívül mást, vodkás üvegbe meg nehéz bármit is eldugni.El se képzelték, hogy más is létezik a világon, mint a tea. :D

20. gacsat

gacsat Well-Known Member

A most gyártott, vadi új tipusról vitt (volna) hírszerzési adatokat egy régi tipusú Hattyú.

Ezen oldal megosztása