1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFO

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - fip7 által indítva @ 2013. január 16..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

fip7 likes this.
  2. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Egy érdekes eset

3. ghostrider

Mi vagyunk a marslakók?

4. tomippo

tomippo Well-Known Member

jani22 and fip7 like this.
  5. fip7

fip7 Well-Known Member

ghostrider

Gyanús volt nekem a videó, lehet azért mert túl sok áltudományos videót láttam eddig, és elég gyorsan ki is derült, hogy igazam van:
    "A történet természetesen a fantázia szüleménye, a videóban szereplö emberek szerepet játszanak.-24.hu"

jani22 likes this.
  6. ghostrider

Azért azon elgondolkozhatunk, hogy mit tudunk (nem személyesen, hanem az emberiség) és mit nem, továbbá mennyire befolyásolják (miket titkolnak, hallgatnak el, ferdítenek) az embereket a médiában.
    A Ceglédi videó is azért felvet néhány kérdést!!!

7. jani22

jani22 Well-Known Member

A ceglédi Youtube viedó promója /oda van írva alá/:

"FELIRATKOZÁS: https://bit.ly/2HWKkJo SZPONZORÁLT TARTALOM A történet természetesen a fantázia szüleménye, a videóban szereplő emberek szerepet játszanak. Az Úr hangja című film pedig Stanisław Lem azonos című novelláját dolgozza fel."

Tehát kamu! :)

fip7 likes this.
  8. ghostrider

Mégegyszer!
    Azért azon elgondolkozhatunk, hogy mit tudunk (nem személyesen, hanem az emberiség) és mit nem, továbbá mennyire befolyásolják (miket titkolnak, hallgatnak el, ferdítenek) az embereket a médiában.

Nem az a lényeg, hogy ÉN mit hiszek el, vagy sem, ez nem befolyásol semmit! Amikor már a képeket is simán hamisítják, semmi sem biztos, még az sem amit látok!

jani22 likes this.
  9. jani22

jani22 Well-Known Member

"Hamisítvány volt az egyik legismertebb, mindeddig megmagyarázatlan ufófénykép, amely az 1989-ben kezdődött, fél éven át tartó belgiumi észlelések idején készült. A fénykép készítője, egy Patrick nevű férfi most bevallotta, hogy műanyaghabból építette az ufómodellt, felakasztotta, majd elkészítette a világhírűvé vált felvételt. "

https://index.hu/bulvar/2011/07/29/kamu_volt_az_egyik_leghiresebb_ufofoto/

arcas, fip7 and Nemerson like this.
  10. fip7

fip7 Well-Known Member

jani22

Ettől függetlenül a Belga F-16-osokat párszor emelték UFO elfogásra. :D
    De az UFO pont attól az ami, hogy nem tudják azonosítani.

11. jani22

jani22 Well-Known Member

Természetesen egyetértek Veled, hogy vannak/lehetnek 1 adott időpontban és akkor rögtön nem értelmezhető jelenség, amely a nem ismerem fel kategóriába tartozik. Továbbá később sem egyértelműsíthető, hogy mi volt. Biztos vannak még olyan fizikai jelenségek, amelyek ismeretlenek ritkasága miatt, vagy nem kellő dokumentálása az eseménynek, amely nem tesz lehetővé a behatárolást.
    Én már írtam le több észlelésemet ide, amelyeket alapvetően meg tudtam magyarázni magamnak. :)

Pl. Jöttem haza estefelé a boltból jól megpakolva. Látom az égen, hogy hosszú test nagy sebességgel oson, na végre UFO (ja, nem).

Fordulóba kezdett, előjött a delta szárnya, MiG-21 volt utánégetővel. :D

fip7 likes this.
  12. fip7

fip7 Well-Known Member

jani22

A vicces az, ha tényleg leszállt volna egy csészealj és ET beköszön, akkor már nem UFO-ról beszélünk. Hiszen már se nem azonosítatlan se nem repül. :D

misinator, ghostrider and jani22 like this.
  13. jani22

jani22 Well-Known Member

Szerintem tudják, ha leszállnak, akkor szólok a NAV-nak és nekik annyi. :D

fip7 likes this.
  14. papajoe

papajoe Well-Known Member

Hamarosan le fognak szállni,ne idegeskedjetek.;)

15. jani22

jani22 Well-Known Member

16. jani22

jani22 Well-Known Member

"egy korábbi demokrata szenátor, Harry Reid támogatta, és a költségvetése egy jelentős részét egy Las Vegas-i központú magáncég, a Bigelow Aerospace kapta. A vállalat feladata az volt, hogy felújítsa azokat az épületeket, amelyekben az UFO-kból származó anyagokat tárolják."

A tetves UFO-k már a rájuk költött pénzt is lenyúlják. :eek:

Küldök ezeknek a fajzatoknak 1 B+ -et. :D

https://24.hu/tudomany/2019/01/20/u...ek-ki-amerika-titkos-ufo-kutato-programjarol/

:)

fip7 likes this.
  17. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Egy összeállítás Ufo felvételekből.

fip7 likes this.
  18. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Azért érdekes lenne. Bár... szerintem ET nem földön kívüli, hanem vagy egy előző emberiség vagy a nácik utódai... :) Ha leszállnak, mehetnek a migráns táborba, amíg nem igazolják magukat :)

19. fip7

fip7 Well-Known Member

gergo55

Számomra a kínai fénygömbös és a vadászgép által rögzített az igazán érdekes. Köszi, hogy beraktad a topikba! :)

gergo55 likes this.
  20. jani22

jani22 Well-Known Member

gergo55 and fip7 like this.

Ezen oldal megosztása