1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFO

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - fip7 által indítva @ 2013. január 16..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

fip7 likes this.
  2. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Egy érdekes eset

3. ghostrider

Mi vagyunk a marslakók?

4. tomippo

tomippo Well-Known Member

jani22 and fip7 like this.
  5. fip7

fip7 Well-Known Member

ghostrider

Gyanús volt nekem a videó, lehet azért mert túl sok áltudományos videót láttam eddig, és elég gyorsan ki is derült, hogy igazam van:
    "A történet természetesen a fantázia szüleménye, a videóban szereplö emberek szerepet játszanak.-24.hu"

jani22 likes this.
  6. ghostrider

Azért azon elgondolkozhatunk, hogy mit tudunk (nem személyesen, hanem az emberiség) és mit nem, továbbá mennyire befolyásolják (miket titkolnak, hallgatnak el, ferdítenek) az embereket a médiában.
    A Ceglédi videó is azért felvet néhány kérdést!!!

7. jani22

jani22 Well-Known Member

A ceglédi Youtube viedó promója /oda van írva alá/:

"FELIRATKOZÁS: https://bit.ly/2HWKkJo SZPONZORÁLT TARTALOM A történet természetesen a fantázia szüleménye, a videóban szereplő emberek szerepet játszanak. Az Úr hangja című film pedig Stanisław Lem azonos című novelláját dolgozza fel."

Tehát kamu! :)

fip7 likes this.
  8. ghostrider

Mégegyszer!
    Azért azon elgondolkozhatunk, hogy mit tudunk (nem személyesen, hanem az emberiség) és mit nem, továbbá mennyire befolyásolják (miket titkolnak, hallgatnak el, ferdítenek) az embereket a médiában.

Nem az a lényeg, hogy ÉN mit hiszek el, vagy sem, ez nem befolyásol semmit! Amikor már a képeket is simán hamisítják, semmi sem biztos, még az sem amit látok!

jani22 likes this.

Ezen oldal megosztása