1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Perszeeee, lehetnének felőlem római rendfokozatok is

2. joker

joker Well-Known Member

Mackensius Caesar?

3. Mackensen

Fikusz Kukisz

endre, Cifu, arcas and 4 others like this.
  4. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ha a felhasználói titulus római rendfokozat lenne akkor bizony a moderátori titulusnak is passzolnia kéne ehhez a koncepcióhoz. Vajon a Censor Moderator Dictator Caesar kiférne egy sorba?

5. Mackensen

A moderátor kimarad a mókából és az admin is.

6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A Chrome alatt nálam megszűnt az idézeteknél a kék nyilak működése az idézett szöveghez. A FF alatt ugyanzon a gépen működnek.

7. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ez valami Chrome nyűgnek tűnik így elsőre, mert a fórum nem volt frissítve mostanában és javascript hibát sem jelez egyik böngésző sem.

8. jani22

jani22 Well-Known Member

Verzió: 60.0.3112.78 -nál működik. Frissítsél.

9. jani22

jani22 Well-Known Member

Csak kérdezném csendesen.

Miért csak lájkolni lehet?

Esetleg dorongolás, Ebek 30adja, vagy elmész te a @csába funkcióval nem lehetne bővíteni

joker likes this.
  10. jani22

jani22 Well-Known Member

11. jani22

jani22 Well-Known Member

12. sirdavegd

sirdavegd Well-Known Member

Tök jó ez az új szerkesztés-gomb! Általában utólag veszem észre, hogy telefonon háton/hason/oldalazva gépelt dolgok olykor fura karaktereket tartalmaznak. De most tadammm!
    (mindjárt kiderül, hogy ez eddig is volt, csak nem tűnt fel...)

Veér István likes this.
  13. Veér István

Veér István Well-Known Member

Szerintem a rangok hülyeség lennének.
    Dislike lehetne, név nélkül, különösebb retorzió nélkül
    A szál-nézetű fórumnak több értelme lenne továbbra is.

A szerkesztés nagyon kellett, és jó (ha időben észreveszem, hogy elrontottam valamit).
    A limitált üzenetméret szívatott már meg.

14. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Közérdekű közlemény: változott a fórumszabályzat egyik pontja.

A "Tiltott viselkedések, magatartások" részében eddig volt egy ilyen pont:
    ez szigorodott az alábbi módon:
    A döntés hátterében az áll, hogy az off-topic témák között nem akarok (bel)politikai szálakat. Az én véleményem, hogy a fő téma mellé minden fórumon több okból is kellenek, hasznosak az off-topic / kantin témák, de a politikai tartalmakat nem sorolom ezek közé.

Úgy vélem, hogy akinek egy jó kis politizálásra van éppen igénye, az bőségesen tud válogatni olyan felületek közül, ahol ezt megteheti. Pláne így a választásokhoz közeledvén... :)

Arra kérnék minden érintetett, hogy az elkövetkező napokban zárják le az ilyen jellegű folyamatban lévő diskurzusokat. Október 16-val (hétfő) törlésre kerülnek az ilyen hozzászólások. Egy átmeneti ideig szankció nélkül, de a türelmi időszakot követően jármi fog a figyelmeztetés. A türelmi időszak a hónap vége, addigra tippem szerint minden kicsit is aktív tagunk értesül a változásról - vagy mert olvasta ezt a kommentet, vagy mert a kommentje törlésekor megkapja az infót :) Kéretik nem visszaélni azzal, hogy november 1-vel lép életbe teljes szigorral a változás.

arcas, endre, sirdavegd and 5 others like this.
  15. fip7

fip7 Well-Known Member

Tcat

Az új szabály milyen módon vonatkozik a Kantin Magyarország topikra vagy a többi Kantin topikra?

16. Cifu

Cifu Active Member

Láttál te olyan nyílt fórumot, amelynél ez jól működött? Mert én még nem.

Ellenben olyat sokat, ahol már csak azért minuszolták össze-vissza egymást a fórumozók, mert volt valami személyes sérelmük a másiktól.

endre and Pocok75 like this.
  17. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Itt is volt dislike funkció, de meglepő módon ugyan az lett a vége. Szerintem felesleges, kommentben asszem' ugyanúgy ki tudja fejteni a kolega a nemtetszését, sőt... :)

endre likes this.
  18. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Alig 10-20 kommentet kellett volna visszaolvasni, hogy miért nem. És nem ez az első alakalom, amikor kérdezték...

Pocok75 likes this.
  19. joker

joker Well-Known Member

Valami zavart érzek az erőben. Minek lett akkor Ukrajna (bel és külpolitika, gazdaság, minden ami nem kapcsolódik közvetlenül a konfliktushoz) topik? Bizpolban meg mehet a kampány vagy mi?

fip7 likes this.
  20. jani22

jani22 Well-Known Member

Jó, értem.

De, szerintem a mínuszok akkor is jelentenek valamit és nem kell általánosítani. Ez a HTKA Fórum. :)

Ezen oldal megosztása