1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. 70920

70920 Active Member

Könyörgöm a moderátoroknak, hogy rúgjátok már ki a fórumról ezt az embert..

Részeg, agysejtek nélküli alkesz, vagy értelmi fogyatékos, csökkent képességű, retardált, vagy túl idős és ez valamiféle időskori elbutulás, demencia. Nem érdekel minek nevezik, de HÜLYE. Az IQ-ja túl alacsony, egy halom topikot széttrolkodik (biztosan nem szándékosan, mert ahhoz túl buta), a hozzászólásai nagy részének nincs értelme. Sokszor nem kötődik a HSZ-e az idézett szöveghez, nincs logikai kapcsolat a kettő között. Tök jó a szólásszabadság, de mindennek van határa. Ha én bemasírozok 6 feles után egy orvosi konferenciára és elkezdem osztani az észt az agysebészeknek akkor páros lábbal fognak kirúgni onnan, szólásszabadság ide, vagy oda. Ez az ember nem tud értelmezni egy három soros szöveget, mintha olyan lenne neki az orosz szó mint a bikának a vörös lepel, elmegy tőle a maradék esze is. Most Bokit oroszozza éppen úgy, hogy nem értette meg miről van szó. Nem tudta felfogni a korábbi hozzászólások tartalmát. Ez már szánalmas.. Elvitte a szuhojos témát, most elviszi ezt(akula), elvitte a biztol USA, oroszo. témákat pár napja és ezek csak azok amik most beugranak fél perc alatt amíg gépelem a mondatot.. Akarata ellenére ugyan, de akkor is trollkodik mert túl buta ahhoz, hogy másokkal tudjon értelmesen kommunikálni.

antigonosz likes this.
  2. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Előbb átolvasom az egészet. Most meló van. Soros késik a fizummal, a gyíkemberek sem már a régiek, Brüsszel meg rám sem hederít.

panoz, LMzek, Pocok75 and 4 others like this.
  3. papajoe

papajoe Well-Known Member

Válts magas szürkékre,meg Moszkvára,ők az új trend. :D
    Na,vége a hülyeségnek,megint megkérdezem,asszem 3x,hogy telóról miért nincs "ugrás az utolsó olvasatlanhoz" lehetőség?:)

4. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Jó kérdés... :) Én igazából azt mondanám, hogy mobilon inkonzisztesen működik: most teszteltem és van olyan topic, aminél jó, de valóban, nagyobbrészt nem az első olvasatlan hozzászóláshoz ugrik.

5. DINAMO

DINAMO Active Member

Relax pajtas ! Relax ! Az hogy a szemelyemmel problemad van az latszik, nem ketseges de most probald meg ervekkel alatamasztani amit mondasz. Ugyanis amit en allitottam azt idezettel ala is tamasztottam. Hogy nem tetszik arrol nem tehetek.

Relax ! :)

6. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nekem még nem volt olyan,hogy működött volna,szóval nálam konzisztens.:rolleyes:

7. DINAMO

DINAMO Active Member

Nekem pontosan fizetnek. Szivesen adok kolcson :)

8. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Azért a Norvég Alaptól még lecsöppenhet valamicske...

fip7 and sirdavegd like this.
  9. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ugyan már, mindenki tudja hogy ki finanszíroz téged!
    A kínaiak, egész pontosan ők:
    中国铁路高速

:D:D:D:D:D

zeal, fip7 and antigonosz like this.
  10. 70920

70920 Active Member

Mivel nem lett kimoderálva feltételezem zsidózni és cigányozni is szabad ezen a fórumon?

Tessék beilleszteni a megfelelő szót, ki mit szeretne, cigány, zsidó, nigger. "igazi nigger vagy; igazi zsidó vagy; igazi cigány vagy" Ez mehet itt? Gratulálok a moderálási színvonalhoz! Ez a moderátorok szerint elvileg elfogadható, hiszen hozzá sem nyúltak a HSZ-hez, ide spamelni viszont volt idő.

notaricon likes this.
  11. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Jelentetted?

A kb. egy szem moderárornak nincs ideje átolvasni azt a sok/összes kommentet (sokszor szemetet)*, amit ideposztolnak. A modi nem mindent látó szem, de ha szólnak neki, akkor mindent halló fül még lehet...

*Halkan jegyzem meg én is csak a topikok töredékét olvasom emiatt...

12. zsolti

zsolti Well-Known Member

Jelenteni kell valóban.

13. DINAMO

DINAMO Active Member

Rossz az aki rosszra gondol !

14. 70920

70920 Active Member

Persze, hogy jelentettem "Moderátor értesítése" gombbal. De most már nem érdekel. Már bánom, hogy regeltem ide. Hihetetlen milyen trollokat megtűrnek. Magyargyűlölő zsidó aki csak kötekedni jár fel, minden kommentjéből süt a megvetés és a gyűlölet, DINAMO a két agysejtes marha, aki nem tud értelmezni egy félsornyi szöveget, és ezeket mind megtűrik.. Sziasztok..

15. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Azért valljuk be te sem vagy ártatlan kiscica...

16. DINAMO

DINAMO Active Member

Csak tudnam honnan veszi hogy zsido vagyok ? Csak nem mindenki "zsido maganak aki nem ert onnel egyet ????

17. zsolti

zsolti Well-Known Member

Szerintem összekevert Shariddal.

18. 70920

70920 Active Member

A tisztázás végett, nem kevertem össze, Sharidra gondoltam csak nem írtam le a nevét. Az azt követő rész szólt Dinamóról.

fip7 and zsolti like this.
  19. zsolti

zsolti Well-Known Member

Oké, ez lett volna a másik tippem.

20. kiskrumpli

kiskrumpli Member

Megoldás: tedd őket ignore-ra. Én hetek óta megtettem, és így már nem kell olvasni a hülyeségeiket. Vagy ne tedd, csak görgess át rajtuk, és ne válaszolj nekik.

Ezen oldal megosztása