1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Egyébként ez a hozzászólás szerkesztési modul tők jó....

2. beta

beta Well-Known Member

Szégyellem leírni, annyira kicsi hiba, de a hírhalomban van egy betűcsere :)

"Két nagy energiájú lézerrednszer telepítésére kapott"

Tcat likes this.
  3. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Aki mostanában kért mondjuk jelszó emlékeztetőt, vagy közelmúltban regisztrált és gmail.com-os email címe van, az nem kizárt, hogy nem kapott semmilyen mailt a fórumtól.

Mostanában a gmail visszadobta a fórum által küldött maileket, bár nincs sehol feketelistán a mailszerver. Mindenesetre áttettem egy másikra, ráteszteltem, most OK a dolog.

sirdavegd, endre, LMzek and 1 other person like this.
  4. melampo

melampo Well-Known Member

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy hozzászólás helyett egy véletlenül beillesztett máshová szánt személyes levelet miért nem vagyok képes napokig törölni?

5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Az új IAF hírnél javaslom a "kilőtt" rakétát "indítottra" javítani. Legfeljebb a csőből indított rakétnál beszélhetünk kilövésről.

6. drqv

drqv Well-Known Member

7. drqv

drqv Well-Known Member

Pontosabban fogalmazva, a képaláírás valószínűleg jó akart lenni, csak rossz képet tett be a szerző, ezt a rakétát ugyanabban az incidensben, de egy Kubról indították.

Ha esetleg nem lenne kéznél megfelelő kép az S-200 maradványokról, akkor az alábbi képeket tudom javasolni.

blitzkrieg, szegcsab, fip7 and 2 others like this.
  8. kiskrumpli

kiskrumpli Active Member

Ugyan én távolról sem számítok itt régi motorosnak, de egy a fórummal kapcsolatos megjegyzést talán megengedtek:
    Én rendkívül sajnálom, hogy ilyen belpolitika ellenes apartheid rendszer működik itt. Ide értelmes emberek írnak, szemben más fórumokkal és híroldalakkal, itt meg lenne a lehetősége az értelmes eszmecserének. Azért is mondom ezt, mert rengeteg a hozzám hasonlóan bizonytalan szavazó, akik közül ha értelmes, normálisan kifejtett véleményeket látnak, talán többen élnének demokratikus jogukkal, és mennének szavazni.
    Persze egyáltalán nem azt mondom és nem azt szeretném, hogy legyen itt is 444 meg 888, meg hasonló szintű mocskos kampányolás, csak azt, hogy szerintem lehetne több teret engedni a belpolitikának, ha másért nem, akkor legalább a választások közeledtére való tekintettel.

emel likes this.
  9. reich_und_roll

reich_und_roll Well-Known Member

Tokeletesen szetqrna az egesz oldalt.o_O

endre, sirdavegd and fip7 like this.
  10. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Állandóal elszabadul a pokol. Nyugisabb így.

endre, sirdavegd, svajcibeka and 2 others like this.
  11. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Úgy tűnik ha belpolról van szó az egyébként értelmes, kulturált vitázók is lemennek egy szint alá. Legalábbis ez a tapasztalat.

endre, sirdavegd, tonyo and 8 others like this.
  12. kiskrumpli

kiskrumpli Active Member

Megértettem. Ha a többség így látja, akkor persze nincs miről beszélni.

13. molnibalage

Kérlek használjátok már a topikok közötti lehetőségest, ezt a topik is totálisan szét lett offolva... Ne a modi ideje menjen már azzal, hogy rendet tesz...

@Modik.
    Chorme alatt, ha 3-4 üzenetnél több quote van, akkor a gomb megnyomhatatlana beillesztéshez, mert eltakarja a izdézett szöveg.

14. borisz

borisz Well-Known Member

Igen, és FF alatt is. Két hete, egy hónapja írtam... :\

molnibalage likes this.
  15. nyugger

nyugger Well-Known Member

Ha nem lenne egyszerre annyi lapom megnyitva akkor nyugodtan mondanám, hogy a Firefoxot ahogy van szántsák be a földbe és hintsék be a helyét sóval, mert olyannyira retek lett...

Cifu likes this.
  16. beta

beta Well-Known Member

Belpolitikai témában itt sem jobb az emberanyag, mint más fórumokon.

17. panoz

panoz Well-Known Member

Kijöttem a sittről, újfent szeretnék hangot adni annak hogy töröljük el az összes biztpol topicot. Aki meg majd teleszemeteli a technikai fórumokat az meg mehet sorban az elvonóra.

18. aquarell

aquarell Well-Known Member

Mehetsz is vissza sittre....

torx, fapp_supervisor, zeal and 8 others like this.
  19. molnibalage

Nem lehetne most már szancionálni aki képtelen a topikok közti idézést használni....?
    Nem igaz, hogy már szét van offolva ez a topik is....

20. blitzkrieg

blitzkrieg Well-Known Member

Jogos a felháborodásod. De mentségemre hozom fel, hogy csak én is reagáltam a már folyó vitára.

Ezen oldal megosztása