1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. szpg9

szpg9 Well-Known Member

2. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Nyitottam egy geotermikus topicot, de azt hiszem rossz téma alatt, át tudnátok pakolni olyan helyre ahová logikailag jobban illik.

3. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Mac, eltűnt a fél órája nyitott geotermikus energia topiv. Nem azt kértem, hogy az egészet töröljétek, hanem azt, hogy pakoljátok oda, ahová jobban illik. Most hol van ez a topic, mert én sem találom...

4. panoz

panoz Well-Known Member

Ti osszátok fel a világot oroszokra és nem oroszokra. Még a vörös Kína is a nyugattal egy kosárba kerül ha úgy hozza az érdeketek egy hozzászólásban.

Egyébként meg fun fact HTKA olvasóknak: a Nyugat-Európa biztpol topic hozzászólásainak 100%-a negatív töltetű.

Ezek után sírni a kettős mércén nevetséges.

5. ghostface

ghostface Well-Known Member

A lehetőséged megvan. hogy cáfold a negatív töltetű hozzászólásokat. Például azt is cáfolhatnád, hogy a holland külügyminiszter hazudozik.....

fip7 likes this.
  6. panoz

panoz Well-Known Member

Hazudott, lemondott. Tisztul a rendszer.
    Putyin a világpusztító CGI csodafegyverei után amin mindenki röhög, miért nincs már nyugdíjazva?
    Lenne egy releváns belpol téma is, de moderálom magam. Ugye te is voltál szavazni 2016 október 2-án? Azóta is azon röhögök :D

7. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Mac, hová lett a ma megnyitott geotermikus energia topicom??

8. ghostface

ghostface Well-Known Member

Ilyen arcpirító hazugság után nem nagyon volt választása a külügyminiszetereteknek.

Azt, hogy Putyin hazudott-e a csodafegyvereket illetően, én nem szeretném megtudni. Remélem, sosem fog fény derülni a képességeikre.

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

hozzá se nyúltam a geoterm topikodhoz

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Pedig tényleg eltűnt. Lehet, hogy más modi próbálta átmozgatni, csak nem sikerült jól a művelet.

11. papajoe

papajoe Well-Known Member

Szpg9-Molni,csak én nem értem,hogy miről is vitáztok?
    Okos enged,mondom mindkettőtöknek,tudom,2 elemivel nem illik beledumálni a mérnökök dolgába,de mi értelme van ennyire a végletekbe menően bizonygatni,hogy ki a mérnökebb?
    Ha nem küldtök egymásnak nőnapra virágot,attól még pont el lehet kerülni az egymásba bonyolódást,ill ott privát üzenet opció is erre,engem nagyon lehangol,elszomorít,hogy ilyen semmiségen egymásba tudtok szállni,főleg nyilvánosan csesztetni a másikat,több türelem,vagy simán ne válaszoljatok egymásnak azt kész,rázzatok kezet,vagy nyomjátok privátban.
    Bírlak mindkettőtöket,mindketten értékes emberek vagytok,úgy éreztem ezt most le kellett írnom.
    Peace.:)

blitzkrieg and szpg9 like this.
  12. LMzek

LMzek Well-Known Member

Szerintem is: Béka(e ;) )

szpg9 likes this.
  13. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Sebaj, majd holnap újralétrehozom, ma már nincs kedvem nekiállni. Mátmint a geotermikus topicot...

14. zeal

zeal Well-Known Member

Hát..., Mackensen, gondolom ugyis le leszel nacizva egy ideig, de valahogy el kell ismerni azt is, ha jo munkat vegzel. Tessek egy plecsni. :)
    (Nem birtam kihagyni. Elnezest. :D)

fip7 and LMzek like this.
  15. zeal

zeal Well-Known Member

Szerintem mehetne a villany es energia topikba. Ott csak 1-2 tema szokott parhuzamosan futni. Siman elbirna meg ezt is.

blitzkrieg and fip7 like this.
  16. aquarell

aquarell Well-Known Member

A topikban tett hozzaszòlasok egy reszét àt kellene rakni egy ujjonan nyitandò topikban. Nem tudom, mi lenne a jò cim: "àllatkert" vagy "òvoda" .Esetleg "kiscsoportosok"? :)

blitzkrieg likes this.
  17. misinator

misinator Well-Known Member

...én ezt nem értem...; akárhányszor kihagyom pár topik teljes elolvasását pár napra, azok valamelyikén akkor mindig kitör egy helyi világháború!?:eek:
    Szóval miről maradtam le?

18. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Mac, beindítottam a geotermikus topicot, (a kanin alatt), van már feltöltve bele némi tartalom is. Szeretném, ha minél többen észrevennék, van-e itt olyan reklám lehetőség, ami kiemelné ezt a hírt, mármint a topic nyitását azért, hogy megtalálják az érdeklődők?

19. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Beindult a geotermika topic, de lehetne írni más megújolóval kapcsolatosan. Ez egy személyes meghívás a topicba, szeretném, ha működne, egyúttal pedig egy békejobb.... Remélem fogunk még az eddigieknél értelmesebben kommunikálni....

2ndt likes this.
  20. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Alapvetően nincs. Viszont a hozzászólások által bekerül persze ugyanúgy bekerül a főoldalon és a fórumon is az aktuális beszédtémák widget-etekbe, mint más friss topic.

Ezen oldal megosztása