1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Illetve annyi, hogy a legnépszerűbb topicokat kiemeltem a Kantinban, így mindig a lista elején vannak. És egyelőre beletettem a geoterm topikot.

Last edited: 2018. március 11.
    sirdavegd likes this.
  2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Mit jelentenek a piros gombostűk a topikoknál?Mert nincs mindnél.

3. zeal

zeal Well-Known Member

Be van kapcsolva a tema kovetese. A megnyitott topikoknal a jobb felso sarokban tudod beallitani.

4. beta

beta Well-Known Member

Nekünk piros gombostű vannak a topikoknál, a moderátoroknak egy piros gomb :)

5. papajoe

Putyinnál is van piros gomb.:D

svajcibeka likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem értem az egész békejobbozást. A villamos topikban a vita kapcsán, ahov bejöttél szó sem volt geotermikusról. Én ahhoz nemigen tudok hozzátenni szakmai téren, mert azzal nem dogoztam és annyira nem vizsgálgattam. Itthon semiféle tiltás nincs rá kapacitáskorlában, mégsem szórják tele vele az országot. Ennek igen egyszerű oka van. Nem éri meg. A MOL épített egy kísérleti erőművet és akkora bukta volt, mint ide Peking kétszer. A többi termelési formáról meg volt már elég sokminden a villamosenergia topikban. (Őszintén szólva ne is éreztem igényét külön geoterm topiknak.)
    Lásd előző hsz. Kiemelt topik a modi által. Mindig a lista tetején van attól függetlenül, hogy mikor érkezett rá az utolsó HSZ. Angolul ez a "pinned", ki van tűzve a lista tetejére.

7. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Mondjuk, akkor annyi érdekelne, hogy gázüzemű távfűtőműre (csak a hőelőállításra) 1,0 MW-ra milyen beruházási költség esik, akkor, ha a létesítmény nem haladja meg a 10 MW-o távfűtési teljesítmény!

sirdavegd likes this.
  8. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem tudom, mert ilyen tervezésében nem vettem részt. Ami fűtőmű is volt, az ennél nagyobb teljesítményű volt, csak ajánlatot adtuk, de nem mi nyertünk.
    Egyébként ez minben releveáns az eddigi vita kapcsán, ami a "zöld" erőművek brutális hiányosságairól szól, meg azok árképzésének röhejességéről...? [fejvakarás]

sirdavegd likes this.
  9. Sharid

Sharid Well-Known Member

hmm.. Biztpolon belül a globális gondoknak nem lehetne egy külön topic különös tekintettel nemzetközi terrorizmusra / migrációra meg ilyesmik
    Szerintem, pld a nyugat-európai bizpol lehet -hogy csak a mai napnál maradjak- az angol kitiltások, a politika átrendeződése, és nem a fejlevágós abdul megette a nagymamát féle hírek.

10. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

"A nagy sakktábla" néven megtalálod.

sirdavegd likes this.
  11. blogen

blogen Well-Known Member

A nagy sakktáblában éppen Oroszországról és a putyini rendszerről beszélünk konkrétan, míg általános értelemben a keleteurópai politikai kihívásról az autokrácia szükségessége kapcsán, hogy milyen csalóka a kép kívülről nézve és ezt illusztrálom időnként azzal, hogy látja a német, vagy francia jobboldali a magyar rendszert kívülről és hogy látjuk a valóságát belülről! Le kellene már szakadni erről a belpolbűnözésről, mert így a nepáli belpolitikán kívül semmi lesz elég távoli ahhoz, hogy beszélni lehessen róla!

12. beta

beta Well-Known Member

A nepáliak több mint 7%-a az úgynevezett magor nép tagja... :)

13. aquarell

aquarell Well-Known Member

Biztos vagy abban, hogy " látjuk a valósàgàt belülről"?
    Ki az a mi? Te? Én? Mancika?
    'Mast làt egy fideszpàrti, màst egy dékás, jobbikos stb
    Belpol off ! :)

14. papajoe

Vót' szétküldeni a biztpol topikokat megint,a demokrácia értelmezésekkel,vót'?
    :(
    Szombat reggel,Paddy's day előestélyén elcsináljátok a napomat.:oops:
    Fel kell pattintanom 1 üveg Tullamore wiskeyt,de annak délutánra gól a vége :rolleyes: ,és nem szeretek sakál részegen a konyhába szineset ásítani,de ami még rosszabb,az oldalborda is rosszul tolerálja ezt a magatartás formámat,úgyhogy vagy abba fejezitek,vagy kifejtem nektek a tutit,vagy be is rúgok közben,mint a vadsertés. :D

nyugger and notaricon like this.
  15. Sharid

Sharid Well-Known Member

(végre valaki, aki rendes piát iszik)

16. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Látom kezdi felütni a fejét a belpolbünözés!!!

fip7 and aquarell like this.
  17. emel

emel Well-Known Member

Tudod, mi volt a hsz.-emben a tiltott belpolitika?!! Te magad, amikor belenyúltál (és törölted)!!! Ha neked már ez is sok, akkor nyugodtan csatlakozhatsz leghírhedtebb cenzor-elődeidhez a dicsőséges múltban! Na szevasztok elvtársak, én keresek magamnak egy fejlődőképesebb diktatúrát ...

18. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Viszlát

19. aquarell

aquarell Well-Known Member

Ez mâr volt ! :)

20. notaricon

notaricon Well-Known Member

Az Armata topicban egy csomó BMP-T-vel kapcsolatos remek hozzászólás keletkezett, ha lehetne átmozgatni ezeket a saját topicjukba... Köszönöm.

Ezen oldal megosztása