1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. ozymandias

ozymandias Well-Known Member

Ha van igény anyagtudományos fejtágításra, benne vagyok :)

wolfram, fishbed, Nagy Csaba and 5 others like this.
  2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Szpg csak ki fórumozta magát innen,sajnálom is, meg nem is.
    Tegnap megint elrúgta a pöttyöst,érthetetlen a viselkedése,sokszor nem tudom elhinni amit ír,na mindegy.

3. gacsat

gacsat Well-Known Member

Elég lett volna megvárni, míg kijózanodik. Ez így tényleg Putyi házi fóruma lessz. Mintha csak a leningrádi trollpalotából irányítanák.

hendrick, torsen and angelsoul like this.
  4. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

Pontosan
    A világpolitikai, főleg biztpol részek értékelhetetlenek, ha Molni, Emel, Cifu és Allesmor nem lenne itt ez a fórum simán a 888-hoz csapódhatna.
    Van itt egy maroknyi szakértő és a többi buta agitátor, nulla szaktudással de olyan nyelvezettel, hogy egyre kevésbé van kedvem idejárni.

5. gacsat

gacsat Well-Known Member

Hát ugye,.. A világháborúban az angolok egy újságírót neveztek ki repülőgépipari tótumfaktumnak. Lehet, hogy egy sublert se tudott leolvasni. Van olyan szakértő, aki nem lát ki a miliméterek mögül.

Kurfürst, fip7 and ozymandias like this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Megtisztelő, de add hozzá pl Hpasp-ot vagy boki-t is, de azert vannak meg paran. Azokat nem ertem, akik csak politizálni es kormanypropagandat tolni járnak ide...

Celebra, fishbed, Nagy Csaba and 3 others like this.
  7. Nagy Csaba

Nagy Csaba Well-Known Member

Aluminium szakirányban egyértelműen tudok és akarok is ebben segíteni....

fishbed, notaricon, fip7 and 2 others like this.
  8. molnibalage

Mit irt? A legutóbbi ban ota nem lattam nagyon gazos kommentet tole.

ozymandias likes this.
  9. ozymandias

Valami szovjetkcoje inkvisztoje pezsgōt emlegetett...

superjet100 and Nagy Csaba like this.
  10. wankel

wankel Well-Known Member

11. molnibalage

Ajszi....
    Abban azert igaza volt szpg-nek, hogy talan nagyobb statisztikai minta kellett volna.

Ezen felul egyeseknel elettani okok miatt nem lehetett. A történelemben számtalan nagy embernej nem volt gyereke.

Mióta merce ez? Akkor legyen kolompar jozsi az elnök mert van nyolc gyereke, akkor o aztan a tuti?

Szóval az ilyen hangulatkelto nevetséges képek posztoloi is picit elgondolkozhatnak...

hendrick likes this.
  12. boki

boki Well-Known Member

Félreértelmezte és túlreagálta a dolgokat.

zeal likes this.
  13. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Nyugi, ezért fizetik az érinthetetlen Ulippo-t, hogy ez ne nézzen ki így :)

14. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Azt már csak a végén...

15. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Hadd javítsak bele egy kicsit: Azokat nem értem akik csak politizálni és bármilyen propagandát tolni járnak ide.
    Nem tudom konkrétan miért bannolták és mennyi időre, de folyamatosan tolta a politikai bullshitelést minden egyes topikban amihez hozzászólt, emellett Macknek is beszólogatott ha jól emlékszem.

16. papajoe

F sszopózott,meg b zdmegozott.

17. zsolti

zsolti Well-Known Member

Akkor igazi finom úriemberként viselkedett. Kit talált meg vele?

18. papajoe

Bokit,de a hsz témályát f sszopózta le,Boki megúszta egy b zdmeggal,de lehet más is volt.
    Nem forszíroznám,mert már nincs itt,tökmindegy.

zsolti likes this.
  19. ozymandias

Kötekedōsre itta magát egy adag piával. Megesik, feltehetōleg nem ō volt az egyetlen, sem az utolsó. Racionális viselkedést keresni ebben a helyzetben értelmetlen. Ellenben az viszont elgondolkodtató, hogy mások pia nélkül mit művelnek - többek között itt is.

Nem posztom megítélni, sem felmenteni.

Amúgy mióta lettünk inkvizíció és sütjük a jenki/ruszki-bérenc jelszavakat egymásra? Biztpol az biztpol, úgyis kellene kezelni.

Nekem sem bajom az orosz hírekkel sem - a képeket értem, az írást sajna nem. Mivel nem értem az írást, valószínűleg kisebb eséllyel találnám meg az itteni híreket, legyen az repülés vagy energetika.

Hagyjuk meg a plecsniket másoknak. Ennyi erōvel lehetnék beépített német ügynök (elvégre a legújabb tézis, hogy a titkosszolgálati vezetōs AfD-s - persze senki sem lō vissza, hogy te meg szélsōbalos csürhe...), mivel sok német vonatkozású hírt osztok meg. Ennek oka az, hogy ismerem a helyi viszonyokat, a teljes képhez meg ez is kell. Ez kicsit olyan, hogy kuruc.info + index+napi.hu + portfolio + atlatszo.hu +magyaridōk-bōl valamit ki lehet átlagolni.

Boki, ha ezentúl is van HT vagy energetikai videó, ne tartsd magadban. Akinek van amcsi, az sem, de ugyanígy igaz a kínaira is. A propagandát nem a mi szintűnkön fogják nyomni, mivel mi nem döntünk. Akik meg döntenek, azokat egyszerűbb megvenni/megzsarolni.

Vagy Cifu akkor űrlény, mivel az űrhajózásról ír bitttttang jó cikkeket!?

20. fip7

fip7 Well-Known Member

ozymandias

"-Vagy Cifu akkor űrlény, mivel az űrhajózásról ír bitttttang jó cikkeket!?"

'-Én ezt a lehetőséget sem vetném el :cool:'

zeal and silurusglanis like this.

Ezen oldal megosztása