Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
ŐŐŐ, dehogy szokott, a nyugalom példaképe, ezt mindenki tudja. Különös skill-je az hogy jól viseli ha valaki nincs vele egy véleményen. Figyelj, az egy dolog hogy én nem szoktam jelentgetni senkit, de az moderátorként nem a te dolgod lenne hogy azt is észrevedd, amikor trágár módon személyeskedik Ő vagy Celebra? Még akkor is ha én vagyok az akit megtalálnak vele?
Hogy megy ez itt? Van akinek lehet, van akit lehet?
Hmmm?
Ez kurvára nem igaz. Zorddal, Cifuval és Allesmorral és sok más értelmes emberrel sem értek egyet sokszor. Csak veled ellentétben ők nem tolják fullba a kertént, hanem valódi érveik vannak, amiken lehet azért "rugózni".

Szóval bocs, de csak az ostobákkal szembeni toleranciám az, ami végtelenül alacsony lett az évek során. Főleg nálad úgy, hogy minden eszközt megadtunk, hogy ne legyél azt. Kaktusz erre meg jön a fércelés szóval, hogy eddigi teljesítménye negatív, de inkább imaginárius szám.

Hát bocs, de nekem itt ér véget a nyugalmam... A jóindulatom feléd meg régen elszállt...

Az SG-n Janájnak pl. vannak érdekes gondolatai, amiket kérdésként tesz fel, elmagyarázzuk és megérti. Ő sem mindig ért egyet, de képes tanulni. Erre itt többen láthatólag képtelenek. Évek óta itt vagyok és semmiből sem tanultok, senkire nem hallgattok úgy, hogy kb. az alapokat sem értitek. Arcbőr az meg van. Vastag.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 413
44 018
113
Ez kurvára nem igaz. Zorddal, Cifuval és Allesmorral és sok más értelmes emberrel sem értek egyet sokszor. Csak veled ellentétben ők nem tolják fullba a kertént, hanem valódi érveik vannak, amiken lehet azért "rugózni".

Szóval bocs, de csak az ostobákkal szembeni toleranciám az, ami végtelenül alacsony lett az évek során. Főleg nálad úgy, hogy minden eszközt megadtunk, hogy ne legyél azt. Kaktusz erre meg jön a fércelés szóval, hogy eddigi teljesítménye negatív, de inkább imaginárius szám.

Hát bocs, de nekem itt ér véget a nyugalmam... A jóindulatom feléd meg régen elszállt...

Az SG-n Janájnak pl. vannak érdekes gondolatai, amiket kérdésként tesz fel, elmagyarázzuk és megérti. Ő sem mindig ért egyet, de képes tanulni. Erre itt többen láthatólag képtelenek. Évek óta itt vagyok és semmiből sem tanultok, senkire nem hallgattok úgy, hogy kb. az alapokat sem értitek. Arcbőr az meg van. Vastag.
Te így látod. Jogod van hozzá. Az engem viszont nem érdekel hogy neked mikor szállt el a jóindulatod, ha primó zöld szemes ostorosként nyilvánulsz meg, annak foglak tartani. Akármennyi munkád is van a NAGY MŰBEN.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 845
9 665
113
Szerintem az belefér ha valaki az oldalon, az olvasók irányába felmutatott munkája okán picit kivételezettebb helyzetbe kerül, mint ahogy az kiderült szegény, "megboldogult" szpg9 ex fórumtársunk kissé meggondolatlanul felszínre böffentett hozzászólásából (pórul is járt, nem sokkal később.Nem mondom! Ezt azért Putyin se csinálná jobban ). De azért van a trágár viselkedésnek egy olyan szintje, amit azért átlépve már a moderátornak, már csak a titulusa okán is kötelessége kéne legyen, az indulatosabb fél visszafogása.
Ahogy országunk méltán tisztelt, és remek munkát végző ellenzéki pártjának két jeles politikusa közül sem azt büntetik meg a bíróságon, aki "vigyorgott", hanem azt, aki felborította őt székestül.;)
Javaslom legalább nyomokban a jogkövető magatartást.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 413
44 018
113
2011 óta járok ide, molni már akkoriban is egy férfi nemiszerv volt...

Laudarage és montezuma miatt viszont megérte naponta néhányszor felnézni
Más miatt is megéri. Teljesen jó gyűjtő hely, hírek itt összeszedve elég jól megtalálhatóak a fórum részben pro és kontra minden oldalról.
 
M

molnibalage

Guest
2011 óta járok ide, molni már akkoriban is egy férfi nemiszerv volt...

Laudarage és montezuma miatt viszont megérte naponta néhányszor felnézni
Neked is csak a szád nagy, de érdemi kommentet tőled sem tudok felidézni. Miért van az, hogy az engem ekézőknél ez a trend? Mi lennem, ha stílus helyett a műszaki tartalomra fókuszálnátok? Ja, hogy az nem megy...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 185
13 453
113
Laudarage és montezuma miatt viszont megérte naponta néhányszor felnézni
Nem tudom mi lett velük. Mz hetente megjósolta a harmadik világháborút, de ezek rendszeresen elmaradtak. Aztán elkezdett megsértődni míg végül elnémult.
Különös skill-je az hogy jól viseli ha valaki nincs vele egy véleményen.
Ez végül is igaz. Sose büntettem senki azért mert nem értett velem egyet. Sőt! Azért se, ha valamiért nekemesett volna. Próbáltad volna ezt meg egy külföldi oldalon.
Hogy megy ez itt? Van akinek lehet, van akit lehet?
Nézd én a fórum színvonalát akarom tartani és emelni, ghostface is leírta szépen. Vannak akik hozzáadnak és vannaki akik csak marháskodni járnak ide, hogy a frusztrációjikat valahol kiéljék (ha már a főnök és az asszony nem engedi). Ha a moderátorkodás annyiban kimerülne, amit te elképzelsz, akkor elég lenne beállítani egy szűröt és aki bizonyos szavakat leír az megy.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 413
44 018
113
Vak tyúk is talál néha szeget. :D
Én csípték mindkettőt, érdekesnek, szórakoztatónak találtam, nem kell Tom Clancy műveire pénzt adni ;). Engem nem is emlékszem már pontosan mivel, de egyetlen egyszer borzasztott még hóbagoly. Akkor elnézést is kellett kérnem, nem voltam úriember :(.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 413
44 018
113
Nem tudom mi lett velük. Mz hetente megjósolta a harmadik világháborút, de ezek rendszeresen elmaradtak. Aztán elkezdett megsértődni míg végül elnémult.

Ez végül is igaz. Sose büntettem senki azért mert nem értett velem egyet. Sőt! Azért se, ha valamiért nekemesett volna. Próbáltad volna ezt meg egy külföldi oldalon.

Nézd én a fórum színvonalát akarom tartani és emelni, ghostface is leírta szépen. Vannak akik hozzáadnak és vannaki akik csak marháskodni járnak ide, hogy a frusztrációjikat valahol kiéljék (ha már a főnök és az asszony nem engedi). Ha a moderátorkodás annyiban kimerülne, amit te elképzelsz, akkor elég lenne beállítani egy szűröt és aki bizonyos szavakat leír az megy.
Az az automata szűrő lehet igazságosabb lenne mint te. Így a te szád íze szerint alakul minden, ami finoman szólva sem elfogulatlan.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 845
9 665
113
Nem tudom mi lett velük. Mz hetente megjósolta a harmadik világháborút, de ezek rendszeresen elmaradtak. Aztán elkezdett megsértődni míg végül elnémult.

.

Lódarázs most is itt van köztünk.

Nézd én a fórum színvonalát akarom tartani és emelni, ghostface is leírta szépen. Vannak akik hozzáadnak és vannaki akik csak marháskodni járnak ide, hogy a frusztrációjikat valahol kiéljék (ha már a főnök és az asszony nem engedi). Ha a moderátorkodás annyiban kimerülne, amit te elképzelsz, akkor elég lenne beállítani egy szűröt és aki bizonyos szavakat leír az megy.

Hát lehet, hogy szép szavaim elterelték a figyelmed a lényegről...
Én pont azt próbáltam mondani, hogy igenis kellene legyenek olyan szavak, amiket, ha leír valaki, legyen az akárki, számolnia kell a következményekkel.
Képzeld, ez a külföldi oldalakon is így megy.
Szóval nem csak nekünk mezei fórumozóknak van ám hova fejlődnünk, hanem neked is.;)
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Molni esete Jupiter esete.Egymaga végzi el azt a munkát,ami a Zrinyi kiadó feladata lenne.Sajna csak repülős témakörben.Kéne még ilen ember helis,hk,IFV/APC,tüzérség,stb témakörökben is.Idönként különben én is elküldeném egy vitafórum tanfolyamra-de jelenleg inkább tenmagamat iratom be.
Zsolti.Ferditesz,olyan dolgokat adsz mások szájába,amit nem mondott,kifacsarod alogikát amig neked tetsző eredményt nem hoz ki.Mindezt irritálóan lekezelő fenhéjázó stilusban.És kevés a tartalma annak ahoz az irásaidnak,hogy megengethesd magadnak.És Molni azért nem kapásbol szokott elszálni,a leghülébb kérdésre is elösször logikus választ ad.
Se Mackel,se Molnival nem értek eggyet minden téren.Megkaptm már én is Molnitol-Nem értem minek erölteted ezt a hülyeséget.Mac ennél visszafogottabb.De eggyikük sem hagy figyelmen kivül valamit,mert nem illik a véleményükbe.Molni tipikus kérdése ilenkor-Erre valami forrás?-Ha nincs,jobb ha előveszed a legjobb logikát,amiben bukkanó sincs,nemhogy bukfenc
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 413
44 018
113
Molni esete Jupiter esete.Egymaga végzi el azt a munkát,ami a Zrinyi kiadó feladata lenne.Sajna csak repülős témakörben.Kéne még ilen ember helis,hk,IFV/APC,tüzérség,stb témakörökben is.Idönként különben én is elküldeném egy vitafórum tanfolyamra-de jelenleg inkább tenmagamat iratom be.
Zsolti.Ferditesz,olyan dolgokat adsz mások szájába,amit nem mondott,kifacsarod alogikát amig neked tetsző eredményt nem hoz ki.Mindezt irritálóan lekezelő fenhéjázó stilusban.És kevés a tartalma annak ahoz az irásaidnak,hogy megengethesd magadnak.És Molni azért nem kapásbol szokott elszálni,a leghülébb kérdésre is elösször logikus választ ad.
Se Mackel,se Molnival nem értek eggyet minden téren.Megkaptm már én is Molnitol-Nem értem minek erölteted ezt a hülyeséget.Mac ennél visszafogottabb.De eggyikük sem hagy figyelmen kivül valamit,mert nem illik a véleményükbe.Molni tipikus kérdése ilenkor-Erre valami forrás?-Ha nincs,jobb ha előveszed a legjobb logikát,amiben bukkanó sincs,nemhogy bukfenc
Hagyjuk már ezt, bunkózol, faszozol, kreténezel, és még itt vagy.
TE vagy az egyik ékes példája annak, hogy vannak itt egyenlőek meg egyenlőbbek. HA korrekt moderálás menne itt, már rég nem lennél itt. Nyilván véded innentől azt a moderátort, aki ezek utána is itt hagy, a másik oldalról ennél kevesebbért kirakja azonnal mondjuk Kaktuszt.
Szopkodjátok csak körbe egymást, engem nem zavar, csak ne várd hogy megtapsoljalak érte titeket.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Tag: zsolt
Vétség: moderátor provokálása és fikázása
Büntetés: 2 HÓNAP KITILTÁS

@Mackensen
Mack, ne legyel mar ilyen erzekeny hopihe te is!
Nem provokalt. Tok visszafogott volt. :rolleyes:

Mar szpg kitiltasat sem ertettem. O is kezelheto (allapotban :D) volt es a dumajabol sem volt sertodes.
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus
Status
Not open for further replies.