Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Tag: Laci1970
Vétség: ukrán alávaló népség stb. stb.
Büntetés: 2 HÓNAP KITILTÁS


@Mackensen
Jelen politikai helyzetben ez maximum felfuggesztett buntetest er. Ha dicserne oket az durvabb lenne. :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: gacsat

Cifu

Well-Known Member
2010. július 12.
3 047
10 153
113
Egy picit nem demagog a kerdesed?

Cseppet sem.

Jelenleg eppen a politikai helyzet fuggvenyeben egy nepcsoport szapul minket. Nem most kell PC SJW-t jatszani. :rolleyes:

Nekiálltam hosszabban írni, de inkább csak tömören: Ha neked ki lehetett fejteni, hogy szerinted az adott dologért nem járna kitiltás, akkor én is kifejthetem, hogy én meg viszont a moderátori döntéssel értek egyet.

Uff, én beszéltem...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 188
13 470
113
Tag: Laci1970
Vétség: ukrán alávaló népség stb. stb.
Büntetés: 2 HÓNAP KITILTÁS


@Mackensen
Jelen politikai helyzetben ez maximum felfuggesztett buntetest er. Ha dicserne oket az durvabb lenne. :rolleyes:
Olvasd el a többit is. Semmilyen más nép esetében sem engedteem az ilyen megnyílvánulásokat. Politika ide vagy oda. Ha minden áron szapulni akar valakit, akkor szapulja a politikusaikat.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Tag: jimkirk
Vétség: birka ukrán nép.
Büntetés: 2 HÓNAP KITILTÁS

Engem inkább az érdekelné, hogy a birka ukrán nép mikor üldözi már el végre a nyugati agresszióval hatalomra jutott bábkormányt? Eléggé úgy tűnik, hogy rosszabbul élnek mint 4 éve.

Ez mar nevetseges, Mack. Ha ennyi sem fer bele akkor a htka-n gyoztek az SJW-k(?). o_O
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Tag: jimkirk
Vétség: birka ukrán nép.
Büntetés: 2 HÓNAP KITILTÁS



Ez mar nevetseges, Mack. Ha ennyi sem fer bele akkor a htka-n gyoztek az SJW-k(?). o_O
Miközben meg nyilvánvalóan hazudozni, linkekre hivatkozva tudatosan olyan dolgokat állítani, saját véleményét igazolni azzal ami a linkben nincs is benne - azt korlátlanul lehet!! Lásd ""kedves"" ulippo hírhamisítónk tevékenységét ...:(:mad: Szóval ha ez így működik akkor csak azt tudom mondani: előre a dicsőséges sztálini úton ...
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 614
113
Ukrizni szabad? Mellette szóljon, hogy ők magukat nevezik így, de ulippo ezt már 1x2x szóvá tette nekem, hogy nem helyes.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Itt már egy páran utaltak ránk Magyarokra is mint birkák, sőt rosszabb jelzővel is illettek az semmis volt.

Ja, hülyéztek már le itt magyarokat, meg magát az országot is a választási eredmények végett..., a "birka" az inkább egy sokatmondó jelző, mint szitokszó...Szerintem abban a szövegkörnyezetben tök rendben volt.
 

Cifu

Well-Known Member
2010. július 12.
3 047
10 153
113
Megjegyzés: egy moderált fórumban azt szabad, amit az adminok / moderátorok engednek. Ez mindenhol így működik.
Egy fórumban való regisztrálás és hozzászólás nem jog, hanem lehetőség, amit a fórum üzemeltetői biztosítanak...
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 662
12 359
113
Status
Not open for further replies.