1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. boki

boki Well-Known Member

Az a rengeteg poszt az ukrán-orsz hajós incidensről az Orosz biztpolból hová lett?

2. boki

boki Well-Known Member

OK. Már megvan. :)

3. jani22

jani22 Well-Known Member

Bizonytalan lettem. :rolleyes:

Hová kellene [ Repülőgépmúzeumok] :D
    , kérnék utólagos eligazítást!

1 Tornádo

Valami Vegyes van Nálatok? :D :rolleyes:

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Hát, ahogy látom ez decemberben sem fog kijönni. Hosszabb az egész, mint amire számítottam, de azért egész érdekes dolgok jönni ki számszerűleg is, amiket eddig is tudtam már.

Előreláthatólag csak pdf-ben lesz elérhető az utolsó pár írással ellentétben a sok diagram és terjedelmi okok miatt is. Már most 24 oldal és 24 ezer karakter, hogy még két típus összes vizsgált repteljesítményét sem vettem végig, nemhogy még a hatósugárral is szórakozzak.

misinator likes this.
  5. grigorij3

grigorij3 Well-Known Member

Lehet, hogy nagyon lemaradtam valamiről, de mi az oka annak, hogy Ukrajnáról tilos az eszmecsere? Néha egy rövid időre Mac megnyitja, aztán rohadt gyorsan újra bezárja a topicot, pedig ha lövöldözés nem is, de jelentősebb politikai lépések azért történnek ebben a kérdésben is. Vagy ez a moderátor pillanatnyi hangulatától függ? (Nem kötözködni akarok, csak nem értem, hogy ez miért nem fér bele a biztpolba?)

6. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Mert az ukrán biztpol topik kizárólag a lövöldözésnek van fenntartva. Amúgy is ott szokott mindíg elfajúlni az eszmecserek.

7. boki

boki Well-Known Member

Napi szinten vannak kisebb-nagyobb összecsapások-lövöldözések áldozatokkal,sebsültekkel.

8. grigorij3

grigorij3 Well-Known Member

Létrehozható olyan topic amiben nem a lövöldözés a fő téma? Már csak azért, mert egy szomszédos országban dúló háború és annak politikai következményei esetleg megvitatásra érdemes témák lennének? Nem csak Kárpátalja miatt, hanem mert ennek a "helyi háborúnak" erősen világpolitikai következményei is lehetnek/vannak. Persze kizárólag kulturált keretek között, de nem gondolom, hogy egy téma negligálása lenne a helyes moderálási alapelv. Persze én nem vagyok moderátor, de általában a netes fórumokon nem célravezető az erőből politizálás...

9. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Ahol már lövöldözés van, az már nem biztpol, az már háború. Egyébként "élmény" látni a lezárt topikokat és a különböző érdekekért kaparó "komoly" emberek birkózását - én már csak röhögök... és inkább iszom egy sört. "az élet azért van, hogy szar legyen"

10. notaricon

notaricon Well-Known Member

Nana... az az agyalástól lesz szar, ezt én mondom neked, a sok egybites körülöttem irigylésreméltóan boldog. Amikor a gyerekeimre nézek nekem nem a felhőtlen boldogság ugrik be először, hanem elszorul a szívem, hogy mi lesz velük 20-30 év múlva, mások meg csak addig látnak el, hogy mi lesz a jövő héten, de ők legalább tudnak boldogok lenni. Sokszor azt hiszem a kilencvenes években sokkal jobban rá kellett vona gyúrnom az agysejtpusztításra, most kicsit egyszerűbb lenne. Na de ez itt nagyon OFF
    Az ukrán topikkal kapcsolatban az a javaslatom mindenkinek, hogy ne feszüljetek be annyira tenni úgysem tudunk, beszélgetni meg lehet egy sörrel is vagy egy üveg borral a kezünkben, úgy mégiscsak jobb, mint vicsorogva ;):)

luperator, ghostrider, Tcat and 2 others like this.
  11. csibeszke

csibeszke Well-Known Member

Épp sörözök! Lehet csengetni fogok.:):D

12. notaricon

Állok elébe, van még majd egy egész láda Staropramen a spájzpolc alatt... de már nem sokáig ;):D

csibeszke likes this.
  13. boki

boki Well-Known Member

Mariopol téréségében diszlokált 78. ukrán roham-desszant zászlóalj ma 3 katonát vesztett.

14. notaricon

Kérés az oldal üzemeltetői felé:

Ha megoldható, hogy a kitiltott tagoknak privátot lehessen írni, akkor szeretném, ha ezt lehetővé tennétek.

Köszönöm.

fip7, arcas and antigonosz like this.
  15. miértnemjó

miértnemjó Well-Known Member

Ja, mert egy-két ürge, aki egyébként semmit nem tesz, ilyenkor rögtön megjelenik valakinek a zsebéből. De, ezzel ők el is végzik a dolguk, hisz Te bezárod a fórumot, és eggyel több fórum szűnik meg, ahol nem ők az urak. Tehát, ők ezt helyesen teszik, hisz pont azt teszed, amit akarnak, a soros ellenzékét elhallgattatod, ők meg törnek-zúznak, hazudoznak.

b4l4g3 likes this.
  16. torsen

torsen Well-Known Member

Jól emlékszem, hogy régen volt "dislike" gomb is!? Nem lehetne visszahozni? Vagy valami enyhébb változatot, mondjuk amolyan kikacagósat! Szerintem az elmérgesedő viták egy részének gőzét lecsapolná.

17. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Bármikor válaszolhatsz gif-fel, emoticonnak, amivel akarsz.

Fennek likes this.
  18. torsen

torsen Well-Known Member

Persze, tudom, de egyszerűbbnek gondolnám az előregyártott gombot, mert akkor nem kell "válasz" gomb meg a többi. Mindegy, csak eszembe jutott...

19. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Elvileg megoldható kisebb változtatással. A hétvége folyamán megnézem és jelzem majd itt.

arcas likes this.
  20. notaricon

Köszönjük.

Ezen oldal megosztása