1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. migfun

migfun Active Member

"November 21-én a szabolcsi főkapitány megyei vezetői értekezletet tartott, amelynek az egyik napirendi pontja a túlórák felhasználásáról szólt. Az előterjesztésből kiderül, hogy idén jelentősen csökkent a túlórára kifizetett összeg az előző évekhez képest. Például a vásárosnaményi kapitányságon az elrendelt túlóráknak csak a 20,34 százalékát, Mátészalkán a 24,46 százalékát, míg a beregsurányi határrendészeti kapitányságon csak a 3,25 százalékát fizették ki pénzben, de a legtöbb kifizetés esetén is csak 65,58 százalék ez az arányszám. "

Erről beszéltem a lezárás előtt; egy munkáltatónak srm érdeke a túlóra pénzbeni kifizetése, főleg nem 3 éves elszámolási keretben. De befejezem ezzel, mert nem hiszik el egyesek, hogy önálló gondolatok/tapasztalatok alapján írtam véleményt.

Nagy Csaba and fishbed like this.
  2. Terminator

Terminator Well-Known Member

jani22 likes this.
  3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Az új hozzászólások opció használata, hogy legalább olvasni tudják a fórumot a bannoltak?

Nagy Csaba, arcas and notaricon like this.
  4. jani22

jani22 Well-Known Member

A fentiek értelmében kéretik rendezni a fennforgást, mivel ezen üzenetemmel egyértelműen feljelentem magamat, késztetve megmozdulásra, erre reagálásra a nagyon kedves modit. :) /:rolleyes: /

Tudom jövök legalább 1 sörrel, de ezt az önkéntesen jelentkező "Terminator" adja, mert Ő adakozó. :) :)

/Bocsika! /
    :)

5. jani22

jani22 Well-Known Member

Szeretném enyhíteni a rám váró szembe szelet, mert az néha jó. :)

fishbed likes this.
  6. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A bannolás technikai megvalósítása módosítva lett a fórum által kínált alternatív lehetőségre. A bannoltak felhasználói csoportját így állítottam be:
    • privát üzenetet tudnak fogadni és küldeni, de ezen felül semmilyen tartalmat nem tudnak közzétenni a publikus felületen
    • a profil oldalukra küldött publikus üzeneteket meg tudják nézni, lájkolni
    • a topicokat, hozzászólásokat tudják olvasni, működik az új hozzászólások/aktív témák összegző oldal
    • tudnak tartalmat lájkolni, moderálásra jelenteni
    • szavazáson szavazni
    Mint látható a korábbi teljes letiltással szemben read-only módra szorítja őket az a másodlagos felhasználói csoport, amibe a bannoláskor automatice bekerülnek.
    A jelenleg, nem végleges bannon lévők esetében is érvényes a változtatás.

7. notaricon

notaricon Well-Known Member

Ez egy nagyon korrekt megoldás lett. Köszönjük.

Rögtön vérszemet is kaptam, és mivel a pofátlanság nálam level99 ezért rögtön itt egy újabb kérés/kérdés amivel fárasztanálak.
    Időközben felmerült bennem, hogy a nem kívánatos hozzászólásokat csak törölni lehet, vagy be lehet flag-elni úgy is, hogy csak a szerzőnek jelenjenek meg, vagy törlékor az értesítésbe beidéződjenek?
    Az ok, amiért kérdezem, az a moderátor által törölt üzenetek miatt van. A törlésről és az okról értesülünk, de nem tudjuk, hogy melyik hozzászólásunkat törölték ez kissé nehézkessé teszi az alkalmazkodást.

Köszi és riszpekt!:)

8. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Köszi, így talán rumcájz végre tud válaszolni mihez kezdjek a vaddisznóbőrrel.:)

9. Robur

Robur Well-Known Member

"Kívülről" így is lehet olvasni a fórumot.

10. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Szerintem szabadúlj meg tőle, amilyen gyorsan csak lehet. Legyen ez más problémája.

11. molnibalage

Pont úgy járna, mint a dislike. Csak azért rányomna sok tag, mert XY írta a kommentet és nem a tartalma miatt.
    Az viszont senkit nem gátol meg, hogy reagáljon kommentben, hogy "BAROMSÁG". Persze azért érvekkel is megtámogatva.

12. molnibalage

A fajlagos baromság mutató jelentene valamit, ez meg a dislike gomb volt anno. Ha valaki kellően sokáig kommentel, akkor abszolút értékben ezt eléri.
    Az ominózus MiG-31-es 3-as kommentnél látszott, hogy a HTKA olvasóinak egy része mennyire objektív. Semennyire...

hendrick likes this.
  13. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

Megy a szervezkedés, mert jön vissza ulippo :D

14. molnibalage

Nem. Csak megint ámokfutás van a villamosáram topikban...

Nagy Csaba, arcas, ozymandias and 2 others like this.
  15. notaricon

notaricon Well-Known Member

Erre nem is gondoltam… akkor mégiscsak inkább ne "BAROMSÁG" legyen a gomb felirata, hanem "FASSÁG" :D:D

Nagy Csaba, arcas, fip7 and 1 other person like this.
  16. leplezo

leplezo Well-Known Member

Azért Ulippó számláján sok van a következő nagyobb vétsége után gyanúsan elbúcsúzik a fórumtól örökre. Legalábbis ezzel a Nikkel. Szóval nem kell beszarni. Meg a moderálás is kezd kiegyenlítettebb lenni. (volt egy időszak mikor elég egyoldalú volt, szerencsére úgy tűnik ezen az időszakon túlléptünk)

17. megazez

megazez Well-Known Member

Lehet, hogy ugyan olyan, csak a lényeges biztpolok most zárva tartanak :)

18. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

A profilképeddel én inkább a COCKSUCKER gombot javasolnám :D

notaricon likes this.
  19. molnibalage

hendrick, svajcibeka and honved like this.
  20. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A többi MH kötődésű topikkal összhangban [HUN] Leopard 2 -re átnevezve

Nagy Csaba, hendrick and Terminator like this.

Ezen oldal megosztása