1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

Bonyi,

de ez van, amikor a lusta felhasználó, csak 1 - számára - érdekes képet szeretett volna beilleszteni, a közösség

'megcsodálltatása érdekében' :rolleyes::hadonaszos:
    ,nem eléggé / eléggé nem/ elítélhető módon beírtam a keresés funkcióba: "tornado"

https://forum.htka.hu/search/14723779/?q=tornado&o=date

mivel ezzel a mai jelenséggel szembesültem, hát a C+V, sajnos, ez van:

:)

fishbed likes this.
  2. Terminator

Terminator Well-Known Member

A kereső nem jól működik, nem lehet vele semmit megtalálni. Ne is küzdj vele.
    (Ezért utálom a gyűjtőtopikokat. Utólag esélytelen így bármit visszakeresni.)

A fórum szerkezete viszont elég átlátható.

Fórum -> Katonai repülés -> 4/4+/4.5 generációs vadászbombázók -> Panavia Tornado

Egyszer átnézed a fórumot, hogy mi hol van és utána kb. 4 kattintással minden témához el lehet jutni.

jani22 and Pocok75 like this.
  3. jani22

jani22 Well-Known Member

Igen, csak figyelem felhívás lett volna, meg lusta is voltam, ill. nem volt időm keresgélni. :)
    Köszi, hogy válaszoltál. :)

4. notaricon

notaricon Well-Known Member

MuldR likes this.
  5. arcas

arcas Well-Known Member

Csak limitáltan, az első 200-nak, a többi marad...:D

6. borisz

borisz Well-Known Member

Esetleg az lehetne, hogy a jövőheti hírhalom elsején jöjjön ki? :D

7. luperator

luperator Active Member

Szerkesztés ideje most öt perc ha jól érzékelem? Ha meg lehet oldani akár lehetne több is, néha nem veszem észre csak későn, hogy javítanék még rajta.

Illetve, szerkesztésnél egy törlés gombnak örülnék, mármint saját hozzászólást lehessen törölni.

8. papajoe

papajoe Well-Known Member

Igen,mondjuk én azt sem bánnám,ha mások hozzászólásait is tudnám törölni...:rolleyes:

Vagy ennyire azért nincs karácsony?

9. zolkas

zolkas Well-Known Member

10. jani22

jani22 Well-Known Member

Jajj, hagy kedveskedjek márma nem tavaly, de nem havajj, ez a BÚÉK! :)

Jelentem, bűnt követtem el, ezért kéretik törölni a dupla megnyitott oldalon

/ez alatt böngésző oldalt kell érteni, mert a felhasználók az amúgy se éber programozókat jól át tudják verni/

levő dupla hozzászólásból eredő próbálkozás maradványát, mivel törölni az nuku - mármint nekem.

A fentieket, csak figyelmesen kell elolvasni, 1gyébként - ha lehet - az alábbi zúzását kérném, de tisztelettel. :)

https://forum.htka.hu/threads/lockheed-f-117-nighthawk.236/page-3#post-519185

11. Python

Python Well-Known Member

12. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Csak most látom, hogy mennyi topic van zárva. Ezekben mind egymásnak ugrottak a fórum társak?

13. hendrick

hendrick New Member

A beszélgetőből épp most válik egy fajelmélet/eugenika/genetika topic. Lehet azt is bezárni, vagy új topikot nyitni neki vagy moderátoroknak aktiválni magukat. Azt hiszem a read only mód is túl sok elnézve azt a topicot.

antigonosz likes this.
  14. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Hát kb.

15. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Remélem sikerült megállítani dr. Mengelééket.

Nagy Csaba, hendrick and antigonosz like this.
  16. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Mali birodalomról írt szösszenetem törölve lett BELPOL! Indoklással...
    Az igen.

17. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Szerintem tegnap jelezve lett, hogy a topicban az a szál, az befejezendő. És pont a Te tegnapi kommented maradt még meg a szál végén, mert nem is volt benne semmi problémás. Hogy aztán a mai be lett szántva az más kérdés, de lásd az előző mondat eleje.

Hogy aztán Mack szerintem kb. zsigerből belpolt írt indoknak... gondolod, hogy belpolnak hiszi? :) De ha gondolod átírthatom az adatbázisban, csak a rend kedvéért.

18. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Egyből töröltem egy rakást, amiben már belpol volt. A Mali dolog érdekes és szép, és ha mindenki ilyeneket írna nagyon jó lenne, csak már elcsúszott az egész fajelmélkedésbe.

Nagy Csaba, Ooorky and molnibalage like this.
  19. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Ja hogy akkor azt a malis hsz-t töröltétek tőlem is. :) Már megijedtem hogy valami belpol bűnbe estem.:) Mindegy ,amúgy sem Bambara, hanem Kanem Bornu, úgyhogy elcsesztem.

20. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Lesz évértékelő bejegyzés?
    A nagy bejelentések óta a tavalyi hasonló időszakhoz képest mennyivel magasabb most az aktivitás az oldalon?

Ezen oldal megosztása