1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Phoenix

Phoenix Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Köszi, javítva.

2. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Mi ez a cirill topik? Valami Facebook linkkel.

3. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

SPAM, de már töröltem

BiancoGasto likes this.
  4. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Azt hittem ránk állt az SVR.:D Köszi.

5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Kérném az összes ballisztikás okfejtést átteni a harckocsik harctéri alkalmazásba.

6. zeal

zeal Well-Known Member

@Tcat
    Erdeklodnek, hogy mikor sotetul el a htka, illetve hogy a bunos topikok mikor lehetnek ujra nyitva?

7. Mackensen

A Beszélgető nyitva. Nincs itt kéremszépen semmi látnivaló...

8. krokomach

krokomach Well-Known Member

A kérdés nyilvánvalóan nem neked lett feltéve.

9. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Tesztkörnyezetben a hétvégén :) A fórum 1.X -> 2.1-es verziófrissítése biztosan megtörténik a kiszemelt sötét sablon friss verziói meg eleve igénylik a 2.0 ágat, szóval egy füst alatt akár mehet is a tesztrendszerre. Arra gondoltam, hogy ha minden klappol, akkor lesz egy demo felület, ahol 1 kivételével minden fórum le lesz zárva, a maradék meg amolyan homokozó lenne a frissített rendszer új dolgaival ismerkedéshez annak, aki akarja. A 2.1-es fórummotorra frissítéssel baromi sok, nagyobbrészt tényleg hasznos új dolog fog jönni, kell majd egy kis összegzés is azokról, amik szerintem említést érdemelnek.

Dark theme kapcsán egyébként erre gondoltam:
    https://www.themehouse.com/xenforo/2/themes/ui-x-dark

arcas, misinator, Pocok75 and 8 others like this.
  10. wankel

wankel Well-Known Member

Olvastam olyan hírforrásrrást, hogy mégsem egy egyiptomi Rafale vadászrepülőgép zuhant le, hanem egy K-8-ás Karakorum kiképzőrepülőgép. A gépben életét vesztette az egyik elsőnek kiképzett Rafale pilóta...

11. notaricon

notaricon Well-Known Member

A román fegyverbeszerzéses topikot inkább a biztpolban kellene futtatni, mert konkrét haditechnikai relevanciája nem nagyon van.... Ha lesznek nagyon erősen specializált típusaik, akkor lenne érdemes a szakmai topikok között tárgyalni de csak azokat.

12. Mackensen

Azon is agyalok, hogy átnevezem és átrakom oda. Amúgy sincs akkora mozgás a román fegyveres erők környékén.

notaricon and fip7 like this.
  13. ghostface

ghostface Well-Known Member

delintonmiller nevű "felhasználót" el kéne távolítani, mert egy robot.:hadonaszos:

gacsat likes this.
  14. gacsat

gacsat Well-Known Member

Meghekkelték az oldalt!!

15. Phoenix

Phoenix Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A posztokat már töröltem, a főoldali box kicsit lassabban frissül, hamarosan onnan is eltűnik.

fip7, molnibalage and ghostface like this.
  16. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Sok az off a haderőfejlesztésiben.
    Pár kommenten túl iszonyatosan zavaró a sok off. Nem értem, olyan kurva használni a topikok közötti idézés lehetőségét?

17. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

Egen, vagy ki kellene ganézni, vagy átrakni a biztpol alá, és akkor többet nem olvasom.

18. borisz

borisz Well-Known Member

19. notaricon

notaricon Well-Known Member

20. Cifu

Cifu Well-Known Member

Gondolom cinikusan arra utal, hogy a ma megjelent HTKA hírhalom címében 2019 5. hét szerepel... :)

notaricon likes this.

Ezen oldal megosztása