1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Valóban nincs semmi gond a felvetéssel, de akkora nagy adminisztratív plusz terhelést jelentene, ami egyszerűen nem érné meg. Még akkor is, ha az alábbi még meg is állhatja a helyét esetenként.

2. zeal

zeal Well-Known Member

Nem vedett. En itt erdeklodtem par honapja egy hasonlo esetben es azonnal repultem. Szemelyfuggo a dolog.

3. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Biztos van ilyen is.
    Nekem határozottan nem úgy tűnik, hogy a többség szórakozni jár ide.
    A passzátszelet nem itt fújják, ebben egyetértünk.
    Azért én emlékszem arra, hogy itt már "élő közvetítés" volt a török puccsról, amikor Magyarországon meg EGYETLEN média se jelezte.

notaricon and zeal like this.
  4. papajoe

papajoe Well-Known Member

Bezony,és milyen váratlan fordulatokat is vett a puccs,az itt olvasható kommentektől,mi?:D

Tcat likes this.
  5. ulippo

ulippo Well-Known Member

Talán azért mert az eset éjszaka történt, a hivatásos sajtótermékek amelyek rendes munkaidőben üzemelnek reggel kezdenek közvetíteni. A nagyon gyors reagálásnak meg is van a rákfenéje, az hogy ellenőrizetlenül jönnek át rajta a téves és valós információk vegyesen.

Egy hivatásos sajtótermék legnagyobb értéke a hitelessége, ők nem engedhetik meg maguknak az ilyet. Nem mintha nem lennének képesek ők is azonnal átvenni a twitterről egy adott témáról szóló híreket, de nekik a vállalkozásuk bánná ha ezt tennék. Nekik ellenőrizni kell az információkat több forrásból is és azokat összevetni, ez időbe telik. No és nem dobálhatnak be a sajtótermékükbe ilyen-olyan részleteket és félinformációkat, hanem ha valamirevaló médiáról van szó, akkor össze kell foglalniuk a részleteket kerek egésszé, esetleg korábbra is vissza kell nyúlniuk értelmezni az előzményeket, netán átgondolt következtetéseket is le lehet vonniuk, és azt sem árt ha ezeket igényes és szabatos formába öntik, mindez még több időbe telik, de az eredmény végül többet ér mint az ha néhány órával hamarabb adnak le egy ezektől mentes anyagot.

Összességében a hitelesség és az összeszedettség jóval többet ér mint a hirtelen reagálás.

6. Fennek

Fennek Well-Known Member

Ja élőben közvetítették a törökisztánban élő HTKAsok. Ja nem twitterről jött az összes infó. :p

Tcat likes this.
  7. zeal

zeal Well-Known Member

Sajnos jelenleg nincs masik hely ahol ilyen gyorsan es hatekonyan osszeszednek az infot. Most egy darabig a htka-n se lesz. Vagy itt lesz idovel valtozas vagy kialakul majd egy masik hasonlo hely. Kivancsi vagyok mi fog tortenni. :rolleyes:

8. Tcat

Ó, de hiszen már létezik az a hely, amit mondasz. Ehüne: http://biztpol.hungarianforum.net/ ;)

9. zeal

zeal Well-Known Member

Gonoszkodj csak, de...
    Á, mindegy, hagyjuk.:(

10. boki

boki Well-Known Member

arcas and nyugger like this.
  11. Tcat

@zeal: nem volt benne rosszindulatú szándék, csak a ziccert nem tudtam kihagyni.

@boki: igen, ismerem :) Egyébként kétségtelenül jóféle az oda összeválogatott tartalom.

arcas likes this.
  12. kacsacsor

Pontosan akkorát mint a technikai eszközök képességei az itteni kommentektől. :p

zeal likes this.
  13. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

Látom sokaknak nem esett le Tcat bújtatott üzenete... mondjuk ő velem ellentétben úriember :D

14. kacsacsor

Ez egy jó púder. Az elhallgatások púdere. A szelektív tájékoztatás púdere.

Meg egyébként régi és unalmas. Frissíteni kéne a marketing sablonokat arrafelé.

15. misinator

misinator Well-Known Member

Korrekt válasz. Köszönöm.

16. boki

boki Well-Known Member

Ulippo elindította az offenzívát. Biztpol topikok tele propagandával, dezinfóval. Teljes szemétdomb lesz minden biztpol topikban. Jobb, ha lezárjátok a biztpol részt.

arcas, b4l4g3, zeal and 1 other person like this.
  17. Fennek

Fennek Well-Known Member

Vagy csak ulit kine hidegre tenni kicsit. Nálam ignoreon van, de így is minden topicban azt látom, hogy 20 hozzászólás a semmire megy ami valójában az ő provokációja.

18. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ha már téged kiraktak akkor rakjanak ki mindenkit ugye? Te mindig engem rágalmaztál dezinfóval, de 5 év alatt csak 2-3 téves infót találtál tőlem és a kompániád ugyanezeket vetette több százszor a szememre. Én viszont 5 év alatt nem ugyanazt a pár dezinfódat lepleztem le újra és újra, hanem több száz álhírt, manipulált képeket és videókat, hazugságokat és csúsztatásokat.

Én már ezért kitettelek volna, de ez olyan toleráns hely, hogy itt szabadon hazudhattál éveken át. Szerintem nem ezzel golyóztad ki magad, hanem a mániás uszításoddal.

19. Tcat

Azért ne feledkezzünk meg róla, hogy voltál Te már nyomós okkal végleges bannon, csak idővel visszakönyörögted magad. Szóval ezt a szálat itt most gyorsan engedd el szerintem.

ghostrider, antigonosz, arcas and 3 others like this.
  20. vilmoci

vilmoci Well-Known Member

Ne mindenkit, csak téged.
    Holnaptól szebben sütne a nap... :cool:

ghostrider, arcas, fip7 and 1 other person like this.

Ezen oldal megosztása