1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

@boki Nem a hírhozással van a probléma, hanem néha a tálalással. Értem én, hogy a te szíved jobban húz az oroszokhoz, de ne legyen már mindenki hülye aki netalántán nem ért veled egyet. Vagy pl ami a Mi-28 topikban is ment. Betettél egy homályos, videóból kivett képet, hogy az oroszok a legmodernebb rakétát tesztelik Szíriában. Amikor Dudi megkérdezte, hogy a kép alapján, hogy lehet megállapítani, hogy az a rakéta akkor és ott szerepel-e a képen, te rögtön a nekiugrottál, hogy neki nem rögtön egyèrtelmű, hogy a kép csak illusztráció eès hogy nem olvas mindent vissza 30 oldalra vissza menőleg. Betehettél volna mondjuk inkább egy rajzot, mint a kínaiak, ami legalább sematikusan ábràzolja a rakétét, mert kèp az még nincs erről a rakétáról. Szóval nem a hírekkel van itt a probléma, hanem ha valaki nem feltétlen hisz el neked mindent akkor az agymostt nyugatpárti, mint ahogy nekem már többször is a fejemhez vágtad amikor nem értettem egyet veled.

angelsoul likes this.
  2. boki

boki Well-Known Member

Tudtommal tisztáztuk az "agymosott" dolgokat. korábban már többször írtam, hogy nekem nem jön be az angolszász politika. Ha az oroszok is ugyanezt fogják csinálni-amit kétlek mert se erejük se pénzük világuralmi pozícióra törni- akkor ugyanaz lesz a helyzet. Vannak, illetve voltak bizonyos írott és íratlan magatartási szabályok a nemzetközi jogban, a diplomáciában, amit ma semmibe vesznek. Dudi benézte, rosszul értelmezte a képet, ez előfordulhat bárkivel.

Probléma ez amit és akik írják.: "gennyes oroszok" "az orosz egy eposzi szolga nép, ",az orosz nép erőszakos vademberekhez hasonlítása, mellyek csak az erő nyelvén értenek."

superjet100, notaricon and Pocok75 like this.
  3. ulippo

ulippo Well-Known Member

Nem szép dolog ilyeneket írni az oroszokról, de az se szép ha oroszok írnak ilyeneket másokról. Nemrég te is azzal jöttél, hogy a lett nemzetet az oroszok találták ki és amíg ők nem jöttek addig csak identitás nélküli kóválygó törzsek voltak. Ez is ugyanolyan probléma mint amit te említettél. Ha látod a problémát akkor miért kelted te is?

4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

5. Pista a hegyről

Pista a hegyről Active Member

Egyébként Rumcajsz kollégánk teljesen visszavonult? A büntije már rég lejárt, és anno elég aktív volt, nem csak az ukrán topikban.

6. jani22

jani22 Well-Known Member

Ez a "
    Visszajelzések és javaslatok oldal,

ahol az idézett nick ismételten nem tárgyszerű és ismételten politikai érzelmeinek tesz írásbeli tanúsítványt.

így kérném Nyíltan a Moderátorokat, hogy - már végre - az itt is fellépését szankcionálják. Miért van megengedve ez a magatartás itt is ?

Nem figyelek ezen eseményekre, de most kérdezném: írásban lett előre figyelmeztetve a Fórum Tagunk [ha kérdezhetek (bocsi, ha nem)]

pl. boki

,hogy gubanc van,

vagy csak a gyilok???

Kérnék visszajelzést, ha kérhetek!?

Köszönöm előre is.

Tisztelettel, most még itt vagyok, kelt mint fent.

7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

8. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Mac!

Létrehoztam egy fegyvertartási topocot a Kantinban (csak, hogy ne offuljunk már szét mindent). Át tudnád tenni a Nyugat-Európa topocból a hozzászólásokat?

misinator, Mackensen and Kurfürst like this.
  9. leplezo

leplezo Well-Known Member

Szerintem feladta az állandó kűzdést az információorzsákért. Mostanában a fórum topikjainak fele olyan, hogy 10 oldalon csak 2db fontos információval rendelkező hozzászólás van a többi töltelék vagy trollkodás. Nincs mit tenni, mert mindenki ezt csinálja, és nincs minden topikra külön moderátor, hogy egész álló nap hozzászólásokat törölgessen.

fulcrum11 and Pista a hegyről like this.
  10. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Amit itt írtál csak én nem értem?

silurusglanis likes this.
  11. jani22

jani22 Well-Known Member

Ezek szerint ketten. Én továbbra is értem a HSZ-mat, nem akkori fellángolás volt. :)

12. jani22

jani22 Well-Known Member

Kérdésem lenne: a Szuhoj Szu-25 oldal hol található? :rolleyes:

13. fip7

fip7 Well-Known Member

14. Terminator

Terminator Well-Known Member

Fórumok > Általános haditechnikai témák > Katonai repülés > Stratégiai/taktikai bombázó repülőgépek, csatarepülőgépek >Szuhoj Szu-25/-28/-39 "Frogfoot"

jani22 likes this.
  15. jani22

jani22 Well-Known Member

Tisztára vak vagyok. Pedig többször is megnéztem a "Stratégiai/taktikai bombázó repülőgépek, csatarepülőgépek "-et, aztán, csak elnéztem. Sajna az utóbbi hónapokban sokat romlott a szemem. :(
    Köszönöm! :)

16. Terminator

Terminator Well-Known Member

Azon már én is elgondolkodtam, hogy a csatarepülőgépek (A-10, Szu-25, A-1 Skyraider, YA-9) nem lennének-e jobb helyen a Közepes és könnyű csapásmérő repülőgépek között...

Szerintetek is logikusabb lenne a "Közepes és könnyű csapásmérő repülőgépek, csatarepülőgépek" főcsoport?

Mackensen and jani22 like this.
  17. jani22

jani22 Well-Known Member

Én szerintem ott volna a helyük, ezért is bambultam be korábban. :)

18. gacsat

gacsat Well-Known Member

A Civil repülés miért nincs a helyén a fórumok listájában?

19. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nekem ott van. A fórumban is látszik mindenhol.

Más.
    Ismételten a közösséghez fordulok. A készülő cikkek nyelvtani és stilisztikai korrektúrázásra kérnénk a jövőben önként jelentkezőket. Nem kell a műszaki tartalommal foglalkozni. Fel lehet fogni úgy is, hogy a cikkek beta változatát a jelentkezők előbb olvashatják.

jani22, fip7 and notaricon like this.
  20. arbalest

arbalest Well-Known Member

@molnibalage
    Ha gondolod, szívesen átnézem őket, de nem vagyok sajnos 100 %-os helyesírásból.

molnibalage likes this.

Ezen oldal megosztása