1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. boki

boki Well-Known Member

Kantonosból. Ezek szerint a kantinos témákat sem olvasod. Tudom, hogy csak a biztpolt olvasod. :) Vannak emberek-olvasók, akik csak a biztpol témákat olvassák a haditechnikait nem.

2. arcas

arcas Well-Known Member

Nemisvótannyioffomapumásban :confused::(

Anti likes this.
  3. jani22

jani22 Well-Known Member

Ezt most miért is kérdezed? :)

4. tonyo

tonyo Well-Known Member

Kicsit le kénne zárni a magyar Mi-24 es topikot. Sajnos az indulatok elszabadultak :(

5. ghostface

ghostface Well-Known Member

Az a baj, hogy páran képtelenek magukban tartani a frusztrációikat és a lelki nyomorukat megpróbálják minden magyar vonatkozású témára ráhúzni. Kár, hogy ezt büntetlenül megtehetik.

vilmoci, zeal and zsolti like this.
  6. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Mindjárt ennek is nekiállok, csak ugyebár ünnepe alatt egyébb feladataim is vannak.

ghostface likes this.
  7. jani22

jani22 Well-Known Member

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál, ezért megillet Téged egy +1 :)

De, nem ez volt az alap kérdés. :) :hadonaszos:

:eek:

-1 :)

0
    :D

8. notaricon

notaricon Well-Known Member

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Mil utca 24 szám alatt egy udvar. Ennek az udvarnak szép csukaszürke léckerítése volt. Lakott ott pár vidám kissrác akik nagyon szerettek a külvárosi játékboltban vásárolt régi szovjet labdájukkal játszani.
    Lakott a szomszédos Apache utca 64-ben pár másik srác akik sokszor a Mil utcában mentek hazafelé és a csukaszürke léckerítés előtt gyakran megálltak, ha kint voltak az udvaron az ott lakó fiúk és barátaik.
    Ilyenkor nagyon irigyek voltak a Mil utcai fiúk öreg, ütött-kopott, de szépen gömbölyödő labdájára, mert nekik még olyan sem volt. Hiába hívták az ottani srácok az Apache utcai fiúkat, hogy játszanak együtt, azok nem menetek. Kijelentették, hogy a régi szovjet focilabdák rosszak, nehezek, nem jól pattognak, bezzeg az amerikai labdák mennyivel jobbak, még talán a sötétben is világítanak, hogy este se kelljen abbahagyni a játékot, és azokat különben sem lehet kiszúrni, akinek olyan van, irigye az egész város.
    Sajnos ettől még nem lett amerikai labdájuk, de hamar észrevették hogy a Mil utcai fiúkat elszomorítja, hogy lesajnálják kedvenc labdájukat. Ezen felbátorodtak és hangosan ugratni és becsméreni kezdték az addig békésen focizókat. Csufolódó rigmusokat faragtak és gesztenyével dobálták a bentieket. Hanem aztán mikor egyikük, akit egy rigmus, de lehet, hogy gesztenye érzékeny helyen talált, megelégelte és jól leteremtette a csúfolódókat, talán a legszemtelenebbet még fel is lökte.
    Erre aztán azok elszaladtak a házmester bácsihoz és bepanaszolták a Mil utcai fiúkat. A házmester bácsi gyorsan le is kevert egy nagy pofont a hirtelen haragú srácnak és hazazavarta. Az Apache utcai fiúk elégedett vigyorral mentek hazafelé, magukban már a következő napi csufolódó rigmusokat farigcsálták.
    Másnap a hirtelen haragú srác, akit előző nap a házmester bácsi hazazavart, bánatosan nézte az ablakból, ahogyan a többiek vidáman fociznak az udvaron, amikor a léckerítés mögött ismét feltűnt pár szemtelenül vigyorgó arc, a lécek közötti résen látszott, hogy az arcokhoz tartozó kezek izzadt tenyerükben már régóta szorongatják az idefelé szedett gesztenyéket.
    Nem várta meg, amíg felhangzanak a bosszantó rigmusok, inkább becsukta az ablakot és leült a konyhaasztalhoz, ahol már ki voltak rakva a gombfocihoz az édesanyja fiókjából elővett gombok. Kedvence egy szárnyas propellert ábrázoló gomb volt, ami ugyan nem csúszott túl jól, de neki az volt a legszebb. Óvatosan letette az asztal közepére és nagyot pöccintett rajta...

9. Mackensen

Egyes fegyverek fikázása egy dolog, mások anyukájának az emlegetése megy ugyebár teljesen más. De értem én ezt, vitáznak az emberek, néha elgurul a gyógyszer és egymásnak ugranak.
    Nincs itt kéremszépen semmi látnivaló.

10. borisz

borisz Well-Known Member

Az eggyel előbb tárgyalt topikban van egy renitens. Nem tudom, hogy direkt trollkodik-e, vagy ilyen komoly mentális kihívásokkal küzd, de elég megterhelő, hogy oldalakon át az oda nem illő marhaságai hömpölyögnek.

11. gacsat

gacsat Well-Known Member

Mac! Saját gépről lehet valahogy képet és videót betenni?

12. jani22

jani22 Well-Known Member

Az már tuti, hogy haragszanak rád.

A tényállásilag, tudtommal nem. Ez nem az Index fórum. :)

Ha jól gondolom, akkor nem akarnak tárolni a szerveren mindenféle redves képet, videt, mert csak a lomot növeli. :D

13. Mackensen

Lehet, de egy képfeltöltő oldalt kell használni. Több ilyen is van, én ezt használom:
    https://postimages.org/
    De ha találsz másikat, akkor használd azt.
    Ode feltöltöd a megosztani kívánt képet. Az fenerál mindenféle linket. A közvetlen (Direct link) linket bámásolod az emotikonoktól jobbra lévő tájkében megnyłló ablakba.
    Kb. ennyi.

14. Mackensen

A lom az a kissebb gond. A nagyobb, ha valamilyen szerzői jogvédett dolog. Viszont ha előbb valamilyen képfeltöltő oldara kerül és onnan történik a megosztás, akkor minden ok.
    Elméletileg az ember csinálhatna erre egy FB, google, flickr stb fiókot és onnan is osztogathatná a tartalmat.

Nagy Csaba and jani22 like this.
  15. jani22

jani22 Well-Known Member

16. ms07

ms07 Well-Known Member

A ma esti F-35 roncs megtalálós cikkben javítani kellene az Atlanti-t, Csendes-óceánra, nem? :)

Tcat likes this.
  17. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Google Spreadsheet megosztása miért nem lehetséges a fórumon? Azt írja ki, hogy nincs megosztva, amikor teszt jelleggel még a szerkesztési lehetőséget is megadtam, hátha azért nem megy át a fórum felületére.

18. arcas

arcas Well-Known Member

Energiavámpir van a Magyar haderő fejlesztési irányaiban és terjed az Összefoglaló a légi harcászatról-ba, hagymát és keresztet kérek mert néhány nap után teljesen vérszegény lettem...,meg szerintem más is, pedig csak olvasunk és nem kommentelünk...

ghostface likes this.
  19. papajoe

papajoe Well-Known Member

Mesélj mit hagytam ki?:D
    Tegnap elkezdtem a haderő fejlesztést olvasni,de fél óra múlva még mindig 1200+ hsz volt vissza így feladtam,pedig jellemzően akkor van ennyi komnent ha vettünk is valamit.

20. arcas

arcas Well-Known Member

Ha belekezdtél és feladtad, akkor tudod miről beszélek...Téged is leszívott az az energiavámpír :p

tonyo likes this.

Ezen oldal megosztása