1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Tényleg most már közel a vég, de egy dolog biztos. A tavaly augusztusi vállalás tarthatatlan, a 2 havonta egy írást sem tudom tartani még akkor se, ha rövidebbeket írok.
    Igazság szerint azt kell hogy mondjam, hogy tőlem is egyre kevesebb anyag várható majd a jövőben, ami hosszabb időszakban 0 is lehet.
    Ez van.

3. rathelor

rathelor New Member

Egyébként a hírfordítás/cikkgyártás hogyan működik jelenleg?
    Van mondjuk egy Jane's előfizetés és abból szemezget mindenki (esetleg egy backlog, hogy mit kellene fordítani) vagy mindenki ott vadászgat, ahol tud és fordítja ami éppen érdekli?

4. molnibalage

Bevallom nem tudom hogyan csinálják a szerkesztők. De hogy kell az ember, az biztos.

5. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Tudom, hogy volt erre felhívás, de itt a fórumon is? Azért kérdezem, mert ( bár neked már elmondtam), itt sokan vannak akik tudnak angolul és ők a szakmai "zsargont" is értik, ami pl nekem nem megy, hiába a fordítás esetleg, ha ahhoz kell minimum egy szakmai lektor. Mert az kell szerintem. Írnak, hozzászólnak itt sokan, linkelnek, de ha erről lenne szó akkor nincs lelkesedés? :(

6. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nincs. Nekem sincs, és megértek mindenkit aki nem azért jön fel hogy műfordíthasson egy kicsit. Tudom hogy szemét vagyok, de legalább őszinte.

7. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Gondolhatod, hogy egyrészt nem minősítenék senkit emiatt, másrészt ezt a kérdést mint "kibic" tettem fel.

8. boki

boki Well-Known Member

zeal and zsolti like this.
  9. molnibalage

A hírek fordításához szinte semmiféle spéci angol nem kell...

10. emel

emel Well-Known Member

Három napja ULIPPO "'kollégánk" újfent rátért visszatért a patkányozós stílusra. Jeleztem is a moderátor felé, az automata boldogan vissza is igazolta a vételt - azóta semmi!! Most mindenkinek lehet büntetlenül patkányozni újra, vagy csak U.-nak jutott ilyen "demokrácia"?!!

megazez, zsolti, b4l4g3 and 8 others like this.
  11. papajoe

papajoe Well-Known Member

A legendásan úri modorom fogyóban van,hogy lehet ingorálni x nicket?

12. papajoe

papajoe Well-Known Member

Egész jól bírta a hazai biztpol topik,hány órát volt nyitva?

13. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ja. A rosszabbik énjüket hozza ki az emberekből.

14. zeal

zeal Well-Known Member

En mar tok buszke voltam, hogy senki nem allt neki hoborogni a topikban. Lemaradtam valamirol?

15. megazez

megazez Well-Known Member

Egy másik topikban már megírtam, julinka mindent szabad valamiért, aztán ha nagyon eldurvul kap 1 tessék-lássék büntit esetleg véglegesen kitiltják 2 hónapra.... :D A magyar biztpolban meg semmi kivetni való nem volt szerintem, jött egy új 444-es és elkezdte tolni a bicót de az sem volt vészes.

16. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

ProPatriára gondolsz mint 444-es? Nem hiszem,hogy az lenne,inkább pro NATO. Írtunk egymásnak privátban, olvasottnak,és inteligensnek tűnik,jól érvel. Orosz ellenes,de allá tudja támasztani,hogy miért. Jobb mintha, ,,csak-mert'' tótumfaktum lenne. A bezárást én sem értem,de talán az eszkaláció megakadályozása volt az ok.

pöcshuszár and anonim999 like this.
  17. arcas

arcas Well-Known Member

Alátámasztani? És miért? (csak kérdezem)

zeal likes this.
  18. boki

boki Well-Known Member

Aki orosz veszélyről meg orosz támadásról irkál az neked inteligens? :) Zsigerből orosz gyülölő, nem tud semmit alátámasztani, fake információkat írt le.

19. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Privát üzi volt. Miért? Talán annyit elmondhatok,hogy főleg történelmi okokból. De nyugottan beszélhetsz vele te is.

20. arcas

arcas Well-Known Member

Na igen,...nem rosszból, de a történelmi okokkal mit akar "alátámasztani"?! Azt még értem, hogy ha a Magyarország történelmi orosz -de inkább szovjet kényszerű kapcsolatának emlékétől ellenszenves a mai Oroszországgal szemben, csak hogy az egy érzés, egy vélemény....azon nincs mit "alátámasztani".
    Ezért vagy azért utálja és kész.
    Csak hogy ennyi erővel tolhatnánk a németekre is, és még sorolhatnám...
    ...mert igy az ő vélemélnye is csak egy ",,csak-mert'' tótumfaktum"...

Ezen oldal megosztása