1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nincs kitiltva, meg tudod nézni a tagok között.

dudi likes this.
  2. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Szerintem más az időzónája. ;)

arcas likes this.
  3. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Ez a Mach Loop Walesben. Ilyen videó majdnem minden gépről van. Ezen a helyen gyakorolja a RAF és a különböző NATO gépek a terepkövetést. A spotterek imádják.

jani22 likes this.
  4. jani22

jani22 Well-Known Member

:)

Így van! A linkelt oldalon nagyon sok fényképezőgép kattogást lehet hallani. :)

5. jani22

jani22 Well-Known Member

Már kértelek Titeket régebben is, hogy a lábjegyzettel problémát látok, sajnos[​IMG] ismételten semmi érdemi nem volt ! :cool:

Én, úgy tudom elgondolni az oldalt, hogy semleges! Csak 1 apró figyelmeztetés kellene Neki.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

El ne tűnjön már:

"Klára politikai karrierjének kiteljesedése óta az embernek az az érzése, hogy egy egykori szegény, naiv, vidéki, gátlástalan karrierista fiú került szörnyű csapdába."

https://kiettemeg.pestisracok.hu/2019/09/egyre-kellemetlenebb-dobrev-klaranak-lenni/"

Ha nem, akkor beszerzem én is a fenti kép szerintit, oszt legyetek jól együtt, megyek Biciklizni. :D

formosa1 likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A villamos topikban a két elrontott kommentet kérem törölni.

7. borisz

borisz Well-Known Member

A fejlesztési irányos topikban kérem, valaki zavarja haza Bácsfi Diánát!

8. molnibalage

Sok sok éve már felmerült. Anno az volt a gondolat, hogy szép szabvány névvel mindennek legyen topikja. Ennek eredménye ma egy rakás topik, amiben 1-5 vagy akár 0 hsz van, de gyűjtő topik híján sokszor egy adott eszköznél megy az eszmecsere generális dolgokról is.

Várható az, hogy lesz gyűjtőtopik olyan Gondolatok vagy a Összefoglaló topikhoz vagy akár a harckocsik harctéri alkalmazásához hasonlóan a sok kis halott topik helyett? A hajtóműves topikban majdnem egy oldalnyi topik van, amiben nulla hsz van.

Szerintem érdemes lenne takarítani.

fapp_supervisor likes this.
  9. molnibalage

Ez kicsit késik meg mindig, ilyen olyan okok miatt es elotte jön egy sorozat első része némi extrával. ;)

10. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Igen, valóban el kéne már kezdeni...
    Vélhetően az lenne a járható út, hogy nem egy nagy szusszra egyszerre, hanem több menetben szépen egybevonni 1-1 terület összeboronálható topicjait.

svajcibeka, fip7, molnibalage and 2 others like this.
  11. jani22

jani22 Well-Known Member

:)

Én is már halványan jeleztem korábban is. :)

12. jani22

jani22 Well-Known Member

Nem tudok új topikot nyitni, nem is baj. :D

Pedig ezek ott lövöldöznek, tuti, hogy a

kiképzett söpredékkel nem tudnak otthonukban mit kezdeni.

Ez olyan, mint a szíriai mészárszék, ott nagyon költsékhatékonyan más országok terhére, benyomták a debileket, így otthon a rendőri erőkre kevesebb pénzt kell betenni és emelett tudják csesztettni más országokat.! Hogy a ...

Japán_ és más

fishbed likes this.
  13. molnibalage

Na, az AAA cikk végre kezd a célegyenesre fordulni. Az eredmények elég sokkolóak lesznek egyesek számára szerintem. A cikk mellékeletei meg alkalmasak egyébként másra is, mint amire használtam. ;)

14. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Kérdés: látjátok-e értelmét a [Biztpol] Vallások, egyházak, világnézetek topiknak? Részben mert ez befogadhatná az iszlámmal kapcsolatos elszórt beszélgetéseket, részben mert nagyon érdekes dolgok zajlanak a Vatikánban és ennek kapcsán szerte a katolikus világban is. A világvallások és a nagy egyházak még mindig elég komoly biztpol tényezők, és jelentős hatást gyakorolnak a világ menetére, ahogy a humanista materializmus is.

15. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Őszintén, rettegek ettől a témától...

16. gacsat

gacsat Well-Known Member

Az egész polidilit a csába be kéne zárni.

HAndrás, Pocok75 and pöcshuszár like this.
  17. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Ez mondjuk jogos :D

18. Fennek

Fennek Well-Known Member

Ha Grétácskának lehet ott topicja a lábmosó pedobácsinak miért ne lehetne?

19. papajoe

papajoe Well-Known Member

:D:D:D

20. notaricon

notaricon Well-Known Member

Kérném a humor topicbol a tisztán politikai hozzászólások törlését, illetve azokét is akik az oda löttyentett híg trágyát a felesleges hozzászólásaikkal tovább lötyögtetik.
    Köszönöm.

Ezen oldal megosztása