1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nincs kitiltva, meg tudod nézni a tagok között.

dudi likes this.
  2. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Szerintem más az időzónája. ;)

arcas likes this.
  3. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Ez a Mach Loop Walesben. Ilyen videó majdnem minden gépről van. Ezen a helyen gyakorolja a RAF és a különböző NATO gépek a terepkövetést. A spotterek imádják.

jani22 likes this.
  4. jani22

jani22 Well-Known Member

:)

Így van! A linkelt oldalon nagyon sok fényképezőgép kattogást lehet hallani. :)

5. jani22

jani22 Well-Known Member

Már kértelek Titeket régebben is, hogy a lábjegyzettel problémát látok, sajnos[​IMG] ismételten semmi érdemi nem volt ! :cool:

Én, úgy tudom elgondolni az oldalt, hogy semleges! Csak 1 apró figyelmeztetés kellene Neki.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

El ne tűnjön már:

"Klára politikai karrierjének kiteljesedése óta az embernek az az érzése, hogy egy egykori szegény, naiv, vidéki, gátlástalan karrierista fiú került szörnyű csapdába."

https://kiettemeg.pestisracok.hu/2019/09/egyre-kellemetlenebb-dobrev-klaranak-lenni/"

Ha nem, akkor beszerzem én is a fenti kép szerintit, oszt legyetek jól együtt, megyek Biciklizni. :D

formosa1 likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A villamos topikban a két elrontott kommentet kérem törölni.

7. borisz

borisz Well-Known Member

A fejlesztési irányos topikban kérem, valaki zavarja haza Bácsfi Diánát!

Ezen oldal megosztása