1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ennyi legyen elég

HAndrás likes this.
  2. Fennek

Fennek Well-Known Member

Félve kérdezem meg.....dark mode? :)
    Lassan a htka az egyetlen oldal amit használok és virít. :)

FilcTroll and Masztiff like this.
  3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

4. Fennek

Fennek Well-Known Member

5. dudi

dudi Well-Known Member

Valamit csináljatok már Szittyával mert elképesztő,hogy képtelen egyben leírni a gondolatait.Szintem minden mondata új komment.

6. tonyo

tonyo Well-Known Member

Valószínűleg diszlexiás. Tudom hogy zavaró. Engem is zavar de valahogy elviselem.

FilcTroll likes this.
  7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Egy dolog változni fog. Nem vagyok benne biztos, hogy az táblázatok működését el fogom magyarázni. Túl sok idő. Majd meglátom. A feladat nagysága miatt ma készült egy újabb és jobb módszer és az részben nullázza eddigi adatrögzítésem, de gyorsítja munkát. Ellenőrizhetem vele az eddigi számításokat is.

Viszont olyan számok jönnek ki pl. a AAA CIWS-nél, ami igazolja a valóságot, hogy ASM ellen mit és miért terveztek.
    Meg azt is, hogy a SDB-nél miért hangsúlyos a small szó jelentése. Sokkal inkább, mint gondolná az ember. ;)

Vagy csak okostelóról ír és ekkora szöveget lát át...

8. arcas

arcas Well-Known Member

Finoman már jeleztem neki én is...rohadt fárasztó tud lenni igy olvasni...

9. alali77

alali77 Well-Known Member

Amit csinál az irgalmatlan, de ha ignorra rakod akkor többet nem zavar. :)
    De azért küldj neki videót arról hogy mi van ha ráklikkel a szavak alatti piros aláhúzásra...
    Bár mindenhez is ért, így sok gondolatról fogsz lemaradni.

10. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Diszgráfiás, nem diszlexiás. Olyanok is vannak itt a fórumon;)

11. dudi

dudi Well-Known Member

Én is nagyon sokat írok mobilról(néha meg is látszik azon amit művelek ezt bevallom!),de ez nem mentség arra,hogy 3 soronként ír új kommentet,simán lehet hosszabb szöveget is írni csak görgetni kell.
    A diszlexia/diszgráfia dolog meg olyan,hogy az van és nem tehet róla az ember,ha fáradt vagyok nem is szokta elolvasni amit ír mert néha küzdeni kell az értelmezéssel.De még egyszer: erről nem tehet(oké megoldást lehetne találni rá).

FilcTroll likes this.
  12. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Nem a diszgráfiájával baj, hanem azzal, hogy ezer felé töredezi a mondanivalóját, és így ő is olvashatatlan, meg a topik is.

13. Mackensen

Ezt mégis, hogy gyógyítsam meg?

ghostrider, pöcshuszár and Fennek like this.
  14. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

Mondjuk ha kettőnél több hozzászólást ír, csak az elsőt hagyd meg a többit töröld a picsába.

arcas and anonim999 like this.
  15. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Még azzal egészíteném ki, hogy ha egynél több hozzászólást ír egymás után akkor.

arcas and rejsz felügyelő like this.
  16. notaricon

notaricon Well-Known Member

Ne picsogjatok már annyit. Ő ilyen, szerintem el lehet viselni. Ja, hogy nem elég komfi olvasni, akkor már érdektelen az is amit közölni akar? Legközelebb faji vagy osztály alapon akartok majd kommenteket töröltetni? Volna bőven elég komment amint lehetne törölni tartalmi alapon...

17. Mackensen

Pont ezen agyaltam én is. Meg mi van, ha a harmadik kommentében sikerül valami érdekeset mondania?

notaricon and Pocok75 like this.
  18. arcas

arcas Well-Known Member

Azért három oldalon keresztül 95% Szittya komment mondatvégi irásjelek nélkül, tele / jelekkel...hát

19. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Meg ugye konkrétan nem sérti meg a szabályzatot ezzel a fura bőbeszédűséggel. Ha nyelvi-stilisztikai alapon is moderálnátok, akkor a fórum óriási része mehetne a levesbe, kezdve az ly-j felcserélőkkel. (Amiért sztem eleve tíz napi fogkefés wc-takarítás járna.)

ghostrider and molnibalage like this.
  20. zeal

zeal Well-Known Member

Egy felületes olvasással gyorsan fusd át a szöveget és csak ha valamin megakad a szemed, akkor azt a részt olvasd el rendesen.
    A /-jelek helyett én inkább a kötőjelre koncentrálnék, mert a KC-390-et még Szittyaföldön is úgy írják. :p;)

arcas likes this.

Ezen oldal megosztása