1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. arcas

arcas Well-Known Member

Azért ha valaki hozzászólni kiván a témához (!) azért előtte összeszedhetné a gondolatait, mert néhány topik inkább olyan iskolás lány naplója szinvonalon mozog, mert ami ép az eszébe jut azt beküldi az éterbe. Azt sem lehet tudni ép mire reagál vagy ép melyik megkezdett saját szálon próbál hozzátenni valamit a témához...
    Semmi bajom vele btw, de rettentően elveszi a kedvem az olvasástól. Cseh fórumon ilyesmivel még nem találkoztam, pedig ott cseh, szlovák, lengyel és angol kommentek is gyakran váltják egymást...mégis átlátható az egész. Gondoljunk bele, ha valaki onnan ide téved és nekiáll forditani mert valamit keres a témában...!

rejsz felügyelő likes this.
  2. zeal

zeal Well-Known Member

Ez most feature vagy bug? :)

arcas likes this.
  3. arcas

arcas Well-Known Member

Fatal error :)

zeal likes this.
  4. arcas

arcas Well-Known Member

Bad command. Please contact support, click here: @Mackensen

5. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Abban nincs vita, hogy lehetne olvasóbarátabb és összeszedettebb az úr. Nem értek a moderációhoz, de sztem ez nem szabályszegés a szó szoros értelmében, inkább udvariasság dolga. Lehet, hogy egy udvarias kérés többet segítene, mint a tiltás. Én is túlnyomórészt telefonról írok, ez igazából nem kellene akadály legyen, a felnőtt központozás is prímán megy annak, aki rászánja az időt.

6. arcas

arcas Well-Known Member

Senki sem akarta tiltani,...
    ...pontosan ez történt ;)

7. megazez

megazez Well-Known Member

2 dolog:
    1: én rengeteg tagot csak gyors első mondatokban olvasok el, ha értelmes amit ír akkor talán végigolvasom, csinálhatjátok ugyan ezt szittyával (engem nem zavar amit ír)
    2: rakd tiltóra és akkor nem fogod olvasni
    +extra: gondolom mindenkinek van görgős egere hát használd, ha pedig simogatós telefonról nyomod akkor lendíts egy nagyot az ujjaddal és gyorsan átugorsz mindent....

Pocok75 and fedett_mókus like this.
  8. FilcTroll

Akkor oké, bár fentebb esett szó arról, hogy törölni kellene a sorozatposztjait. :)

9. gacsat

gacsat Well-Known Member

Szittya okosakat szokott írni, csak kéne hozzá egy tolmács. Vagy kínai ügynök.:rolleyes:

Laci1970, jani22, svajcibeka and 4 others like this.
  10. jani22

jani22 Well-Known Member

Szerintem: :)
    - Nem kellene, mivel az oldal témája ehhez nem specifikus. :)
    - Ha igen, akkor valamelyik repülőshöz [ Visnu elrohant a korsóval, de repülés közben négy csepp a földre hullt , vagy Ezékiel látomása, hogy egymásba forognak stb.]
    - Ha igen, akkor a szárzföldishez, a kürtös falrombolás, vagy a piramis építése kürtökkel.
    - Gumiszoba, oszt magát kiselejtezi.
    :)

Én már többször nagyon nehezen találtam/tévesztettem az alfórumot, javasolnám a főbb témaköröknél a Vegyes/ Gyűjtő ... stb oldalt, utána lehet rendezgetni. :)

Bleroka likes this.
  11. jani22

jani22 Well-Known Member

Valójában, mitől rettegsz? Ezen az oldalon nincs is "polidilit" rész :)

12. FilcTroll

Köszi az észrevételeket, mind jogosak is. De már Mack első hozzászólása alapján beláttam én is, hogy egy moderációs rémálom lenne az a topik. :)

Az egy másik dilemma, hogy a fórumnak van egy olyan közönsége (pl. én is), aki haditechnikai témákban csak művelődni jár ide, mert bár érdeklődik, de nem szakember, és érdemben még kérdezni sem nagyon tud, azaz inkább csak olvas.

De ez a fórum biztpol-történelem vonalon is egyre erősebb és tartalmasabb, és ott többen meg tudnak nyilvánulni, mert az korántsem annyira speciális és egzakt, mint a radarkeresztmetszet. (Én is ezért váltam passzív olvasóból júzerré végül.) De értem, hogy itt a HT a lényeg, elmogyizunk-sörözünk a Kantinban. :)

jani22 and anonim999 like this.
  13. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Az utóbbi időben nekem határozottan az a benyomásom, hogy egyre kevésbé.

Bleroka, silurusglanis and formosa1 like this.
  14. jani22

jani22 Well-Known Member

Azért ennyire nem kéne még másokat sem nyúzni, ?

Én is írhatnék litániákat. Semmi értelme, -legalábbis úgy gondolom:

Ha negál, akkor rajta, de :D

Mustáros pogácsát fogok enni, de most. :D

15. jani22

jani22 Well-Known Member

Bővebben kifejtenéd ezen bejegyzésedet?

Mármint, ha lehet kérni!

16. jani22

jani22 Well-Known Member

Mustáros pogácsát fogok enni, de most. :D
    Írtam Neked, de nem többet és most ennyi, :)

17. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Nagyon egyszerű. Egyre több olyan kommentet látok ami nem véleménykérdés, hanem tényszerűen nem igaz.
    Igazából mindegy, hogy az ilyen ismerethiányból/tévismeretből/tudatos trollkodásból van-e. Pontosan ugyan úgy csapja be az ide tájékozódni járókat.

BiancoGasto and Bleroka like this.
  18. tomcat1

tomcat1 Well-Known Member

A javaslatom az, hogy legyen újra nyitva az ukrán biztpol topic.
    A zárás óta sok víz lefolyt a folyókon.
    Más topicon ( románia) semmi puskalövés, mégis mehet.
    Ha netán újra előjönne az őrület, akkor még mindig lehet radírozni.
    Előre is köszönöm.

19. papajoe

papajoe Well-Known Member

Igen, ha meg hűha,akkor a trollokat deletelni,nem a topikot lakatolni.
    Előre is köszönöm.
    :)

fip7 likes this.
  20. jani22

jani22 Well-Known Member

Ha úgy érzed, hogy helytelen/nem tényszerű egy bejegyzés, akkor reagálj rá. Másnak is lehet tévedése és neked is. :)

Ezen oldal megosztása