1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Ez alapból így van.

2. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Gondolom igen. Én ilyet még nem tettem.
    Én mindenkire odafigyelek!!!
    :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:

3. arcas

arcas Well-Known Member

Nem akarom elhinni. Hogy csinálod? :eek:

Mackensen likes this.
  4. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

A nagyság ára! :p

Mackensen likes this.
  5. Fennek

Fennek Well-Known Member

Ehhez mennyi xanax kell/nap? :)

Pogány and Mackensen like this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

7. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Tervek az év végi szünetre:
    • befejezni a fórummotor 2.x verziójának fordítását (a fordítás jelenlegi állapota alapján ez igen nagy valószínűséggel teljesül)
    • előkészíteni a frissítést
    Idén már biztosan nem lesz frissítve, de január első felében most már tényleg meglesz a fórummotor verziófrissítés és a dark theme. A sötét megjelenés kapcsán szerintem írtam korábban, hogy opcionális lesz, ezt most csak megerősítem. Ugyanannak a theme-nek telepítve lesz a világos és sötét verziója is, azt' majd mindenki eldönti melyiket állítja be magának.

Tervek januárra:
    • előkészíteni a hátteret a javított képességű keresőmotorhoz, mert jól tudjuk, hogy az alapverzió valamiért kb. semennyire nem működik itt nálunk

8. molnibalage

Melyik karaktertípust és mekkora méretben használja a fórum? Ha valaki mást használt az istennek sem lehet sem a saját sem az idézett szöveget a deafultra visszatenni. Nekem legalábbis nem megy....

9. misinator

misinator Well-Known Member

Én is ezzel kínlódtam a neked írt hozzászólásomban.

10. Tcat

A szerkesztőablak gombsorának jobb szélén van 2 elkülönülő gomb: a Tx feliratú a "Formázás eltávolítása". Ha azt ráeresztitek a kijelölt szövegre, akkor annak illene leszednie a formázást. (Elküldés előtt előnézetben tudjátok ellenőrizni, hogy tényleg sikerült-e neki.)

fip7, molnibalage and pöcshuszár like this.
  11. misinator

misinator Well-Known Member

Köszönöm!

12. Veér István

Veér István Well-Known Member

Javasolnám a láblécben az RSS linket átalakítani:

erről:
    <a href="/feed/"><i class="fa fa-rss"></i> RSS hírfolyam</a>

erre:
    <a href="/feed/" type="application/rss+xml" target="_blank"><i class="fa fa-rss"></i> RSS hírfolyam</a>

Valamint az oldal fejrészébe egy ilyen bejegyzés is jó lenne (ez még fontosabb is talán):

<link href="https://htka.hu/feed/" rel="feed" type="application/rss+xml" title="HTKA">

Így az rss olvasók maguktól is meg tudják találni a feedet. Tudom, már nem divat az RSS, meg nem hozza a kattintást, meg amúgy sem pörög a kontent, de van aki még használja.

13. boki

boki Well-Known Member

Lesz valamilyen statisztikai összefoglaló a tavalyi évről?

14. Tcat

Utánanézek majd. Ha a motor frissítés után nem látszik, akkor emlékeztess majd rá légyszi! :)

Japp, várhatóan a hétvége folyamán.

15. molnibalage

Rövid hírek. Ameddig lektorálódik a légvédelmi tüzérséges cikk, addig elkezdtem dolgozni a repszim történelem 2. részén.

Utána a Gripen FAQ jön, de előre félek tőle, hogy ki és hány ponton fog belekötni ilyen olyan apróságokba amiatt, hogy az egész történet ma nézve "csak" cél vagy angolosan fogalmazva WIP (work in progress)...

HAndrás and Negan like this.
  16. molnibalage

Csapatlégvédelmi rendszerek topikban kérném a biztpolos off takarítását.

anonim999 likes this.
  17. molnibalage

Úgy tűnik, hogy nagyon szét kell húzni az írást. A korábbi részhez képest olyan szinten továbbfejlesztem a tartalmat a (viva la) evolúció tekintetében, hogy 4-5 játék bemutatása is széthúzódik vagy 25-30 oldalra is. Inkább jöjjön több, de rövidebb rész. Így tartalom is gyakrabban lesz. Csak így a végén vagy 12 vagy akár még több részes lesz a sorozat...

fedett_mókus likes this.
  18. molnibalage

Ezen oldal megosztása