1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

A vicces variációk, közt van nagyon komoly is. :) :)

2. jani22

jani22 Well-Known Member

Régi gép témakör, más is van, nem csak "én":

Sajnos 1 esemény folytán a sz.gépem XP hozzáférése lelazult a fő gépemen. Nem figyeltem és a új vírusirtó kiszedte az indításnál a váltást a két op. rendszeremnél.
    A régi Toshiba 15 colos laptopomon az XP fut. Jó belenézni a https://en.wikipedia.org/wiki/Skyglobe , vagy a Tomb Raider régi játékai. De korábban a legznagyobb unokámmal játszottunk, hogy lestem 1 oldalt a laptopon és elküldtem Neki a másik gépre különböző módon, hogy hagy tanuljon. Lassabban ment, de megérte több szempontból is. Mind a ketten örültünk. :)
    1 adalék az életből. :)

3. Fennek

Fennek Well-Known Member

Most, hogy Uli kitiltódott egy évre nem lehetne visszanyitni a topicokat amiket összeukrajnázott? Magyar, ukrán, orosz topicok. Csak kisérletnek, hogy bírja-e a tömeg.
    Most választások sincsenek, talán nem lesz belpol se.

4. papajoe

papajoe Well-Known Member

KoviUbi, endre, kaktusz and 2 others like this.
  5. Wilson

Wilson Well-Known Member

Erre a felvetésre,ladagrant felkészül:):):)

6. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Érdeklődni szeretnék, hogy a C-130-as topicban elharapózott színvonallal mennyire tud úgy általában azonosulni a fórum üzemeltetése?
    Úgy mint:

shornet24 likes this.
  7. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

Amikor egy fórum-oldalon rákattintok egy linkre, az új ablakban nyílik meg. Ez szerintem jó is, "nem veszítem el" a fonalat a fórum oldalán, hisz lehet, hogy még 10-15 hozzászólás hátravan.

Ezzel szemben a HTKA nyitó oldalán, ha kattintok egy fórum témára az NEM új ablakban nyílik meg, hanem az eredetiben, elveszítve ezzel a fonalat.
    Tudom, a jobb egér gomb , új lapon megnyit "menetrendet", de ha sietnék -ami ugye modern világunkban szokatlan-, akkor :mad:
    "Kicsit" komfortosabb, jobban/kényelmesebben használható.

Ha lehet megoldani -lehet, programoztam web-oldalt 15 éve- akkor kérném.

...meg "köszönném" :)

Vagyis: Kösssssz

8. papajoe

"Nem lesz semmilyen belpol dühöngő!
    Még nem sikerült visszaolvassam eléggé, de ami késik, nem múlik.
    Aki meg bűnös, az bűnhődni fog!!!!
    :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:
    "
    10 perce ezen vihogok, köszi Mac.
    :D

endre, Mackensen and svajcibeka like this.
  9. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Negan likes this.
  10. notaricon

notaricon Well-Known Member

:D

11. papajoe

12. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nah, a terv a következő. Két héten belül szeretném az interjús összefoglalós anyagot kitenni egyben az összes F-111-es cuccal.
    Utána repszim töri 3. rész jön. Valamikor...

FilcTroll, fishbed, Pocok75 and 9 others like this.
  13. molnibalage

Nah, akkor egy kérdés és furcsaság következik, ami még soha nem volt.
    Szóval ez egy cikk kezdemény. 1,5 éve nem nyúltam hozzá. A vadászgépek repülési teljesítményének összehasonlításárólé szól. Az, hogy mit és milyen téren az, ami kérdéses.
    http://www.mediafire.com/file/5cjkq8961ukk9vb/Repteljesitmeny.pdf/file

A kérdésem az, hogy a későbbiekben elhanyagolva a teljes levezetést megéri az erőfeszítést, hogy a tartalomjegyzékben levő dolgok legalább egy részét lezongorázzam a gépek fligh manualjaiból? Azt a fajta levezetési mélységet, amit elkezdtem meghagyom demónak. Ezt mindenre így megírni örökkévalóságig tartana. Remélem, a kapott eredményeket ennek fényében elhiszi, aki olvassa. Vagy, ha nem, akkor ellenőrzi maga...

Csak ahhoz nincs kedvem, hogy megírom, aztán a kézikönyvből kijövő értékek alapján nekiállnak egyesek fröcsögni, hogy a szívszerelem gépükről kiderül, hogy nem az, aminek eddig gondolta...

misinator, fip7, fishbed and 2 others like this.
  14. Wilson

Wilson Well-Known Member

Részemről van igény:)

15. molnibalage

Hú, 2 perc alatt végigolvastad? :)

16. Wilson

Wilson Well-Known Member

Természetesen nem,csak beleolvastam,de így elsőre nekem úgy tűnik még ebben a formában is érdemes valamilyen formában publikálni.

17. migfun

migfun Well-Known Member

Az én szívszerelmem benne sincs :( , de azért elolvasom ;)

18. molnibalage

Az mi lenne? Ha van róla elérhető adat, akkor n+1 gépet megpróbálhatok minimálisan beletenni.

19. migfun

migfun Well-Known Member

A Mig-21bis :cool: , de az ebben a körben nem releváns. Azért köszi a jó szándékot! :)

20. molnibalage

Van arról 1G Ps diagramom és angol nyelvű manualom. Megnézem mit tehetek...

migfun likes this.

Ezen oldal megosztása