1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. ghostface

ghostface Well-Known Member

Bocsánat, úgy tűnik, megvan az oka.
    Gondolom azért tűnt el a hsz-em mert azt a hsz-t törölte valaki, amire válaszoltam.
    Szóval a kérdésem okafogyottá vált.:cool:

2. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Mondom. Az elbúrjányzó belpolbűnözés az oka.

kamm likes this.
  3. ghostface

ghostface Well-Known Member

Hát az valóban elburjánzott, nem is kicsit.:hadonaszos:

Pogány likes this.
  4. aquarell

aquarell Well-Known Member

Igy megy ez a választásoknál is.....

5. arcas

arcas Well-Known Member

...Mack néha csak csinosítgat egy kicsit, de olykor egyszerűbb feltenni az ekét és beszántani a gyomot...De az sem ritka, hogy ha már elburjánzott a dolog, akkor bezárja a "kertet" a p.csába, hogy ott rohadjon meg az egész... :D

Wilson, ghostface, yrkon and 2 others like this.
  6. arcas

arcas Well-Known Member

A "[HUN] KC-390 Millennium" topik nevéből izgalmamban kifelejtettem a gyártó nevét, a többihez hasonlatosan esetleg át lehet nevezni "[HUN] Embraer KC-390 Millennium"-ra...köszi

SilvioD, Wilson and Tcat like this.
  7. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Nem lehetne, ha @Terminator kolléga kapna valami magasabb szintű jogosultságot, hogy kedvére pakolgassa a témák között az értékes infókat? Mert engem kezd kicsit frusztrálni, hogy folyamatosan mindenkinek beszólogat, ha valaki felborítja a "katalógust".
    Szerintem mindenkinek jobb lenne úgy. A moderátoroknak kevesebb melója lenne, ö meg szerkesztőként megtalálja a megfelelő helyét a dolgoknak.
    Szerintem még nem is lenne neki fáradtság, mert így is megcsinálja, csak idézetekkel szarabbul néz ki.

Littlejohn, arcas and Pogány like this.
  8. Terminator

Terminator Well-Known Member

Nem akarom én senkinek se elrontani a szórakozását... csak az zavar, ha keresek valamit utólag és nem találom, mert valamelyik többszáz oldalas gyűjtőtopikban van valahol. De azt is belátom, hogy telefonról egyszerűbb mindent egy topikba írni, mint a megfelelőt megkeresni.

Littlejohn, Tegin and pöcshuszár like this.
  9. arcas

arcas Well-Known Member

Erre már én is gondoltam,...megérdemelné, ha nem tekinti tehernek.

10. Terminator

Terminator Well-Known Member

Közben arra is rájöttem, hogy aki nem minden nap jár ide olvasgatni, annak egyszerűbb így, ha gyakran ismétlődik az információ. Jól van ez így. Mindenki írjon kedvére, ez csak egy hobbi, mindenki érezze jól magát.

Wilson, Pogány, Fennek and 1 other person like this.
  11. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

Mac szokott hasonlókat rendezést (és "takarítást ;) ) csinálni, szerintem is jó lenne egy előkészítő segítség, bővülő karbantartó csapat, nem lenne "túlterheléses trollkodás". :) ! ! !
    Egyre több bérkommentelőt vélek felfedezni. :eek:

Vagyis: :hadonaszos:

U.i: Előre is Kössssz(HTKA)!

Littlejohn and Pogány like this.
  12. Veér István

Veér István Well-Known Member

A fórummotor mindenféle dolgokat átszerkeszt, átír, néha hülyeségre (pl. medium.com-os linket [MEDIA] blokkra...), nem lehetne a tracking query-k szűrését megcsinálni valahogy automatikusan a beillesztett linkekből? Olyasmikre gondolok, hogy ?fbclkid=.... Nincs rá valami plugin esetleg?

13. arcas

arcas Well-Known Member

@zeal időutazó, vagy én, 23:18-kor ezt látom az értesítésekben :D

Blitz97, rudi and fedett_mókus like this.
  14. zeal

zeal Well-Known Member

...és túl gyorsan hajtok.
    :cool:

15. arcas

arcas Well-Known Member

Figyu, eeevihetnél egy körre, néhány dolgot másképp csinálnék az életembe :D

16. zeal

zeal Well-Known Member

Szó volt róla, hogy (idén?) újra gyártani kezdik, vagyis mind megmenekültünk. :cool:
    ...ami rohadt nagy mázli, különben vissza kellett volna menni értünk az időben, hogy aztán elvigyenek a jövőbe, csak hogy megtudjuk mit rontottunk el. :)

17. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Nah, most már kivárom fogja-e lájkolni a hozzászólásod.:D

svajcibeka, kamm, arcas and 1 other person like this.
  18. zeal

zeal Well-Known Member

Ezen hangosan felnevettem. Köszi! :D

19. arcas

arcas Well-Known Member

Végetek van...
    ... mind itt ragadtatok... :D sebaj, mindent hamarabb tudunk meg mint a többiek. :cool:

SilvioD and zeal like this.
  20. kamm

kamm Well-Known Member

Engem az orjit meg, hogy telefonon masnapra eltunnek a kepek a kommentekbol, de az sem mindenhonnan, mig desktopon mind megmaradnak... vagy az is csak a cache miatt? Na, majd kiprobalom...

Ezen oldal megosztása