1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

No uraim, topik kitakarítva és újranyitva.

Nekem nincs problémám a fele társaság kirúgásával. Nem a létszámra játszunk.

Ez a funkció le van tiltva abban a fórumrészben, mert túlságosan elaprózódtak a topikok. Pl. egy időben három Magyarországgal, kettő Romániával, megint kettő Kárpát-medencével foglalkozó topik volt. Kérésre nyitok új topikot, ha nincs még alternatívája.

Gratulálok magánlevelezés nyilvános fórumon történő megosztásához...

2. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

GrGly
    Neked is kellett volna az engedélyed, gondolkodtam is róla bocs. Utólag elnézést kérek.

3. GrGLy

Elfogadva... Grrrr...

:)

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Eddig. :)

Ez az értelmes és új érdeklődöket kegyetlenül megszivatnák.

Képzeld el, hogy bármilyen fórumban - legyen az főzzéssel, lakásfelújtással, HT-val, bármivel kapcsolaton - regelés után 3 hónapig nem csinálhatod azt, amiért beregelsz. Lényegben az egész funkcióját értelmetlenné tenné.

Az internetes fórumoknak az a lényege, hogy bárki azonnan hozzászólhat, amíg a közösség szabályait és/vagy értékrendjét képes elfogadni.

5. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Üdv a klubban ismét. Jó hogy itt vagy!

6. wolfram

wolfram Well-Known Member

Nekem nincs problémám a fele társaság kirúgásával. Nem a létszámra játszunk.
    </blockquote>

Persze, világos, hogy nem létszám a lényeg. Viszont sok olyan ember van itt, akik miatt, a tudásuk, tapasztalataik, vagy az általuk hozott hírek miatt érdemes ide járni.

(Ráadásul mostanában maga az oldal nem sok hírt hoz le. Nyilván egy nonprofit oldalt pusztán szabadidejükben működtetők felé ez nem szemrehányás akar lenni, hisz érthető, ha nem érnek rá és persze köszönet jár nekik már magáért a felületért is, ahol tudást-eszmét cserélhetünk, de attól még tény.)

És azok az emberek is szoktak ám "offolni", biztpolozni-társadalompolozni (mert ez óhatatlanul előjön, hisz életünk, mindennapjaink szerves része és elválaszthatatlanul kapcsolódik a haditechnikához is) sőt, néhányuknak a stílusa sem a legfinomabb...
    Na mindegy, csak leírtam a véleményem. :)

7. aquarell

aquarell Well-Known Member

Eddig. :)

Ez az értelmes és új érdeklődöket kegyetlenül megszivatnák.

Képzeld el, hogy bármilyen fórumban - legyen az főzzéssel, lakásfelújtással, HT-val, bármivel kapcsolaton - regelés után 3 hónapig nem csinálhatod azt, amiért beregelsz. Lényegben az egész funkcióját értelmetlenné tenné.

Az internetes fórumoknak az a lényege, hogy bárki azonnan hozzászólhat, amíg a közösség szabályait és/vagy értékrendjét képes elfogadni. </blockquote>

Tetszik nekem az utolsò mondatod :)

8. wolfram

Közben megláttam, de nem értem, hogy Kuruc71 miért lett időközben bannolva? Hisz már több, mint egy éve be sem jelentkezett.

9. GrGLy

Mert a kettős regisztrációt tiltja a szabályzat.

10. wolfram

Mert a kettős regisztrációt tiltja a szabályzat.</blockquote>

Hoppá! :O

11. molnibalage

Én azt sem tudtam, hogy bannolva lett. Azt hittem, hogy szimplán az élet dolgai szóltak közbe neki és azért nem ír ide.

12. wolfram

Én is most vettem észre. De még úgy egy hónapja biztosan nem volt. És mivel nem jelentkezett be már régóta azon a profilon, nos... ami így ebből következik, hát, engem most eléggé meglepett.

13. Python

Python Well-Known Member

Hozzászólok én is akkor.
    Nekem is dobtak néha pár kesztyűt, hogy ezt miért osztod meg, az hülyeség, inkább azt meg ezt kéne, stb.! Nos mindenki azt oszt meg, amíg belefér a fórum szabályzatába amit érdemesnek tart rá.
    Személyeskedésbe hajló vagy egyenesen olyan beszólásokra meg nem reagálunk..., mert egyrészt így nem leszünk kitiltva, másrészt jó eséllyel a másikat jobban idegesíti az, ha nem foglalkozol vele, mint ha reagálsz, és a rutinjával leránt a maga mocsarába, ahol jó eséllyel "győzni" fog. ;) :)

molni, ezt most csak főleg miattad: Mi is vitáztunk jókat évekkel ezelőtt, de nem személyeskedve. :) Ne foglalkozz idiótákkal, nagyon vitázni akarókkal, stb., ne menj bele. Tudom, a becsület, a szakmaiasság, stb.! De jobb lesz az idegrendszerednek is, meg nem tiltanak ki x időre. Amúgy meg SZÚSZAAAAAAAAAAAAA...! :)

14. molnibalage

Én ezekre a vitákra már nem is emlékszem.

Az utóbbi hetekben kicsit mozgalmas volt az életem így a HT összefoglalóhoz komoly mértékben cirka 1,5 hónapja nem írtam, csak apróbb hibákat javítottam illetve kozmetikáztam egy kicsit rajta. A társszerzők viszont haladtak.

15. blitzkrieg

blitzkrieg Well-Known Member

Amúgy ha már amnesztia lett hirdetve, Zsoltit nem kellett volna visszaengedni?

16. aquarell

aquarell Well-Known Member

Amnesztia vagy amnézia?

17. xfotel

xfotel New Member

tisztelettel kerdezem h cagnamadre felhasznalot tervezik e felfuggeszteni valami nagyobb cserjere?

18. omae

omae Well-Known Member

cagnamadre vagy troll vagy egy sérült ember, de mi is floodolunk eleget nincs rá szükség.

19. molnibalage

Feljelent gombot próbáltatok már? Előbb vagy utóbb megmozdul a moderáció.

20. molnibalage

Egyébként nem véletlenül dózerolná le a vérbe a biztpol részleget Gergő... És egy könnycseppet sem ejtenék érte. Eleve nem értettem miért kell, mert a technikához vajmi kevés köze van. Nem baj, ha nincs kommentözön az oldalon, ha a kommentek nagy része úgyis csak szemét...

Ezen oldal megosztása