1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wargame-széria

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - GrGLy által indítva @ 2014. május 23..

1. ruhakupac

ruhakupac Active Member

S még egyet is értek veled.
    A Crotale-től leesett az állam, amikor megláttam a statjait. A Roland 3 szerepel a deckemben, kis micromanagement-tel (mi erre a jó magyar szó?) 2 Roland-dal SEAD gépet szedtem le veszteség nélkül.
    Az F4KWS pedig ahogy néztem ár érték arányban talán az egyik legjobb ASF.

A gondom pedig a következő: "szimplán" el kellene foglalni egy városkát.
    Könnyen lehet, hogy az én aknavetős micro-mon kellene javítanom, de:
    2 aknavető füstöt képez
    2 * 2 supressing fire (és ez mi magyarul? :) )-t biztosít.
    Nekiindultak a pzgr-ek és ejtőernyősök a füstön át gyalog, miközben a másik irányból a fedezőfüstömből az üres szállítójárműveim bukkantan fel... lőtték a házakat elterelés gyanánt.

Sikerült bejutni a településekben a házak közé és ott véres és komoly közelharcban aztán apránként felőrölték őket.

Az egyik hibám az volt, hogy nem tudtam, nem mertem lezárni az utánpótlást, mert a batár nagy prérire nem akartam kitenni a tankokat magukban.
    A másik, hogy még mindig nagyon rossz a recon kezelésem. Ahova gyalogost kellene tenni (utólag persze okos az ember), mert ha nem lőnek, hanem meglapulnak, jó eséllyel lazán elment volna mellette az utánpótlás oszlop. Járművet tettem, nem élt sokáig.
    S persze a manpadsok miatt a recon helikoptereim gyanúsan rövid életűek.

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ha feltöltöd a replay filejaidat, akkor megnézek szívesen párat. A
    c:\Users\Molnibalage\Saved Games\EugenSystems\ helyen van.

A molnibalage helyén értelemszerűen a felhasználó neved van.

3. molnibalage

Egyébként én nem szoktam 1v1-et tolni, de csinálhatunk egymás ellen, hátha tudok tippeket adni.

4. molnibalage

Október 4-én jön az Izrael DLC egy nagyob balansz patchel. Iraeli cuccokról volt élő közvetítést, ahol látszott több egység is, de a hátralevő két hétben az alapján lesz dolguk, igen komoly balansz problémákra hívta fel a figyelmet a közösség.

A balansz patch az APC/IFV részbe nyúl bele komolyan és a felderítő szekcióba. A REC részben a felderítő gyalogság számára a kisebb harcértékű felderítő járművek rendelkezésre állnak majd, mint szállító eszköz. Tehát pl. good optics-os Humvve vagy M113 lehet majd járműve mondjuk a Rangersnak. A párosítást én írtam le, de a koncepció lényege ez. recon IFV + recon gyalogos kombó nem lesz.

5. arbalest

arbalest Well-Known Member

Steamen -70 és -75 % akció van három Wargame játékra.

6. molnibalage

7. molnibalage

A-Z-T-A-K-U-R-V-A.

STRV 103B & STRV 103C are amphibious (how have we miss that for so long ?! :shock: )

Kétéltű közepes tank. Izé..

8. molnibalage

Ezen oldal megosztása