[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
Az ám a vargabetű! :D Az én őseim voltak sztálingrádban valahogy 84 körül 2 hetet,csak kérdem,hogy ehhez képest hogy vagy Magyar is,mármint az ősök kimentek dolgozni,vagy ilyesmi,esetleg egyik ős Orosz?De szólj,ha indiszkrét vagyok,valahogy mindenhol keresem a Magyar kapcsolatot,itt is találkoztam 56-os Magyarok utódaival,csak a nevükben voltak már Magyarok,itt születtek,Írek lettek,pár szót beszélt csak Magyarul a srác,csak néztem,hogy Erdei Gábor a neve,.ahogy aláírta a szállító levelet,de olyan kemény Ír tájszólása volt,hogy nem lehetett emigráns,mondta,hogy az anyját Piroskának hívták,közben szét offolom a topikot,bocsesz.:)
Röviden, csak annyi, hogy volt nejem nevét vettem át - varga- mert elegem lett, hogy egyfolytában kellett többször betűznöm orosz nevemet... :) Eredetileg semmi közöm a magyarokhoz. De a fiam már az - 50 %-ra.... :)
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 223
113
Ez deszantosoknak csinálták....Király, jó lesz nekem horgászni... :)
nvEPcqa5sJ8.jpg
Harci Mini Riga. :)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Röviden, csak annyi, hogy volt nejem nevét vettem át - varga- mert elegem lett, hogy egyfolytában kellett többször betűznöm orosz nevemet... :) Eredetileg semmi közöm a magyarokhoz. De a fiam már az - 50 %-ra.... :)
Ehhez képest sokkal jobban megtanultál magyarul mint én oroszul, gratula (igaz nekem nem orosz a feleségem, csak a suliban okítottak).
 
  • Tetszik
Reactions: varga dima

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 095
82 748
113
Kozép-Ázsia posztszovjet országai egy specifikus térség iszlám valással ott nem mukodne egy "nyugati típusu" (liberális)demokrácia ugynúgy mint az arab országokban.
Kár is arról álmodoznia bárkinek. ;)
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 405
63 440
113
Az iszlámmal az a baj, hogy természeténél fogva expanzív, folyton folyvást terjeszkedni akar és nem tekinti az emberélet kioltását bűnnek, nem tiszteli az életet.
Ha bárhol elfogadjuk, hogy az adott helyen az iszlám elfogadott, azzal csak saját magunknak ártunk.
Idővel ezt az "1400 éve nemi erőszak útján terjedő rémálmot" fel kell számolnunk...
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Nagyon jó csak kár hogy a gépágyú működését sosem lehetett ltáni nem úgy mint az apachn-ál
Kivánxsi lennék hogy ez is oyxlan hatékonyoan működik e mint a apachnál igaz nem siskacélzósan
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Alexej Navalnij drónfelvétellel mutatja be Medvegyev titkos Dácsa-komplexumát.
A komplexum 33 milliárd rubelből épült fel amit a Novatek gázipari cég adományozott a beteg gyerekeknek a DAR jótékonysági alapítványon keresztül (ennek a vezetője Medvegyev volt osztálytársa), de a gyerekeknek szánt segítség helyett végül egy dácsa-komplexum lett belőle 7 méteres fallal körülvéve.
https://navalny.com/p/5059/
349ac1ec63e28e6c317cdb4dbf7bdb5b.jpg

Elég bevállalós ez a Navalnij, Nyemcovot ennyiért már hátba lőtték.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 749
28 587
113
VK-n feltűntek olyan képek melyeknél azt írják, hogy egy Iszkander-M-t ábrázolnak Jerevánban és elsőre hitelesnek tűnnek
GVS5McGHdA0.jpg


-o8RlLsGlIk.jpg


0JHCpEnDWSg.jpg