[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 038
54 129
113
És hány amnéziás FIDESZes?
De gondolom ez nem haladja meg az ingerküszöbötöket!




Az semmi, szerintem én ittam abból az iskolatejbol, amit soros fizetett akkoriban a z iskolatej programban.... ;)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 240
67 200
113
A 90-es évek eleje volt a legdurvább. A gazdaság átállása, a rendszerváltás után, egy lényegében első demokratikus, kamikaze kormányzás alatt. Nem is tudom hogy éltük túl. Nem lett volna pénzünk még plusz nehézfegyverzetre akkor.
Hiszen csak 242 mrd dollárt privatizáltak offshore-ba.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 966
91 786
113
MZP ma az ATV-n nagyot ment...

1.Nincs pénz a kampányra tarhálás indul. A pártok milliárdokból gazdálkodnak, de csak pár tízmilliót adnak neki.

2.Árulók, árulók, árulók. Aki nem őt támogatja fideszes áruló.
Ha bárki vezércserét szeretne az ellenzék élén, az a Fidesz beépített árulója. Vannak ilyenek, mindenki tudja

Most azt mondja, vannak árulók az ellenzékben.
– Vannak.
– Sőt, azt mondja, hogy rengeteg áruló van az ellenzékben. Megvárja, amíg aktívak lesznek? Miért nem áll elő a nevekkel?
– Nem fogunk most kollektív öngyilkosságot elkövetni (...) Hozzáteszem, nem én fogok előjönni nevekkel, ők fognak előjönni akkor, amikor a Fidesz megnyomja a gombot, és aktiválja őket. (...) Bárki, aki ezt a hajót lékeli, süllyeszti, amiben mi mind ülünk, az a Fidesz érdekében teszi ezt.
– Vannak nevei?
– Persze, én látok ilyen jeleket természetesen. És azt szeretném, ha ezek az emberek nagyon átgondolnák, hogy mit csinálnak. Mert ennek az országnak nincs még négy éve arra, hogy ellenzéki padsorokat feltöltsünk képviselőkkel, akik nagyon jól érzik magukat az ellenzéki padsorokban... Az a világ vége, hogy ha most a Fidesz négy évet kap.

Beszélt velük? – tér vissza a kérdésre, a Márki-Záy által vélt árulókra nem sokkal később Szöllősi.
– Valakivel beszéltem, valakinek üzenek a sajtón keresztül, valakivel nem is törődök. Nekem nem az a feladatom, hogy minden egyes árulóval személyesen törődjek, hanem hogy megpróbáljuk ezt a csapatot egyben tartani, és eljuttatni a győzelemig


3.kamu közv kutatás. Bár ő rendelte, de. mivel rosszak a számok, kamu. Jah és árulók!!
A múlt heti, „teljesen kamu” közvélemény-kutatási adat nevezi meg később az egyik olyan lépésnek, ami szerinte csak a Fidesz érdekében történhetett. Azt is elmondja, hogy tudja, ki szivárogtatta ki azt a felmérést, de nem fogja elmondani

4 közös progi még nincs.. 90%-ban megállapodtak, de megint az árulók!!

Kik nem fogadták el a maradék 10%-ot?
– Nem szeretnék neveket mondani. (…) Nagyon sok ember van, akin látom, hogy azon dolgozik, hogy a Fidesz győzzön, de én a legnagyobb nyitottsággal fogok erről beszélni, ha ők elsüllyesztik a közös küzdelmünket. Nincs olyan párt és nincs olyan ember, aki ezt elviheti szárazon.
– Meddig vár?
– Addig, amíg azt látom, hogy ezt a választást meg fogjuk nyerni.


5. Akar egy hetedik partot, frakciót sajat magának, de fúrják.

Ki kérdőjelezi meg ezt a pártot? – kérdezi erre a műsorvezető.
– Jó páran.
– A DK megkérdőjelezi?
– Én azt hiszem, hogy ők is.
– A Jobbik?
Szerintem ők is, ők egyébként érthető módon, mert ugye attól félhetnek, hogy nagyon sok ember, az aktivisták vagy a szavazóik, választhatják helyettük ezt az új jobbközép formációt.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 966
91 786
113
MZP ma az ATV-n nagyot ment...

1.Nincs pénz a kampányra tarhálás indul. A pártok milliárdokból gazdálkodnak, de csak pár tízmilliót adnak neki.

2.Árulók, árulók, árulók. Aki nem őt támogatja fideszes áruló.
Ha bárki vezércserét szeretne az ellenzék élén, az a Fidesz beépített árulója. Vannak ilyenek, mindenki tudja

Most azt mondja, vannak árulók az ellenzékben.
– Vannak.
– Sőt, azt mondja, hogy rengeteg áruló van az ellenzékben. Megvárja, amíg aktívak lesznek? Miért nem áll elő a nevekkel?
– Nem fogunk most kollektív öngyilkosságot elkövetni (...) Hozzáteszem, nem én fogok előjönni nevekkel, ők fognak előjönni akkor, amikor a Fidesz megnyomja a gombot, és aktiválja őket. (...) Bárki, aki ezt a hajót lékeli, süllyeszti, amiben mi mind ülünk, az a Fidesz érdekében teszi ezt.
– Vannak nevei?
– Persze, én látok ilyen jeleket természetesen. És azt szeretném, ha ezek az emberek nagyon átgondolnák, hogy mit csinálnak. Mert ennek az országnak nincs még négy éve arra, hogy ellenzéki padsorokat feltöltsünk képviselőkkel, akik nagyon jól érzik magukat az ellenzéki padsorokban... Az a világ vége, hogy ha most a Fidesz négy évet kap.

Beszélt velük? – tér vissza a kérdésre, a Márki-Záy által vélt árulókra nem sokkal később Szöllősi.
– Valakivel beszéltem, valakinek üzenek a sajtón keresztül, valakivel nem is törődök. Nekem nem az a feladatom, hogy minden egyes árulóval személyesen törődjek, hanem hogy megpróbáljuk ezt a csapatot egyben tartani, és eljuttatni a győzelemig


3.kamu közv kutatás. Bár ő rendelte, de. mivel rosszak a számok, kamu. Jah és árulók!!
A múlt heti, „teljesen kamu” közvélemény-kutatási adat nevezi meg később az egyik olyan lépésnek, ami szerinte csak a Fidesz érdekében történhetett. Azt is elmondja, hogy tudja, ki szivárogtatta ki azt a felmérést, de nem fogja elmondani

4 közös progi még nincs.. 90%-ban megállapodtak, de megint az árulók!!

Kik nem fogadták el a maradék 10%-ot?
– Nem szeretnék neveket mondani. (…) Nagyon sok ember van, akin látom, hogy azon dolgozik, hogy a Fidesz győzzön, de én a legnagyobb nyitottsággal fogok erről beszélni, ha ők elsüllyesztik a közös küzdelmünket. Nincs olyan párt és nincs olyan ember, aki ezt elviheti szárazon.
– Meddig vár?
– Addig, amíg azt látom, hogy ezt a választást meg fogjuk nyerni.


5. Akar egy hetedik partot, frakciót sajat magának, de fúrják.

Ki kérdőjelezi meg ezt a pártot? – kérdezi erre a műsorvezető.
– Jó páran.
– A DK megkérdőjelezi?
– Én azt hiszem, hogy ők is.
– A Jobbik?
Szerintem ők is, ők egyébként érthető módon, mert ugye attól félhetnek, hogy nagyon sok ember, az aktivisták vagy a szavazóik, választhatják helyettük ezt az új jobbközép formációt.
Ha ez igy megy végig leamortizálja MZP az ellenzéket. Ez egy katasztrófa volt nekik. Én nem bánom, de azért ciki, nah!
Vmi egység lesz a nevük, közben meg végig árulókról beszél. Hááát... Úgy látom Orbánnak kampányol. :cool:

Elég csalodottak a telexes törzskommentelők.
Videó a cikk alján, aki szórakozni akar.

 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 471
17 910
113
Ha ez igy megy végig leamortizálja MZP az ellenzéket. Ez egy katasztrófa volt nekik. Én nem bánom, de azért ciki, nah!
Vmi egység lesz a nevük, közben meg végig árulókról beszél. Hááát... Úgy látom Orbánnak kampányol. :cool:

Elég csalodottak a telexes törzskommentelők.
Videó a cikk alján, aki szórakozni akar.

"A műsorvezető kérdezi Márki-Zayt a saját pártalapítási ambícióiról is, amiről lapunk itt írt hosszabban. Erről azt mondja: nagyon fontos üzenete van annak, hogy „még a jobbközép szavazók is az ellenzékre kell, hogy szavazzanak”, és persze szerinte az is Orbán Viktort tartja hatalmon, aki ezt a projektet akarja fúrni."

Nem is tudtam, hogy visszajött a kommunizmus amikor megmondták neked, hogy kire kell szavazni. Talán engedtessék meg, hogy eldöntse a választó. Meg a jó édes anyucikájuk kukiját.
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 440
10 243
113
Ha ez igy megy végig leamortizálja MZP az ellenzéket. Ez egy katasztrófa volt nekik. Én nem bánom, de azért ciki, nah!
Vmi egység lesz a nevük, közben meg végig árulókról beszél. Hááát... Úgy látom Orbánnak kampányol. :cool:

Elég csalodottak a telexes törzskommentelők.
Videó a cikk alján, aki szórakozni akar.

Ha már megtrollkodtuk az előválasztásukat akkor legalább legyen értelme és szépen dolgozzon meg a "bizalmunkért" :D
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 545
6 687
113
MZP ma az ATV-n nagyot ment...

1.Nincs pénz a kampányra tarhálás indul. A pártok milliárdokból gazdálkodnak, de csak pár tízmilliót adnak neki.

2.Árulók, árulók, árulók. Aki nem őt támogatja fideszes áruló.
Ha bárki vezércserét szeretne az ellenzék élén, az a Fidesz beépített árulója. Vannak ilyenek, mindenki tudja

Most azt mondja, vannak árulók az ellenzékben.
– Vannak.
– Sőt, azt mondja, hogy rengeteg áruló van az ellenzékben. Megvárja, amíg aktívak lesznek? Miért nem áll elő a nevekkel?
– Nem fogunk most kollektív öngyilkosságot elkövetni (...) Hozzáteszem, nem én fogok előjönni nevekkel, ők fognak előjönni akkor, amikor a Fidesz megnyomja a gombot, és aktiválja őket. (...) Bárki, aki ezt a hajót lékeli, süllyeszti, amiben mi mind ülünk, az a Fidesz érdekében teszi ezt.
– Vannak nevei?
– Persze, én látok ilyen jeleket természetesen. És azt szeretném, ha ezek az emberek nagyon átgondolnák, hogy mit csinálnak. Mert ennek az országnak nincs még négy éve arra, hogy ellenzéki padsorokat feltöltsünk képviselőkkel, akik nagyon jól érzik magukat az ellenzéki padsorokban... Az a világ vége, hogy ha most a Fidesz négy évet kap.

Beszélt velük? – tér vissza a kérdésre, a Márki-Záy által vélt árulókra nem sokkal később Szöllősi.
– Valakivel beszéltem, valakinek üzenek a sajtón keresztül, valakivel nem is törődök. Nekem nem az a feladatom, hogy minden egyes árulóval személyesen törődjek, hanem hogy megpróbáljuk ezt a csapatot egyben tartani, és eljuttatni a győzelemig


3.kamu közv kutatás. Bár ő rendelte, de. mivel rosszak a számok, kamu. Jah és árulók!!
A múlt heti, „teljesen kamu” közvélemény-kutatási adat nevezi meg később az egyik olyan lépésnek, ami szerinte csak a Fidesz érdekében történhetett. Azt is elmondja, hogy tudja, ki szivárogtatta ki azt a felmérést, de nem fogja elmondani

4 közös progi még nincs.. 90%-ban megállapodtak, de megint az árulók!!

Kik nem fogadták el a maradék 10%-ot?
– Nem szeretnék neveket mondani. (…) Nagyon sok ember van, akin látom, hogy azon dolgozik, hogy a Fidesz győzzön, de én a legnagyobb nyitottsággal fogok erről beszélni, ha ők elsüllyesztik a közös küzdelmünket. Nincs olyan párt és nincs olyan ember, aki ezt elviheti szárazon.
– Meddig vár?
– Addig, amíg azt látom, hogy ezt a választást meg fogjuk nyerni.


5. Akar egy hetedik partot, frakciót sajat magának, de fúrják.

Ki kérdőjelezi meg ezt a pártot? – kérdezi erre a műsorvezető.
– Jó páran.
– A DK megkérdőjelezi?
– Én azt hiszem, hogy ők is.
– A Jobbik?
Szerintem ők is, ők egyébként érthető módon, mert ugye attól félhetnek, hogy nagyon sok ember, az aktivisták vagy a szavazóik, választhatják helyettük ezt az új jobbközép formációt.
Árulók legyen a pártjának a neve.
(Vagy Hazaárulók)
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 545
6 687
113
  • Hűha
Reactions: LMzek 2.0
K

kamm

Guest
Az semmi, szerintem én ittam abból az iskolatejbol, amit soros fizetett akkoriban a z iskolatej programban.... ;)
Sot, az elso fuggetlen, ingyenes email (freemail) is Soros Alapitvanyi program volt, pontosan azert, hogy az informacioaramlast felszabaditsa, nehogy barkinek az elvtarsak ujdonsult "cegigazgatok" kozul eszebe jusson jatszani a filterekkel, kiepitessel stb.

Csinalt rengeteg hasznos dolgot is am a Soros Alapitvany, ez a konstans ordogkent megjelenitesuk szerintem eleve kontraproduktiv, de a pozitiv dolgaik elhallgatasa meg kiteltelenne teszi az egesz propagandat.