Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
foter.ro
Napokban olvastam valahol, hogy az ukrán GDP 2022: - 40%.Pedig eddig sem volt magas.Ukrajna a legnagyobb vesztes, utána a közép-európai államok.
Oroszország gazdasági visszaesése nem párosul infrastrukturális károkkal, mint Ukrajnában, ahol ráadásként a most rájuk szabadított hitelek kolosszális eladósodást, a fegyverzet pedig rettenetes közállapotokat fognak előidézni.
Ezen felül ez még középtávon sem lesz egy ideális befektetői környezet.
ez?Pont erről beszélgettünk az előbb. SirHiggins által bemutatott lehetséges verziók közül is a legdurvább. Aztán majd az idő mutatja mi lesz belőle.
![]()
Full control over Donbas, land corridor to Crimea and control over South of Ukraine in order to connect with previously occupied by RU Transnistria – announced plans of current military activities of Russia Moskva, Moscow - Ukraine Interactive map -
Full control over Donbas, land corridor to Crimea and control over South of Ukraine in order to connect with previously occupied by RU Transnistria – announced plans of current military activities of Russia. Live Universal Awareness Map Liveuamap is a leading independent global news and...liveuamap.com
Ez a Somali hazatérése?Igen, most láttam hogy mennyire más a hozzáállás, dobálták a beérkező Orosz lövészpáncélosokra a virágcsokrot! Akarod látni a videót, vagy megtalálod magad?
NE fáradj tessék: https://vk.com/clips-40316705?z=clip-40316705_456349222
nem én gyüjtöttem én ORLANra vadászokMegvan a holttest is?

Aknanak akna lehetett, de hogy a lanctalp se jott le... A sofornek is kutya baja mert meg hatra is tolatott rogton...Nem találtam keresőben lehet volt már, nem semmi
southfront.org
Hihetetlen.Graham Phillips
Mariupol - The Battle for Azovstal - April 20/21 Update

Ráadásul sárga.Majd megírják hogy tuti mérgezett volt minden virág!
Rajtaütés... Eddig az ukránok büszkélkedtek ilyenekkel.Ukrán checkpoint
Elképzelt!![]()
Операция Z: Военкоры Русской Весны
Очень, очень, очень и очень грубо "полный контроль над Донбассом", "обеспечить коридор в Крым" и "еще один выход в Приднестровье" выглядят так. Да, это полноценная, "большая" война. Но это уже стратегическая ясность. Насколько было верным такое решение, покажет история.t.me
Kevés lesz az. A Dnyeperig elmennek, már csak a védhetőség miatt is. Dél-nyugaton meg az E584es út.Itt a térkép:
![]()
Операция Z: Военкоры Русской Весны
Очень, очень, очень и очень грубо "полный контроль над Донбассом", "обеспечить коридор в Крым" и "еще один выход в Приднестровье" выглядят так. Да, это полноценная, "большая" война. Но это уже стратегическая ясность. Насколько было верным такое решение, покажет история.t.me
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..