[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ha nincs Toyota, jó a Tornado-U is. ;)


FRoA7fhXoAAxcsT
FRoA9sIXoAEt3r3
FRoA9skXMAARGgQ
FRoA9s9XIAId5PA
 
Nem találom. Lehet, hogy törölték, mielőtt elolvashattam volna.
Íme...:-)

 
  • Tetszik
Reactions: PPP
Egy harkovi lakos azt mondta a RIA Novosztyinak, hogy az ukrán csapatok nem engednek ki civileket a városból.

És maguk a lakosok sem tudnak a humanitárius folyosók megnyitásáról, beleértve az Oroszországot is, mivel nincs kapcsolatuk, és senki sem tájékoztatja őket.

@OpenUkraine
Mariupol II.
 
A híd felrobbantása Kurszk régióban

Így néz ki most a vasúti híd. Roman Starovoit kormányzó egy rakományvonalon történt elterelésnek ismerte fel az esetet, senki sem sérült meg.
t.me/RVvoenkor
 
Továbbra is a nyugat-európai országok az orosz energia legnagyobb vásárlói, ez jól látszik a Financial Times által közzétett diagramon.

Összességében a háború kezdete óta Oroszország 63 milliárd euró értékben adott el olajat, gázt és szenet. Németország vásárolta a legtöbbet - 9 milliárdért. Ezután Olaszország következik – csaknem 7. Kína – csak a harmadik helyen.

@OpenUkraine
 
A híd felrobbantása Kurszk régióban

Így néz ki most a vasúti híd. Roman Starovoit kormányzó egy rakományvonalon történt elterelésnek ismerte fel az esetet, senki sem sérült meg.
t.me/RVvoenkor
Nem sok értelme volt, nem egy fontos vonal.
Ráadásul hamar helyre hozható.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and paul64
Az ukrán hadsereg szerint az Azovstalnak van egy zsoldos tábornoka, aki kapcsolatban áll Zelenszkijjel, az üzem alkalmazottja szerint
 
"Így néz ki most a vasúti híd a kurszki régióban

Korábban a régió vezetője bejelentette, hogy szabotázs történt egy tehervonalon, áldozatok nem voltak.

Az Orosz Vasutak közölte, hogy az incidens nem befolyásolta a vonatforgalmat."

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Az orosz vasutak szakemberei megkezdik egy felrobbant híd helyreállítási munkáit Kurszk régiójában - Starovoit
@RVvoenkor kormányzó
Most mit mondjak nem MÁV.