Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
K

Kopi2000

Guest
Ne sajnáld. Annál több időm lesz tartalmat gyártani.
Én már elkönyveltem azt, hogy életemnek volt egy szakasza, amiben jelentősebb volt a HTKA.
Annak vége. Ennyi. Meg a fórumnak is. Amiért az oldalt létrejött, az kb. nyomokban létezik. Elektronmikroszkóppal még meg lehet találni vagy színképspektrográfiával. Ha tudod mit keresel...
Csekely eletem soran megtanultam, hogy ki kell allni masok mellett akkor is, ha adott esetben ertem -varhatoan- nem all ki senki.... Ez nyilvan egy ertek alapu gondolkodas eredmenye.... De orulok, hogy jol vetted, koszi a visszajelzest....
 
  • Tetszik
Reactions: Blitz97 and Wilson

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Sajnalom, hogy Molnit kitiltottad a biztpolbol.... Nekem szemely szerint hianyozni fog... Nem erdemelte meg, mivel a jobber oldalrol tobbek sokkal tobbet engedtek meg maguknak, folytatolagosan, hosszu idon keresztul es koszonik szepen, megis itt vannak....

Rendben is van amit mondasz, csak anno molni kapott egy visszautasíthatatlan ajánlatot, ez most amiatt történt. Legalább hasznos dolgokba öli azt az idejét, amit a belpolban töltött :)

Amiért az oldalt létrejött, az kb. nyomokban létezik. Elektronmikroszkóppal még meg lehet találni vagy színképspektrográfiával. Ha tudod mit keresel...

[Félretéve, hogy vitán felül vannak korrigálandó dolgok] Tényleg no offense, de én úgy érzem, hogy ez neked picit becsípődésed lett az utóbbi időben. Ennek kapcsán már írtam korábban is, hogy ezzel sok tag belefeccölt idejét nézed semmibe. Mert attól, hogy van a mocsár szekció ahol aktív X számú user, attól még van a HT részleg, ahol meg aktív Y számú user és ide igenis érkezik olyan tartalom, ami miatt az oldal anno létrejött.

Ebben a pillanatban nézve topicok mai hozzászólással:

haditechnika, vagy hadtörténelem: 21
biztpol: 9
vegyes: 10

Lássuk be, a HT tartalom detektálásához azért nem kell a James Webb űrtávcső. Még ha a napi haditechnika kommentek egy része falkaparászást is vált ki jogosan egyesekből. Ez anno se volt másképp... :)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Sajnalom, hogy Molnit kitiltottad a biztpolbol.... Nekem szemely szerint hianyozni fog... Nem erdemelte meg, mivel a jobber oldalrol tobbek sokkal tobbet engedtek meg maguknak, folytatolagosan, hosszu idon keresztul es koszonik szepen, megis itt vannak....
Megérdemelte -szerintem; de én annak jobban örültem volna, ha ott tud maradni a belpolban (és nem a biztpolból lett kitiltva most), mert az Ő véleménye is vélemény.

Én már elkönyveltem azt, hogy életemnek volt egy szakasza, amiben jelentősebb volt a HTKA.
És adtál olyan szállóigéket, hogy Egy elemes példából a végtelenbe extrapolálni; vagy almát a körtével. :)
 
M

molnibalage

Guest
[Félretéve, hogy vitán felül vannak korrigálandó dolgok] Tényleg no offense, de én úgy érzem, hogy ez neked picit becsípődésed lett az utóbbi időben. Ennek kapcsán már írtam korábban is, hogy ezzel sok tag belefeccölt idejét nézed semmibe. Mert attól, hogy van a mocsár szekció ahol aktív X számú user, attól még van a HT részleg, ahol meg aktív Y számú user és ide igenis érkezik olyan tartalom, ami miatt az oldal anno létrejött.

Ebben a pillanatban nézve topicok mai hozzászólással:

haditechnika, vagy hadtörténelem: 21
biztpol: 9
vegyes: 10

Lássuk be, a HT tartalom detektálásához azért nem kell a James Webb űrtávcső. Még ha a napi haditechnika kommentek egy része falkaparászást is vált ki jogosan egyesekből. Ez anno se volt másképp... :)
Csak a margóra.
Nem csak az számít, hogy mennyi topikhoz szólnak hozzá, hanem hogy ki.
Ha általam ignorált ember vagy nem ignorált csak tudom, hogy nem releváns tudása van a topikban, akkor kb. meg sem nyitom.

Anno itt sok ember egy hsz-e kb. egy tömény cikk volt.
Ilyen kommentek már nincsenek. Aki írta vagy lelépett, vagy itt van, de már leszokott róla vagy videót csinál inkább belőle és nem is posztolja be. :)
 
M

molnibalage

Guest
Ne sajnáld. Annál több időm lesz tartalmat gyártani.
Én már elkönyveltem azt, hogy életemnek volt egy szakasza, amiben jelentősebb volt a HTKA.
Annak vége. Ennyi. Meg a fórumnak is. Amiért az oldalt létrejött, az kb. nyomokban létezik. Elektronmikroszkóppal még meg lehet találni vagy színképspektrográfiával. Ha tudod mit keresel...
Amúgy a margóra. Ez annyira gyorsan megy, hogy már nagyon a képanyag megalkotása a szűk km...
 
M

molnibalage

Guest
Amikor aztán hozzászól valaki más és visszatekerem, akkor látom, hogy a döntés helyes volt. A 20- ilyen tapasztalat után döntöttem így.
Viszont ennek is köszönhető, hogy most ott tartok, hogy lassan 3 szkript van készen. Csak a felmondás és a képanyag legyártása az, ami roppan időigényes.
De erre is így több idő jut. Már amikor.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Tetszik a moderáció új iránya....
Jah, tök izgi szemezgetni az idézetek között:
Vétség:
  • "A jó büdös KURVA ANYÁDAT te tetves angol szemétláda!!!!"
  • "A vénkurva és családja..."
  • kollektív férgezés és "a nyugatra atomcsapást kéne mérnie az oroszoknak."
  • " ...ki kellett volna taposni a belüket"
  • "...elküldöm a halál faszára..."
  • "...húzz el innen te északi cigány..."
:)
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: cirqle and Blitz97

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 310
113
Jah, tök izgi szemezgetni az idézetek között:
Vétség:
  • "A jó büdös KURVA ANYÁDAT te tetves angol szemétláda!!!!"
  • "A vénkurva és családja..."
  • kollektív férgezés és "a nyugatra atomcsapást kéne mérnie az oroszoknak."
  • " ...ki kellett volna taposni a belüket"
  • "...elküldöm a halál faszára..."
  • "...húzz el innen te északi cigány..."
:)
Elég szomorú ez azért, hogy idáig süllyednek még itt is egyesek :/
 
W

Wilson

Guest
Jah, tök izgi szemezgetni az idézetek között:
Vétség:
  • "A jó büdös KURVA ANYÁDAT te tetves angol szemétláda!!!!"
  • "A vénkurva és családja..."
  • kollektív férgezés és "a nyugatra atomcsapást kéne mérnie az oroszoknak."
  • " ...ki kellett volna taposni a belüket"
  • "...elküldöm a halál faszára..."
  • "...húzz el innen te északi cigány..."
:)
Nem erre gondoltam....:)Hanem arra , hogy aki csak virtuális kocsmának használja a fórumot ahol (név és arc nélkül ) amikor csak kedve tartja személyeskedve kiengedi a benne felgyülemlett frusztrációt, vagy moderálja magát vagy "kikopik" a fórumról.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 791
30 567
113
Nem erre gondoltam....:)Hanem arra , hogy aki csak virtuális kocsmának használja a fórumot ahol (név és arc nélkül ) amikor csak kedve tartja személyeskedve kiengedi a benne felgyülemlett frusztrációt, vagy moderálja magát vagy "kikopik" a fórumról.
Moderálni kéne,mert magukat nem moderálják.Ez elmaradt,és eléggé lerontották a szinvonalt.Időben moderálva őket talán még élvezhetnénk,Cifu,Hpaps,vagy éppen @papi értékes hozzászólásait.
 
M

molnibalage

Guest
Képanyagrol jut eszembe,irott forma ezentul nem lesz?(megértem,ha nem lesz,avittas formámmal már bizton eléggé kisebbségi fogyasztó vagyok)
A blog.hu-n ki van téve szokás szerint. Tessék a videó alatti leírást is elolvasni. ;)
Amúgy sajnos elég sok órát vesz el annak felrakása, a képek megvágása stb.
De marad, mert van aki ezt szeretni és vannak hallásérültek is.
A feliratok gyártására sajnos nincs vállalkozó. Pedig cserébe korai hozzáférést adok így minden videóhoz és a Patreon extrákat is ingyé adnám annak, aki ezt csinálná folyamatosan.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed
K

kamm

Guest
Jah, tök izgi szemezgetni az idézetek között:
Vétség:
  • "A jó büdös KURVA ANYÁDAT te tetves angol szemétláda!!!!"
  • "A vénkurva és családja..."
  • kollektív férgezés és "a nyugatra atomcsapást kéne mérnie az oroszoknak."
  • " ...ki kellett volna taposni a belüket"
  • "...elküldöm a halál faszára..."
  • "...húzz el innen te északi cigány..."
:)
:(
Ti hol lattok ilyesmit?
Amúgy az ilyesmi mindig egy zavaros mérce - vagy minden politikai manifesto tiltva van, vagy nehéz azt mondani, hogy mondjuk a komcsikat lehet szidni (en szoktam), de mar a nyugati nepeket nem stb.
(Persze, az fenti anyazas stb ordenare, az mas tészta.)
 
K

kamm

Guest
A blog.hu-n ki van téve szokás szerint. Tessék a videó alatti leírást is elolvasni. ;)
Amúgy sajnos elég sok órát vesz el annak felrakása, a képek megvágása stb.
De marad, mert van aki ezt szeretni és vannak hallásérültek is.
A feliratok gyártására sajnos nincs vállalkozó. Pedig cserébe korai hozzáférést adok így minden videóhoz és a Patreon extrákat is ingyé adnám annak, aki ezt csinálná folyamatosan.
Ha angolul vannak, akkor van több auto subtitle tool szerintem. Amugy az a nagyobb audience miatt is előnyös lenne.
 
Status
Not open for further replies.