Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 455
120 842
113
Technikailag a fórum automatikusan berakja majd őket a biztpolt engedélyező felhasználói csoportba is. Hogy ezt az "előléptetést" mi triggerelje az több szempont szerint paraméterezhető. Elvileg kombinálható lehet idő + hozzászólás szám is.

Egyébként azért nincs még újranyitva a regisztráció, mert a csoport jogosultságok átvariálása után a meglévő tagokat is egyből be kéne rakni a biztpolos csoportba. Erre természetesen van eszköze a fórumnak, amivel pár kattintással kész. Csak valamiért nem működik... :D (Legalábbis a fórum klónján történő teszteléskor nem működött, utána kell néznem mi okozhatja.)
Ez mind szép és jó, de a már meglévő ártatlan báránykákkal mi a helyzet?
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 667
46 668
113
Technikailag a fórum automatikusan berakja majd őket a biztpolt engedélyező felhasználói csoportba is. Hogy ezt az "előléptetést" mi triggerelje az több szempont szerint paraméterezhető. Elvileg kombinálható lehet idő + hozzászólás szám is.

Egyébként azért nincs még újranyitva a regisztráció, mert a csoport jogosultságok átvariálása után a meglévő tagokat is egyből be kéne rakni a biztpolos csoportba. Erre természetesen van eszköze a fórumnak, amivel pár kattintással kész. Csak valamiért nem működik... :D (Legalábbis a fórum klónján történő teszteléskor nem működött, utána kell néznem mi okozhatja.)
Úúú ne is mond! Ilyen megfejtős marhaságoktól mennyi agyf@szt kaptam...

Mindenesetre együttérzésem!
 
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 505
13 479
113
Az, hogy az illető 3 napra - 1 hétre kap büntit, de visszajön, és ott folytathatja, ahol abbahagyta, és nem számolják az illető rovásait, az az eredménytelen / túlságosan lágy szívű moderáció.

És az is megesik, hogy nem is kap tiltást a tag, csak szimplán törlik az RSS-feed szerű propiját.

Ezen kéne változtatni.
 
W

Wilson

Guest
Kopi, Higgins, Wilson-team, ... (és másod-/sokad-regisztrációik) 85%-os célzott témájú és tartalmú, határozottan a fórum céljaitól eltérő szándékú "hulladéktermelését" csak elfedni próbálják a "melléktermékként" semleges témákba elterelésként berakott infó-tartalmaik!

...költői kérdés: Értek ezek ennyit???


U.I.: Szerintem!


.
Hulladéktermelés? Részleteznéd kérlek mit is értesz alatta?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 304
84 408
113
Kérdés!
Akit töröltök, törli magát, mi lesz az általa létrehozott topikokkal?
Azért kérdezem, mert ha eddig ignoreon volt, az általa létrehozott topikját se láttam alapból, csak ha feloldottam az ignoret vagy közvetlenül a keresőbe írtam be a topik címét.

Molni pl. sok témát nyitott, és ahogy írta, úgy döntött, hogy dobbant.
 
K

Kopi2000

Guest
Kérdés!
Akit töröltök, törli magát, mi lesz az általa létrehozott topikokkal?
Azért kérdezem, mert ha eddig ignoreon volt, az általa létrehozott topikját se láttam alapból, csak ha feloldottam az ignoret vagy közvetlenül a keresőbe írtam be a topik címét.

Molni pl. sok témát nyitott és ahogy írta úgy döntött dobbant.
A topikok nem törlődnek attól, ha a topikindító nick törlteti magát.....
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 092
20 677
113
Kopi, Higgins, Wilson-team, ... (és másod-/sokad-regisztrációik) 85%-os célzott témájú és tartalmú, határozottan a fórum céljaitól eltérő szándékú "hulladéktermelését" csak elfedni próbálják a "melléktermékként" semleges témákba elterelésként berakott infó-tartalmaik!

...költői kérdés: Értek ezek ennyit???


U.I.: Szerintem!


.
Elmész Te a picsába kérlek.
Nézd már meg, hogy mennyi postom van az ukránosban, meg mennyi minden máshol.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 910
22 457
113
Elmész Te a picsába kérlek.
Nézd már meg, hogy mennyi postom van az ukránosban, meg mennyi minden máshol.
Nem rosszból, de rólad sem lehetett sokat tudni a regisztrációd óta, csak miután elindult keleten a balhé. Ezt még én is szóvá tettem Neked anno, szóval inkább nem kellene belemenni a számokba.
Nem olyan rég rólad is készült stat, nem véletelnül.
SirHiggins topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:2 413
Hozzászólása 02.24 óta:2 413
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,94%
02.24 óta törölt hozzászólása:622
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:25,77%
Miből gondolod, hogy akik látják "a számokat" - mást is a fentieken kivül - azokat hülyének lehet nézni? :oops: Nade mindegy.

Egyébként a jelenléteddel semmi bajom, sőt néhány angolszász témában követem a hozzászólásaidat. Egyébként is mindig az az egészséges, ha egy témában mindkét oldal támogatója/szekértolója jelen van,...hiszen az igazság általában valahol a két oldal által hozott infók között van.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 092
20 677
113
Nem rosszból, de rólad sem lehetett sokat tudni a regisztrációd óta, csak miután elindult keleten a balhé. Ezt még én is szóvá tettem Neked anno, szóval inkább nem kellene belemenni a számokba.
Nem olyan rég rólad is készült stat, nem véletelnül.

Miből gondolod, hogy akik látják "a számokat" - mást is a fentieken kivül - azokat hülyének lehet nézni? :oops: Nade mindegy.

Egyébként a jelenléteddel semmi bajom, sőt néhány angolszász témában követem a hozzászólásaidat. Egyébként is mindig az az egészséges, ha egy témában mindkét oldal támogatója/szekértolója jelen van,...hiszen az igazság általában valahol a két oldal által hozott infók között van.
Ez nem magyaráz meg semmit és csak a topicban levő hsz-ra vonatkozik.

Valóban, régebben keveset voltam is és szóltam hozzá, talán Wthunderes dolgokat? Már nem'tom.
Valóban, a hb óta szoktam rá erre a közösségre, úgy tűnt, hogy itt majd lehet tájékozódni objektíve.
De aztán gyorsan kiderült, hogy ez nem így van :D
Az elején még valóban lelkesen pakolgattam bele én is a dolgokat -nyilván én abból a burokból,
ami sajátom, ahogy más is.
Mindazonáltal úgy vélem, hogy már kiszoktam az ukránosból és meg is untam,
ellenben véleményem szerint sikeresen konszolidáltam magam a hadtöri, tengerészet, brit vonalon.

Úgyhogy határozottan visszautasítom, hogy propagandistaként legyek listázva.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 092
20 677
113
Azért minden negyedik hozzàszólásod törlése Febr 24 óta arra utal, hogy van még levegő az objektivitàsra való törekvésed terén, nem?
Ne add fel! :)
Nagy része nem azért lett törölve mert prop volt, hanem vagy folyt akkor még ott diskurzus is, vagy off volt,
amiket szintén töröltek.
 
Status
Not open for further replies.