Ha jól értem, kb általános vélemény, hogy ezzel kinyírta a politikai karrierjét.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Sosem volt neki semmi sansza. Őt a Trump hozta be a nemzeti szintre, előtte egy nem túl sikeres politikus volt Indianaban: a US House of Repben kepviselte a választókörzetét cirka 10-12 évig, majd egy kanyart volt helyben kormányzó, de a valószínűleg nem túl sikeres újraválasztási kampánytól már Trimp alelnöki ajánlata mentette meg... Súlytalan, no meg meg az átlag konzervatívnak is sok az ő brutálisan arch-coservative katolicizmusa (még nekem is, katolikuskent is.)Ha jól értem, kb általános vélemény, hogy ezzel kinyírta a politikai karrierjét.
Sosem volt neki semmi sansza. Őt a Trump hozta be a nemzeti szintre, előtte egy nem túl sikeres politikus volt Indianaban: a US House of Repben kepviselte a választókörzetét cirka 10-12 évig, majd egy kanyart volt helyben kormányzó, de a valószínűleg nem túl sikeres újraválasztási kampánytól már Trimp alelnöki ajánlata mentette meg... Súlytalan, no meg meg az átlag konzervatívnak is sok az ő brutálisan arch-coservative katolicizmusa (még nekem is, katolikuskent is.)
Biztos messiástudata is van, de szerintem meg vkik okosan megfinansziroztak, hogy ő is húzzon el pár szavazót Trumptól (pár millióból messze eljutsz, és marad is belőle, kifizeti a rezsidet pár hónapra stb.)
Lehet, annyira nem erdekelt sohasem, hogy utananezzek, zero sulya volt mindig is, csak valami cikkre emlekszem, ahol a katolicizmusarol magyarazott...?Nem katolikus. Annak nevelték, de nem az.
Es ez mitől lenne rikardos? Még magad sem érted, mit magyarázol, úgy tűnik... A cigánytempóval ellentétben Amerika sokkal inkább a rettenet gazdag bully, nem lyukassegu cigány, aki be akar palizni mindenkit, mint mondjuk a csóró oroszok stb.Az usa kapcsán említett Rikárdós hasonlatom margójára:
2014 óta lopja az olajat egy (általa szított) polgárháborúban álló szuverén országból, ahova katonákkal is bepofátlankodott.Szia uram, bombás demokrácia érdekel?!
Es ez mitől lenne rikardos? Még magad sem érted, mit magyarázol, úgy tűnik... A cigánytempóval ellentétben Amerika sokkal inkább a rettenet gazdag bully, nem lyukassegu cigány, aki be akar palizni mindenkit, mint mondjuk a csóró oroszok stb.
Te meg egyre unalmasabb (pedig en tenyleg mindig probalok segiteni a butabbakon.)Egyre szórakoztatóbb vagy.
![]()
Egyre szórakoztatóbb vagy.
![]()
Azt a sunyi besugokra tartogatjuk.Szánalmas jobb szó.
Azt a sunyi besugokra tartogatjuk.
Szánalmas jobb szó.
Nem hát, én tök hülye vagyok és egész nap téged vártalak, h megmond a tutitEs ez mitől lenne rikardos? Még magad sem érted, mit magyarázol, úgy tűnik... A cigánytempóval ellentétben Amerika sokkal inkább a rettenet gazdag bully, nem lyukassegu cigány, aki be akar palizni mindenkit, mint mondjuk a csóró oroszok stb.
Na most mar tenyleg ugy erzem, hogy egy autistaval beszelgetek... hogy mi van??Nem hát, én tök hülye vagyok és egész nap téged vártalak, h megmond a tutit
Azért ha már ekkora ász vagy, megteszed, h dobsz egy tesztet:
?Online IQ-próbateszt – Mensa HungarIQa
Ezt az egyedülálló adaptív tesztet a Mensa HungarIQa az OTP Fáy András Alapítvánnyal közös programként készítette, minden jogot közösen birtokolnak. Célunk az volt, hogy egy mindenki számára elérhető, ingyenes, pontos és gyors mérést lehetővé tevő IQ-tesztet hozzunk létre. ONLINE PRÓBATESZT...mensa.hu
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..