[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 142
13 604
113
Dehogynem. Sejtettem, hogy OĽANO-s vagy SAS-kás.
Melléfogtál. :cool: A nekem leginkabb bejovo párt biztosan nem fog bejutni, ezért, akár csak legutóbb a KDH (erre nem tippelnél, ugye?) és PS kozt fogok donteni.

Gondolom a te szívednek legkozelebbi politikát a pszeudovéletlen szavakat generálo "Szlovákia Kapitánya" hozza. :p
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
TC-nel egy jo atlagos nezoszama mostanaban... Trump-interju megyedmillliard korul jart, amikor utoljara neztem, mig a total erdektelen Tate, Ice Cube stb temak 10-20-30M kornyeken.

Szerintem az Orban-interju siman lesz 80-100M kozott egy heten belul.

Ennek a félkegyelmű Musknek ez jött le ebből az interjúból?
Mitol lenne felkegyelmu? :rolleyes: Neki az egyik vesszoparipaja a populacios kerdes, kifejezetten utalja, amikor tulnepesedesrol hazudoznak a politikusok.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 910
22 447
113
Csak nem a göthös, semmirekellő libernyák-LMBTQI "Progresszív Szlovákia" támogatója vagy?!
...nem szabad ilyen egyenesen fogalmazni, ird körül szépen a problémát! :rolleyes:
:p
A nekem leginkabb bejovo párt biztosan nem fog bejutni, ezért, akár csak legutóbb a KDH (erre nem tippelnél, ugye?) és PS kozt fogok donteni.
A KDH-val mondjuk engem is megleptél volna, de tudom (!), hiszen nyilvánvaló, hogy majd a PS-re szavazol. Lelked rajta. :cool:
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
TC Orban-interjuja:
Most eppen 64.5M all, orankent 4-5M korul nezik meg, szerintem mar pentekre meglesz a 80-100M, amit feljebb josoltam... :cool:

Az egyszeruseg kedveert ide gyujtom ma az amerikai (es fobb vilagsajtos) reakciokat a TC Orban-interjura, mert inkabb ide passzol... minden ido EST.

Az AP - BY BELA SZANDELSZKY -, legutobb updatelt (9:24AM) verzioja:

7:31AM:

WT:

Haaretz (Izrael):

Politico EU:

DB:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 051
92 106
113

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
TC Orban-interjuja:
Most eppen 64.5M all, orankent 4-5M korul nezik meg, szerintem mar pentekre meglesz a 80-100M, amit feljebb josoltam... :cool:
69M most; az elmult 5-10 percben neztem folyamatosan, 700 ezret ugrott (!) ennyi ido alatt.
Az egyszeruseg kedveert ide gyujtom ma az amerikai (es fobb vilagsajtos) reakciokat a TC Orban-interjura, mert inkabb ide passzol... minden ido EST.

Az AP - BY BELA SZANDELSZKY -, legutobb updatelt (9:24AM) verzioja:

7:31AM:

WT:

Haaretz (Izrael):

Politico EU:

DB:
Daily Caller:


Musk reakcioja is kulon hir lett:

 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
Ujabb felmillio, 69.5M, kerek 5 perc alatt...

70M, megint felmillio, ismet 5 perc alatt. Nagyon kemenyen menetel.

Bloomberg (by Marton Kasnyik), 2:54AM:


Tasnim (Iran):


TASS legujabb:


Elozo:


Legelso:

https://tass.com/world/1667193
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
70M, megint felmillio, ismet 5 perc alatt. Nagyon kemenyen menetel.

Bloomberg (by Marton Kasnyik), 2:54AM:


Tasnim (Iran):


TASS legujabb:


Elozo:


Legelso:

https://tass.com/world/1667193
71M, azaz 1M uj megtekintes 14 perc alatt - ebbol estere vidaman 80M felett lesz...

Ukrajna ORJONG - Newsweek, par perccel ezelott:

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 051
92 106
113
70M, megint felmillio, ismet 5 perc alatt. Nagyon kemenyen menetel.

Bloomberg (by Marton Kasnyik), 2:54AM:


Tasnim (Iran):


TASS legujabb:


Elozo:


Legelso:

https://tass.com/world/1667193
75m +

Ez egyre jobb!

Már mki posztolja.

Őt legutóbb Romániában sittelték le mert csajokat futtatott.:cool:

Aki szembe a mainstreammel az tolja Orbánt.

 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 197
66 949
113
Inkább a tudatlanságát mutatta (legalább is remélem, hogy nem volt szándékos) - a politikai korrektséggel még onmagában nem lenne gond, de a Nagy Péter megemlétésével kissé elvetette a sújkott. Azt még hagyán, hogy embereket sajátkezuleg kínzó és saját fiát meggyilkoltató sociopata volt, de rabszolgasorsba taszította az egyszeru orosz népet és megszuntette a patriarchátust, amely csak 1917-ben jott újra létre. A papok lényegében állami tisztiviselokké váltak. Ez hoszutávulag egy mentális és morális hanyatlásnak adott alapot, amely viszonylag megkonyítette a bolsevikok hatalomrakerulését.
Mintha kevernéd Pétert Ivànnal.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 880
6 835
113
88.2M, delutan 5 sincs meg a keleti parton sem - meg mindig ugyanolyan tempoban nezik, es most teszik majd le a lantot az amerikaiak, kezdenek hireket nezni, olvasgatni stb... ez hogy fogja irritalni Pressman, Nuland, Blinken, & Co ceget, nagyon kivancsian varom a savanyu reakciokat. :D

Ismeretlen forras, de egyebkent ez nekem is szemet szurt, hogy igen hatarozottan uzent a Foni mindenkinek, aki ilyesmit fontolgatna (emlekszunk Z kiszivargott, elmeroggyant otletelesere a Baratsag kapcsan, ugye?), es hogy ez (is) lehet a szerb-katonai gyeztetesek hattereben is:

 

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
567
1 413
93
88.2M, delutan 5 sincs meg a keleti parton sem - meg mindig ugyanolyan tempoban nezik, es most teszik majd le a lantot az amerikaiak, kezdenek hireket nezni, olvasgatni stb... ez hogy fogja irritalni Pressman, Nuland, Blinken, & Co ceget, nagyon kivancsian varom a savanyu reakciokat. :D

Ismeretlen forras, de egyebkent ez nekem is szemet szurt, hogy igen hatarozottan uzent a Foni mindenkinek, aki ilyesmit fontolgatna (emlekszunk Z kiszivargott, elmeroggyant otletelesere a Baratsag kapcsan, ugye?), es hogy ez (is) lehet a szerb-katonai gyeztetesek hattereben is:

Ennél a résznél nekem is felfutott a szemöldököm, hogy a föni így még nem beszélt.