Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Megszüntették a Milorad Dodik elleni elfogatóparancsotMilorad Dodik ellen márciusban a szövetségi bíróság elfogatóparancsot adott ki, mert a boszniai szövetségi ügyészség szerint veszélyeztette az ország alkotmányos rendjét, és nem volt hajlandó megjelenni az erről szóló meghallgatáson. Dodik mellett Radovan Viskovic, a boszniai Szerb Köztársaság miniszterelnöke, valamint Nenad Stevandic boszniai szerb házelnök ellen is elfogatóparancs van érvényben.
![]()
A szerb rendőrök megakadályozták, hogy a boszniai szövetségi rendőrök elfogják Dodikot
Februárban a TEK látogathatott hasonló okból Boszniába.444.hu
A mentőt átengedték, a tüntetőket kellett visszaszorítani, mert különben azok is mentek volna keresztül. Teljesen jól megoldották a helyzetet. A mentő bal oldalán (innen nézve jobb), kezdőtött a balhé azzal, hogy dobáltáj a rendőröket, majd ott kezdtek a rendőrök előre nyomulni, ezt követte a másik oldal is, majd összeszártak a mentő mögött, a tömeg meg futott elfelé, rendőrök utánuk, mentő meg ment tovább. Szóval nem, nem tartótzatták fel a mentőt, csak kellett kis idő mire a kedves tüntetők leszakadtak a mentőről. Ha a tüntetők nem akartak volna a mentő mögött átjutni, akkor már rég tovább is ment volna, ahogy látható is, hogy elkezdett szétnyílni a rendőrsorfal is. Szóval kamu.Ezt mond annak akinek a hozzátartozóját szállította a rendőr, nekem ne próbáld megmagyarázni azt, hogy nem lehet megoldani, hogy egy mentő átmenjen a sorfalon)
A második mondatodra pedig, azért nem hajtottak közéjük, mert a tüntetők elrohantak az útjukból. Ennyi erővel akkor a Németországi karácsonyi vásárba belerohanó muszlimok is csak a tömeg felé hajtottak, nem beléjük, csak az ottaniak lassabban reagáltak...
Biztos okos dolog egy olyan országban így bánni a civilekkel, ahol majdnem minden padláson ott hever az AK?
(Az Egyesült Arab Emírségek elnöke balkáni körúton van, Albánia és Szerbia után érkezett ma hozzánk.)
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..