Oroszország melyik régióiban sok a muzulmán népesség ?
Oroszország melyik régióiban sok a muzulmán népesség ?
Pl a Kaukázusban vagy a isztánokkal határos területeken.Ezt teljesen komolyan kérdeztem.
Hol van Oroszországban sok muzulmán ?
Szentpétervárott ? Vagy Kalugában ? Vagy Moszkvában ? Vagy Nyizsnyij Novgorodban ? Vagy a Kaukázusban ? Vagy Nyenyecföldön ? Vagy Burjátföldön ? Vagy Jakutföldön ? Vagy Vlagyivosztokban ?
Jó lenne majd egy szinkronos is !Lavrov interú az Utlrahangon
Jó lenne majd egy szinkronos is !
Ezt a kommentet még értelmezni is csak alig tudom, de azt kiemelném, hogy nem a rómaiak találták fel a diktatúrát, de volt a köztársaság korszakában (meg lényegében utána is) egy rendkívüli hivatalnoki tisztség, aminek dictator a neve és a diktatúra szó valóban innen származik.Mivel a diktatúrát a rómaiak találták fel, és vált is mainstream, és még működő berendezkedéssé is, ezért egy rendhagyó dolog. A diktatúrából lett viszonylag gyorsan nyílt egyeduralkodó. Azt tovább finomították autokráciává, és despotátussá. Róma jogutódja Kelet-Róma / Bizánc lett / volt, és az mindvégig autokrácia, és despotátus volt.
Az ἐν Χριστῷ τῷ Θεῷ, πιστός βασιλεὺς καὶ αὐτοκράτωρ Ῥωμαῖων (en Christó tó Theó, pistós vasilèfs kaí aftokrátor Romaíon) az hivatalos birodalmi formula volt, azt jelenti, hogy Krisztus nevében, a Rómaiak uralkodója és autokrátora.
Az egy dolog, hogy 300 évig tatár hódoltság alá kerültek az oroszok, de attól még a tatárjárás előtt réges-rég felvették az ortodox kereszténységet, és csináltak nekik görög ábécé alapú ábécét, és sok más társát.
szinkronos ..Jó lenne majd egy szinkronos is !

Ezt a kommentet még értelmezni is csak alig tudom, de azt kiemelném, hogy nem a rómaiak találták fel a diktatúrát, de volt a köztársaság korszakában (meg lényegében utána is) egy rendkívüli hivatalnoki tisztség, aminek dictator a neve és a diktatúra szó valóban innen származik.
Pl a Kaukázusban vagy a isztánokkal határos területeken.
De akkor miért vannak szankcionálva az orosz művészek, sportolók (macskák, fák)?Senki nem gyűlöli az oroszokat bármennyire is próbalod bemesélni magadnak (és ezzel nem vagy egyedül). Amivel itt sokaknak problémája van az az orosz állam az pedig marhára nem egyenlő az oroszokkal.
No ez egy igazán "jelentős ferdítés a részedről...Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy a szolgalelkűséged annyira határtalan, hogy még 35 évvel a szocialista diktatúra lerázása után is a rendszer híve vagy...
Pl a Kaukázusban vagy a isztánokkal határos területeken.
Szimplán arról van szó, hogy az orosz az egy született trollkodó nemzet és hát na, egy ilyen magas labdát persze, hogy lecsapnak. Mint ahogy Szergej Viktorovics is CCCP-s pulóverben ment Alaszkába."Érdekes" meglátások:
![]()
„Ha a harc elkerülhetetlen, jobb elsőként ütni” – Putyin csokispapíron küldött fenyegető üzeneteket Trumpnak
„Oroszország nem dühös, Oroszország koncentrált.”index.hu
Szimplán arról van szó, hogy az orosz az egy született trollkodó nemzet
a válasz az 'újnácizmus", melynek hívei (az itteniek is!) az oroszkat kiáltották ki az új zsidónakDe akkor miért vannak szankcionálva az orosz művészek, sportolók (macskák, fák)?
(Fejvakarás emoji)

Éppenséggel de,növekszik a muzulmán lakosság részaránya az orosz nagyvárosokban.Én azt hittem, hogy Szentpétervár, vagy Moszkva, vagy Omszk lakossága cserélődik le oroszról muzulmánra, de hálistennek ez a veszély nem fenyeget.
Moszva lakosságának 57%-a keresztény, 8 % muszlim. Ha ehhez még figyelembe veszed, hogy a muszlim területeken sokkal nagyobb a népszaporulat, akkor nem annyira jó a helyzet.Én azt hittem, hogy Szentpétervár, vagy Moszkva, vagy Omszk lakossága cserélődik le oroszról muzulmánra, de hálistennek ez a veszély nem fenyeget.
Te milyen marhaságokat hordasz itt össze?a válasz az 'újnácizmus", melynek hívei (az itteniek is!) az oroszkat kiáltották ki az új zsidónak
jelszavuk: vesszen minden, ami orosz ... kultúra, sport, nyelv, és készen állnak akár az orosz emberek elpusztítására is![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..