Szerintem ők simán ilyenek.(őszintén kíváncsi vagyok, hogy orbleréket mivel fogják)
Szerintem ők simán ilyenek.(őszintén kíváncsi vagyok, hogy orbleréket mivel fogják)
A stabil béke az még egy dolog, de a normálisan működő gazdaság, megfelelő költségvetéssel, minimális inflációval stb. ezek mind - mind alap követelmények, aminek Ukrajna még a béke megkötését követő 3-4 évtized elteltével sem fog megfelelni.HA nem lett volna a háború,Ukrajna kb akkor lenne felvéve,mint Törökország.
Most viszont a háború miatt nem lesz felvéve,ahoz stabil béke kéne.
De ha lesz ilyen béke,és valami csoda folytán ki is jönnének a maffiaállam szintjéről,akkor a háború következményeként több esélye van az EU csatlakozásra,mint a törököknek-de azért addig még igencsak sok viz le fog folyni a Dnyeperen......
Erre azért ne vegyél mérget.HA össze tudnak rakni egy normálisan működő államszervezetet,akkor szerintem 20 év alatt összehozhatják.A stabil béke az még egy dolog, de a normálisan működő gazdaság, megfelelő költségvetéssel, minimális inflációval stb. ezek mind - mind alap követelmények, aminek Ukrajna még a béke megkötését követő 3-4 évtized elteltével sem fog megfelelni.
Műholdas, egyéb üzleti előnyökért tét nélküli Uniós, ENSZ nyilatkozatokat fúrnak meg Orbánék. Igazából nekünk semmibe nem kerül, két Uniós elítélő címlappal kevesebb van. De néha az ilyen kommunikációs propik fontosak nyomásgyakorlásra és ezért boldogok a zsidók ha botot teszünk küllők közé.Szerintem ők simán ilyenek.
Sajat magunk szövetséget erodaljuk. Egy nagy piaccal sok orszaggal nagy lélekszámú kozosseget, ahol minfen magyar trrmeket megvettek. Helyette usa orosz arab es kinai kapcsolatoz - kolcsonikert - gazdulalunk, mert a NER elit ellopta az EU forrasokat. Ingyenes es alig kamatos hitelek helyett kurva nagy kamattalterhelt penzeket nyulnak most ke..Pisti az elmúlt 4-5 évben elég sokszor nem tartotta be az EU a saját alapokmányaiban foglaltakat se.....
Ahhoz hogy egy jó narratívát építsen fel valaki kell egy alap, az EU pedig bőven szolgáltat alapot amire lehet építeni a pocskondiázási kampányt a hazai médiában.
Nagyon keves europai vezeto van az elmult 35 evben akit ne kompromitalt volna be a ket nagy szolgalat valamelyike(USA,ISR).Nok,ferfiak,lanyok,fiuk...szallodak amelyek bekamerazva varjak a VIP vendegeket vendeggel es a nelkul is...Csak egy ilyen baleset es onnan mar iranyitott a vezeto az allam.(őszintén kíváncsi vagyok, hogy orbleréket mivel fogják)
Úgy írsz, mint egy narkós alkoholista! Ezt az írásmódot már nem lehet a Google -re fogni, hogy átírta a mondanivalódat.Sajat magunk szövetséget erodaljuk. Egy nagy piaccal sok orszaggal nagy lélekszámú kozosseget, ahol minfen magyar trrmeket megvettek. Helyette usa orosz arab es kinai kapcsolatoz - kolcsonikert - gazdulalunk, mert a NER elit ellopta az EU forrasokat. Ingyenes es alig kamatos hitelek helyett kurva nagy kamattalterhelt penzeket nyulnak most ke..
Mintha wgyevkent az demokratikus alaoelvekbol nem egy birodalom kett vola Trumpnal, diktstura oroszorszag, kommunista Kina es egy tolvaj illiberális csurhe vezette Magyarország
vagy a ruszki mondjukNagyon keves europai vezeto van az elmult 35 evben akit ne kompromitalt volna be a ket nagy szolgalat valamelyike(USA,ISR).
lehet . egy kézzel fogom a telot es nyomkodom..Úgy írsz, mint egy narkós alkoholista! Ezt az írásmódot már nem lehet a Google -re fogni, hogy átírta a mondanivalódat.
Tudod ezeket az újabbakat már simogatni kell, mert hisztizve nem azt írják , mint ami szándékod.lehet . egy kézzel fogom a telot es nyomkodom..

Minden banto szandek nelkul irom.Az elso szabaly bizonyos helyeken...Minden Izraelben allamvallasu ember eljen az barhol a nagyvilagon sot akkor fokozottan ha nem Izraelben el,potencialis kem.Szallodalanc,ipari vallalat,csomagkuldo szolgalat,techcegek...Ha a vezeto az amit nem irok le de erti mindenki akkor a ceg is felhasznalt...vagy a ruszki mondjuk
...hát ez egy ilyen szakma.vagy a ruszki mondjuk
Sokan elhiszik, hogy neeem, csak más vallásúak, de ugyanolyan magyarok, örmények, blabla és fogalmuk sincs magukról, hofy kicsodák és nincs csoporttudatuk sem. Ugyanezek az emberek szokták elismerően mondogatni, hogy mennyire jól összezáró csoport, ezek aztán tudnak. És nem esik le nekik, hogy kit m9ndanak ki a szájukon a helyzetnek megfelelően.Minden banto szandek nelkul irom.Az elso szabaly bizonyos helyeken...Minden Izraelben allamvallasu ember eljen az barhol a nagyvilagon sot akkor fokozottan ha nem Izraelben el,potencialis kem.Szallodalanc,ipari vallalat,csomagkuldo szolgalat,techcegek...Ha a vezeto az amit nem irok le de erti mindenki akkor a ceg is felhasznalt...
Magyarország a példája, hogy igan. Semmi hatékonyat nem tudtak az orbáni lopógépezet ellen húzni, a saját szabályaik miatt.Persze, persze, az EU a saját szabályainak megrögzött követője.![]()
Nyugat-németország milyen volt a 2. VH után?A stabil béke az még egy dolog, de a normálisan működő gazdaság, megfelelő költségvetéssel, minimális inflációval stb. ezek mind - mind alap követelmények, aminek Ukrajna még a béke megkötését követő 3-4 évtized elteltével sem fog megfelelni.
Voltál te már kint életedben akár egyszer is Ukrajnában? Én igen. Nem is egyszer mert élnek rokonaim Kárpátalján. Van némi különbség a németek és az ukránok között abban tekintetben ahogyan hozzá állnak a dolgokhoz és akkor még nagyon finoman fogalmaztam.Nyugat-németország milyen volt a 2. VH után?
Volt szerencsém ukránokkal dolgozni. Attól még a szorgos kezek Ukrajnában is csinálhatnak paradicsomot, tapasztalatom szerint csak rövid póráz és erős MEO kell nekik, azt meg kívülről simán kapnak majd. Maguktól valóban szétfolyik amit csinálnak, de gyári melósnak jók lesznek. A magyar melós helyében rettegnék, kár, hogy egy összeszerelő üzemet építettünk fel. De ezekbe az eseményekbe a magyar melósnak, vagy a magyar miniszterelnöknek vajmi kevés beleszólása van.Voltál te már kint életedben akár egyszer is Ukrajnában? Én igen. Nem is egyszer mert élnek rokonaim Kárpátalján. Van némi különbség a németek és az ukránok között abban tekintetben ahogyan hozzá állnak a dolgokhoz és akkor még nagyon finoman fogalmaztam.
Nem szeretnélek megsérteni, úgyhogy inkább maradjunk annyiban, hogy én ebben igencsak másképpen látom a helyzetet.Volt szerencsém ukránokkal dolgozni. Attól még a szorgos kezek Ukrajnában is csinálhatnak paradicsomot, tapasztalatom szerint csak rövid póráz és erős MEO kell nekik, azt meg kívülről simán kapnak majd. Maguktól valóban szétfolyik amit csinálnak, de gyári melósnak jók lesznek. A magyar melós helyében rettegnék, kár, hogy egy összeszerelő üzemet építettünk fel. De ezekbe az eseményekbe a magyar melósnak, vagy a magyar miniszterelnöknek vajmi kevés beleszólása van.
Mit gondolnál hatékonynak? Porban kellene fetrengenünk? Esetleg éheznie a népnek, hogy jónak itelhéssék a szankcióikat? Mert azért a pénzre rátenni a mancsukat ment, sőt, még azért is lopják a te és én létfeltélünket a jelen rendszerben megalapozó pénzt, mert nem akarjuk robbantós késelős Mobutura és Ahmedre fordítani. Esetleg egy jó EU lerohanna és legyilkolna mert nem bólogattál boldogan az ukrajnai törekvéseikhez amiről baszottul nem is kérdeztek meg ellenben neked csak árt? Vagy mire gondolsz hatékonynak?Magyarország a példája, hogy igan. Semmi hatékonyat nem tudtak az orbáni lopógépezet ellen húzni, a saját szabályaik miatt.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..