Egészen hihetetlen, hogy hány bőrt lehúznak erről az öreg bombázóról!

Pont, mint a B-52. Egy korszerű hajtóművel minketto kurepulne a vilagbol. A fennalo b52h leszállás nélküli világrekordját ugy megdöntene, hogy ihaj. Ha lesz valaha athajtomvezett gép remelem lerepulik.Vegyes fegyverzettel. Egészen hihetetlen, hogy hány bőrt lehúznak erről az öreg bombázóról!
![]()
Pont, mint a B-52. Egy korszerű hajtóművel minketto kurepulne a vilagbol. A fennalo b52h leszállás nélküli világrekordját ugy megdöntene, hogy ihaj. Ha lesz valaha athajtomvezett gép remelem lerepulik.
Nem mehetett, mert sok mindenen kellett volna változtatni. - Íme:Rég megtérült volna, ha annak idején belevágnak. Simán mehetett volna négy hajtóművesre is.
H-6N amint egy DF-21D cipel. Kétlem, hogy egy ekkora raka felkerülhet a szárnyai alá-Mi az a szép nagy rakéta? A szárny alá is mehet?
Mint ahogy latod nagyobb épületek ellen is hatásos tajvan ellen is hatasosos nem kell egyből elvonalas japan meg jenki rombolokra gondolni. Ráadásul az ellenfélnek modern legvedelmenek ezekre a regi vackokra is drága ellenraketat kell indítaniEzzel mit akarnak még lőni? Halászhajókat?
Mint ahogy latod nagyobb épületek ellen is hatásos tajvan ellen is hatasosos nem kell egyből elvonalas japan meg jenki rombolokra gondolni. Ráadásul az ellenfélnek modern legvedelmenek ezekre a regi vackokra is drága ellenraketat kell indítani
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..