Európa őshonos nemzeti kisebbségei aláírásgyűjtés.

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Aláírásoddal a megmaradásukért küzdő nemzeti kisebbségeket segíted.
És természetesen az összes határon túli magyar nemzeti régiót is,
mint például a Székelyföldet, a Csallóközt vagy a Partiumot.
Ezek a régiók hosszú évtizedek óta fejlesztési gondokkal küzdenek.
Kormányaik nem támogatják eléggé fejlődésüket, nem segítik megmaradásukat.
Segíts aláírásoddal, hogy Brüsszel is segíthessen!
Európa nemzeti régiói számítanak rád.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Hány ország kell, összesen, hogy elinduljon a dolog?

Hány kell még?

Van neked is (ismerősnek, családtagnak, ...) erre pár órád? (majd kialszod magad vasárnap :) )

Én "bedobom" a magamét.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
7 kell, ebből 3 megvan, Szlovák, Román Magyar.
Horvátoknak, és Litvánoknak már csak kis lökés hiányzik 85, és 89% :)
A többek meg a fennt írtak szerint.

A horvát most pörög, a litván és a szlovén sajnos lassan csordogál.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Hány ország kell, összesen, hogy elinduljon a dolog?

Hány kell még?

Van neked is (ismerősnek, családtagnak, ...) erre pár órád? (majd kialszod magad vasárnap :) )

Én "bedobom" a magamét.

Itt már a külföldieket kell meggyőzni a Magyar az 5000% feletti.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
7 kell, ebből 3 megvan, Szlovák, Román Magyar.
Horvátoknak, és Litvánoknak már csak kis lökés hiányzik 85, és 89% :)
A többek meg a fennt írtak szerint.

A horvát most pörög, a litván és a szlovén sajnos lassan csordogál.


Felsőfokúimban azt mondták, hogy ha egy ilyen projektnél valamiből 7 kell(amit utólag számlálnak), akkor 9-10-t kell megcsinálni(+15%-al), hogy biztos legyen.


U.i: Azt hittem nehezebb feladat . . . ( :cool: )
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Esetleg aki tud oroszul, és talán van Lett Litván Észt kapcsolatai. Ott az orosz kisebbséget meg lehetne győzni. De az nem az én asztalom. Nem tudok oroszul.
Azokban nem is kell sok csak pár 1000 alapból.
Lett majdnem meg is van. Észtnek meg 4500 kell litván meg még kb. 6000
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Itt vannak oroszosok, emléxel, hogy kik?
Az oroszos hangzású tagoknak írni kellene privátot.

Ez erdélyi fórumokba keresni kellene olyanonak, akiknek vannak családtagjaik a legesélyesebb 4 országban!

Amennyi kell +2 ország.

Megnézem melyikek ezek.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Litvánia most: 88,95
Horvátország, most : 86%
Spanyolország, most 60,82%
Svédország, most: 50.68%
Írország, most: 19,42%
Lengyelország, most: 2,39% (...ez nem leheeeeet ???)


Ezeket tartom a lehetségesnek.

Szerinted?
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Litvánia most: 88,95
Horvátország, most : 86%
Spanyolország, most 60,82%
Svédország, most: 50.68%
Írország, most: 19,42%
Lengyelország, most: 2,39% (...ez nem leheeeeet ???)


Ezeket tartom a lehetségesnek.

Szerinted?

A lengyeleknél valamelyik szurkolói csapatot kellene megtalálni, ha van valami kontaktod. Akkor hamar meglehetne. Ott más esélyt nem látok. Vagy ha valaki nagyobb hírű politikust talál aki a híveit buzdítja.
Szlovénia jön fel 33% de kb. tegnap még ők is 5-6%-on álltak.
Észtország, Lettország, ha valaki ismer ott az orosz kisebbségi csoportokat, azok behúzhatók lennének, de ennek kicsi az esélye. @boki -t kéne megkérdezni.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Minden országra kellene 3-4+ ember aki csoportban dolgozik és szervezi a munkát.
Mivel mindenki nem tud folyamatosan rajta lenni, valakinek kell egy csoportbeosztást csinálni, hogy folyamatosan legyen egyidöben 2-3 ember.
Ehhez kell a csoportnak valamilyen beszélgető/csevegő csatorna.

Ezek egyszerű lépések.
Lassan ébrednek a fórumtagok, el kellene érni őket.
Stb...
Van időd segíteni és elindítani a dolgot?
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Minden országra kellene 3-4+ ember aki csoportban dolgozik és szervezi a munkát.
Mivel mindenki nem tud folyamatosan rajta lenni, valakinek kell egy csoportbeosztást csinálni, hogy folyamatosan legyen egyidöben 2-3 ember.
Ehhez kell a csoportnak valamilyen beszélgető/csevegő csatorna.

Ezek egyszerű lépések.
Lassan ébrednek a fórumtagok, el kellene érni őket.
Stb...
Van időd segíteni és elindítani a dolgot?

Sajnos be vagyok osztva 7-től, 12 órára és ott nem tudok az internetre felmenni.
Meg nem igazán ismerek külföldön fogékony csoportokat. Akit ismertem annak már régebben szóltam.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
A lengyeleknél valamelyik szurkolói csapatot kellene megtalálni, ha van valami kontaktod. Akkor hamar meglehetne. Ott más esélyt nem látok. Vagy ha valaki nagyobb hírű politikust talál aki a híveit buzdítja.
Szlovénia jön fel 33% de kb. tegnap még ők is 5-6%-on álltak.
Észtország, Lettország, ha valaki ismer ott az orosz kisebbségi csoportokat, azok behúzhatók lennének, de ennek kicsi az esélye. @boki -t kéne megkérdezni.

Ez is jó ötlet.
Nekem ez is eszembe jutott.
A magyar-lengyel, ... adott ország fórumokba kellene írni.

A lengyelt vállalom.

Te melyiket tudnád kezdeni, amit majd folytat más?

Minden országra kellene 3-4+ ember aki csoportban dolgozik és szervezi a munkát.
Mivel mindenki nem tud folyamatosan rajta lenni, valakinek kell egy csoportbeosztást csinálni, hogy folyamatosan legyen egyidőben 2-3 ember.
Ehhez kell a csoportnak valamilyen beszélgető/csevegő csatorna.

Ezek egyszerű lépések.
Lassan ébrednek a fórumtagok, el kellene érni őket.
Stb...
Van időd segíteni és elindítani a dolgot?

Sajna be vagyok osztva 7-től, 12 órára és ott nem tudok az internetre felmenni.

Addig rengeteg idő van: meddig tudsz lenni?

Hadd pezsegjen az élet ! :)
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Ez is jó ötlet.
Nekem ez is eszembe jutott.
A magyar-lengyel, ... adott ország fórumokba kellene írni.

A lengyelt vállalom.

Te melyiket tudnád kezdeni, amit majd folytat más?





Addig rengeteg idő van: meddig tudsz lenni?

Hadd pezsegjen az élet ! :)

Osztrákot próbáltam, de ritka passzívok. Sajnos szláv nyelveket nem beszélem.
Németet meg kb lehetetlen 72.000 kéne.
Örülök, hogy lelkes vagy, de én nem tudok segíteni azokban az országokban amik számítanak. :(
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Kevés időd van: kevés kell a litvánhoz.

Nem baj a nyelv. ötletem van ...

Megkezded?

A németekhez már nincs elég idő.
Van jobb, esélyesebb: litvánok?

k.b 20 óra, kb. 2ezer : )
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 186
26 894
113
Litvánia most: 88,95
Horvátország, most : 86%
Spanyolország, most 60,82%
Svédország, most: 50.68%
Írország, most: 19,42%
Lengyelország, most: 2,39% (...ez nem leheeeeet ???)
Ezeket tartom a lehetségesnek.
Szerinted?
Felejtsd el, rajtunk magyar magánembereken kívül senkit nem érdekel. A ballib sajtó többet kampányolt érte, mint a magyar kormány! Focira van pénz, egy katalán, baszk, lengyel nyelvű hirdetésre nem. Csak, hogy tudd, mik a prioritások! Ez is csak egy újabb ok, hogy ne támogassam ezt a bandát.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Felejtsd el, rajtunk magyar magánembereken kívül senkit nem érdekel. A ballib sajtó többet kampányolt érte, mint a magyar kormány! Focira van pénz, egy katalán, baszk, lengyel nyelvű hirdetésre nem. Csak, hogy tudd, mik a prioritások! Ez is csak egy újabb ok, hogy ne támogassam ezt a bandát.

Ha így van majd "leverem rajtuk".

Most az erdélyieket támogatom. Meg "magamat" (mint magyart : ) !
Nekik tudsz segíteni!

...pár óra neted van rá?


U.i: ne aggódj, szerintem lesz aki ír nekik is :hadonaszos:
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 980
14 065
113
Ez legyen a kiindulási pont magyar idő szerint 2020. 11. 07-én 06-kor :

Litvánia most: 89,38%, 7.374 szavazat
Horvátország, most : 86,65%, 7.149 szavazat
Spanyolország, most 60,84%, 26.641 szavazat
Svédország, most: 50.71%, 7606 szavazat
Írország, most: 19,42% 1602 szavazat
Lengyelország, most: 2,39%, 915 szavazat


Hogy biztos legyen, 4 helyett 5 ország, és 100% helyett 115% teljesítés a cél. (...ha lúd, legyen "dundi"! ;) )

:D . . . :hadonaszos: