[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 706
71 875
113
Szolingen divatba hozta a kést a németeknél.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 463
23 749
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 567
89 717
113
A norvég király lánya hozzamegy egy nála fiatalabb afrikai samanhoz.
Batixhat sztori hercegnő kiadásban. :D
Megmondtam én meg egy ket generaco és muszlim meg néger királyai lesznek Európának.
Először azt hittem, hogy a csaj csak simán hülye, polgárpukkasztó, Henry után szabadon, de nem, csak egy sima ócska prosti. (Elvileg volt fent videó róla több néger faxival is a neten, alig bírta a királyi család leírtani ...)
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 634
11 995
113
A fasznak kell Párduc. Egységes europa tank kell majd amit mindenki rendszeresit. A KF-51 egy RM fantazmagória, amelyet átmeneti eszköznek készítenének és ukrajnának (talán 3. világnak). Semmi jövője sincs, különösen 120mm-s L55-el.. Tudom az olaszok beszálltak..De sok az út odáig és nem hiszek benne jelenleg, hiába vannak szerződések. Mennyit anulálták már még prototípusok legyártása után is..

Persze, meg Európai Egyesült Államok!
 

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 666
4 812
113
Először azt hittem, hogy a csaj csak simán hülye, polgárpukkasztó, Henry után szabadon, de nem, csak egy sima ócska prosti. (Elvileg volt fent videó róla több néger faxival is a neten, alig bírta a királyi család leírtani ...)
Én nem értem miért vannak még királyságok Nyugat-Európában. Az uralkodó családoknak kellene példát mutatni a népnek a konzervatív erkölcsös életükkel. Ezzel szemben állandóan botrányokról hallani. Szinte az összes tele van gerinctelen libernyákkal, különcökkel és sok közülük még aberrált is. Szemétre való ingyenélők, szégyent hoznak a nemzetükre és csak viszik az országuk pénzét.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
17 224
23 809
113
Én nem értem miért vannak még királyságok Nyugat-Európában.
2de6ss.jpg
 

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 770
14 151
113
Én nem értem miért vannak még királyságok Nyugat-Európában. Az uralkodó családoknak kellene példát mutatni a népnek a konzervatív erkölcsös életükkel. Ezzel szemben állandóan botrányokról hallani. Szinte az összes tele van gerinctelen libernyákkal, különcökkel és sok közülük még aberrált is. Szemétre való ingyenélők, szégyent hoznak a nemzetükre és csak viszik az országuk pénzét.
Pontosan ezért vannak még.
Ha konzervatív, erkölcsös életet folytatnának, országukért, nemzetükért állnának ki, akkor azonnal megdöntenék őket.
A monarchia deheroizálására, a konzervatív értékek degradálására tartják őket.
Ezzel morális támogatást nyújtanak a plebsznek, hogy a mocsárba való süllyedés valójában követendő dolog, hiszen a királyi család is ezt csinálja.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 623
31 519
113
Én nem értem miért vannak még királyságok Nyugat-Európában. Az uralkodó családoknak kellene példát mutatni a népnek a konzervatív erkölcsös életükkel. Ezzel szemben állandóan botrányokról hallani. Szinte az összes tele van gerinctelen libernyákkal, különcökkel és sok közülük még aberrált is. Szemétre való ingyenélők, szégyent hoznak a nemzetükre és csak viszik az országuk pénzét.
Beltenyészet.
 

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 666
4 812
113
Én ezt megfordítanám...Most, hogy már nem az EU tagja, így kellene fellépnie egy hazafias brit hadseregnek a migráns hordák, migráns simogató szimpatizánsok, Antifák és ezeket védelmező rendőrök illetve ezeket támogató politikusok ellen a mostanában zajló utcai demonstrációkon egy jóérzésű királyságban. Mert ami ott zajlik az a monarchia védelme alatt álló azon őslakos. fehér keresztény alatvalók kiírtására irányul akiknek az ősei ezt az országot naggyá tették és vérüket adták ha kellett. Amely népnek nem a monarchia az ellensége, hanem az a felett álló parlament elfajzott, gerinctelen, dilettáns és egyre inkább migráns származékú képviselői akik ezt a tébolyt törvényesítették az elmúlt évtizedekben.
Egyébként meg milyen érdekes, hogy Észak-Írországban az 1536-os elfoglalása óta egy ilyen jellegű fellépéssel még a 70-es 80-as években sem volt semmiféle aggálya az akkori vezetésnek...Thatcer óta a UK már csak árnyéka önmagának és lassan már az sem lesz.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 623
31 519
113
A frankfurti pályaudvari gyilkosság:
https://www.welt.de/vermischtes/kri...kulationen-ueber-kurdische-Familienfehde.html

Lehet, hogy egy régóta tartó, két család közötti ellenségeskedés újabb fejezete. Török lapok az áldozatot kapcsolatba hozzák egy májusi törökországi gyilkossággal ("eperföldi gyilkosság" néven híresült el), ami megint csak bosszú lehetett a mostani áldozat, akkori valószínűsíthető tettes testvérének erőszakos halálával.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
14 101
35 585
113
A frankfurti pályaudvari gyilkosság:
https://www.welt.de/vermischtes/kri...kulationen-ueber-kurdische-Familienfehde.html

Lehet, hogy egy régóta tartó, két család közötti ellenségeskedés újabb fejezete. Török lapok az áldozatot kapcsolatba hozzák egy májusi törökországi gyilkossággal ("eperföldi gyilkosság" néven híresült el), ami megint csak bosszú lehetett a mostani áldozat, akkori valószínűsíthető tettes testvérének erőszakos halálával.

"Diversity is our strength"