9/11 elméletek

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 2822

Guest

Az első résznek semmi értelme, vannak részek amiken felröhögtem. Ettől viszont nem zárom ki, hogy a tényleges mondandó, vagy végkövetkeztetés nem hülyeség. Ha megnézted az egész sorozatot akkor röviden le tudnád írni a mondandóját? Érdekel, de az első rész után nem szánok rá annyi időt, hogy megnézzem.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Így utólag jól látható, hogy a történtektől függetlenül mekkora hatást gyakorolt 9/11 a nyugati civilizáció lakóinak hatalomhoz való viszonyára. Az a gyanú, amit Dragonette megfogalmaz, már elég régóta ott van a közgondolkodásban, de féken tartja egyfajta tanult racionalitás, amit egy nagyon erős tényfélelem is támogat.

A gondolatkísérlet kedvéért tegyük fel, hogy 9/11 tényleg kamu volt, azaz megrendezett, profi színjáték. Ezzel aligha lehet ép ésszel szembenézni: ez azt jelentené, hogy egy gonosz, titkos hatalom alávetettségében élünk, ami kb. bármit képes megszervezni és megtenni.

Az ilyesmi nem hagyja ám hidegen az embert. Ha mindez így lenne, annak egy csomó következménye lenne az egyén élete szempontjából is, pl. erkölcsi téren. Ha így lenne, át kellene értékelni a történelmet is. Meg az egész életünket, helyünket a rendszerben, hivatásunkat stb.

Szóval ez itt a kemény dió, nem a fizika.



Le esett? :D
Drága rózsaszín pluss mackócskáim, még a gondolataitok sem a tieitek, ágyút sutogethetnek mellettetek úgy szunyáltok.
:)
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
Az első résznek semmi értelme, vannak részek amiken felröhögtem. Ettől viszont nem zárom ki, hogy a tényleges mondandó, vagy végkövetkeztetés nem hülyeség. Ha megnézted az egész sorozatot akkor röviden le tudnád írni a mondandóját? Érdekel, de az első rész után nem szánok rá annyi időt, hogy megnézzem.

A lényege, hogy Trump a film szerint jó arc és ami folyik a színfalak mögött, az egy baszottul felépített akció a háttérhatalom megtörésére. Nevek vannak a sorozatban, tettekkel, összefüggésében a dolgaiknak. Pizzagate, ami lényegében egy brutális pedofil hálózat ennek a berkeiben ocsmány célokkal. Gyerekek megkínzása és elfogyasztása a vérükben felgyülemlett adrenochrome miatt, stb, stb... Ennek a leleplezésére tett kísérletek és azoknak az elhallgatása, a halottai az ügynek. Szóval Trump durván odabaszott a csapatnak, jó eséllyel még JFK juniorral felépítve az akciót és maga a hülye kéztartása ennek egy-egy emlékeztetője. A film szerint először egy flaska fiji márkájú vízzel bénázott így, majd a nem sokkal utána a Fiji pedofil szektát szétvágták egy szigeten. Hírességek kerültek börtönbe, ahogy ugyanennek a folyamatnak a következménye a Hollywoodban történt szétcsapás is a szexragadozók között. És ez csak a felszín. A film szerint amióta belekezdett, 8500 multinacionális nagyvállalati vezérigazgató mondott le(khm), a film nyíltan gyűri bele az egészbe a Clintonokat, Obamáékat, a Rotschildokat, Rockefellereket, az egyház hozzájuk csapdott tagjait, pápákat, bírókat, a Podestákat és mindannyiuk áldozatait. Ferkó pápáról is mesél a végén, hogy volt ellene körözés gyilkosságban való részvétel miatt otthon. Ha a filmnek a fele igaz és hát elég sok dolgot a wikileaks doksiai alapján hoz, akkor a fertő olyan mértékű amilyennek mindig is gondoltam és a libsi elitnek vége. Ha annak a fele igaz annak amit Trumpról feltételez, akkor a legnagyobb arc aki az elnöki székbe került. Meglátjuk. Ez is csak film, gondolatokkal, de annyit mutat amennyit tud vagy akar. Várom, hogy mi lesz a megvalósulása. Az első három rész unalmas a sokat ismerő bizalmatlan fajtánknak, de aztán belecsap a levesbe és elég komoly. Érdemes végigrágni magadat rajta.
 
M

molnibalage

Guest
A lényege, hogy Trump a film szerint jó arc és ami folyik a színfalak mögött, az egy baszottul felépített akció a háttérhatalom megtörésére. Nevek vannak a sorozatban, tettekkel, összefüggésében a dolgaiknak. Pizzagate, ami lényegében egy brutális pedofil hálózat ennek a berkeiben ocsmány célokkal. Gyerekek megkínzása és elfogyasztása a vérükben felgyülemlett adrenochrome miatt, stb, stb... Ennek a leleplezésére tett kísérletek és azoknak az elhallgatása, a halottai az ügynek. Szóval Trump durván odabaszott a csapatnak, jó eséllyel még JFK juniorral felépítve az akciót és maga a hülye kéztartása ennek egy-egy emlékeztetője. A film szerint először egy flaska fiji márkájú vízzel bénázott így, majd a nem sokkal utána a Fiji pedofil szektát szétvágták egy szigeten. Hírességek kerültek börtönbe, ahogy ugyanennek a folyamatnak a következménye a Hollywoodban történt szétcsapás is a szexragadozók között. És ez csak a felszín. A film szerint amióta belekezdett, 8500 multinacionális nagyvállalati vezérigazgató mondott le(khm), a film nyíltan gyűri bele az egészbe a Clintonokat, Obamáékat, a Rotschildokat, Rockefellereket, az egyház hozzájuk csapdott tagjait, pápákat, bírókat, a Podestákat és mindannyiuk áldozatait. Ferkó pápáról is mesél a végén, hogy volt ellene körözés gyilkosságban való részvétel miatt otthon. Ha a filmnek a fele igaz és hát elég sok dolgot a wikileaks doksiai alapján hoz, akkor a fertő olyan mértékű amilyennek mindig is gondoltam és a libsi elitnek vége. Ha annak a fele igaz annak amit Trumpról feltételez, akkor a legnagyobb arc aki az elnöki székbe került. Meglátjuk. Ez is csak film, gondolatokkal, de annyit mutat amennyit tud vagy akar. Várom, hogy mi lesz a megvalósulása. Az első három rész unalmas a sokat ismerő bizalmatlan fajtánknak, de aztán belecsap a levesbe és elég komoly. Érdemes végigrágni magadat rajta.
A dzsinnekben is hiszel?
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75
S

Shektor11

Guest

Olyan sok helyen találkozom ezzel- alternatív csatornákon- hogy muszáj rá reagálnom. Igazából meg se kell néznem a filmet, mert tudom mit tartalmaz. Tömeges letartóztatások, pénzügyi és gazdasági rendszer újraindítása, tömeges kapcsolatfelvétel földönkívüliekkel, stb.
Na, eltaláltam? Hogy honnan tudom? Onnan, hogy már legalább 2006 óta ígérnek hasonlóakat. Olvastam 2006-os írásokat, ahol ezeket ígérték, meg hogy milyen közel van ez, meg hogy milyen qrva jó lesz akkor majd nekünk meg a Föld népeinek. Miért?-tehetitek fel a kérdést. Mert odafent a piramis csúcsán nem hülyék, pontosan tudják, hogy kialakult a társadalomban egy jelentősnek mondható réteg ( a társadalom max. néhány százaléka), akiket nem lehet elkábítani a mainstream hazugságokkal. Ezek nekik készülnek. Hogy továbbra is eljárjanak szavazni, higgyenek egy állítólagosan jóakaratú politikusban, stb.
A valóság azonban az, hogy az USA elnökének a megválasztásához annyi közük van a "választó" polgároknak, mint a busmanoknak Afrikában. Nem túl sok. Trump elnököt már legalább másfél évtizeddel ezelőtt megválasztották elnöknek. Vagy szerintetek a Simpson család hogyan jósolta meg még az elektori mapot is pontosan?https://www.google.com/search?q=sim...CjqPwCQ&bih=568&biw=1242#imgrc=DvPxUpzWUjswTM
Ők mindig fognak találni egy "hiteles" személyt, akiben hihettek, akinek szurkolhattok majd, aki majd "megvált" titeket. Ha a TV-vel nem megy, majd elkábítanak ezzel. Természetesen ezek az írások/filmek mindig tartalmaznak egy jó nagy adag igazságot, hogy hihetőnek/hitelesnek tűnjenek. Nem létezik semmifajta Q , vagy egyéb terv a háttérhatalom megdöntésére, nincs senki sem, aki ellenük lenne, leszámítva néhány felébredt embert.
 
  • Tetszik
Reactions: milagro and Wilson
M

molnibalage

Guest
Olyan sok helyen találkozom ezzel- alternatív csatornákon- hogy muszáj rá reagálnom. Igazából meg se kell néznem a filmet, mert tudom mit tartalmaz. Tömeges letartóztatások, pénzügyi és gazdasági rendszer újraindítása, tömeges kapcsolatfelvétel földönkívüliekkel, stb.
Na, eltaláltam? Hogy honnan tudom? Onnan, hogy már legalább 2006 óta ígérnek hasonlóakat. Olvastam 2006-os írásokat, ahol ezeket ígérték, meg hogy milyen közel van ez, meg hogy milyen qrva jó lesz akkor majd nekünk meg a Föld népeinek. Miért?-tehetitek fel a kérdést. Mert odafent a piramis csúcsán nem hülyék, pontosan tudják, hogy kialakult a társadalomban egy jelentősnek mondható réteg ( a társadalom max. néhány százaléka), akiket nem lehet elkábítani a mainstream hazugságokkal. Ezek nekik készülnek. Hogy továbbra is eljárjanak szavazni, higgyenek egy állítólagosan jóakaratú politikusban, stb.
A valóság azonban az, hogy az USA elnökének a megválasztásához annyi közük van a "választó" polgároknak, mint a busmanoknak Afrikában. Nem túl sok. Trump elnököt már legalább másfél évtizeddel ezelőtt megválasztották elnöknek. Vagy szerintetek a Simpson család hogyan jósolta meg még az elektori mapot is pontosan?https://www.google.com/search?q=sim...CjqPwCQ&bih=568&biw=1242#imgrc=DvPxUpzWUjswTM
Ők mindig fognak találni egy "hiteles" személyt, akiben hihettek, akinek szurkolhattok majd, aki majd "megvált" titeket. Ha a TV-vel nem megy, majd elkábítanak ezzel. Természetesen ezek az írások/filmek mindig tartalmaznak egy jó nagy adag igazságot, hogy hihetőnek/hitelesnek tűnjenek. Nem létezik semmifajta Q , vagy egyéb terv a háttérhatalom megdöntésére, nincs senki sem, aki ellenük lenne, leszámítva néhány felébredt embert.
LOL

A térkép nem stimmel és volt már hasonló választási eredmény. Azért HASONLÓ. Fogtak egyet és beanimálták.
Ilyenkor jövök rá mindig, hogy mennyire alacsony a kerítés...
 
S

Shektor11

Guest
LOL

A térkép nem stimmel és volt már hasonló választási eredmény. Azért HASONLÓ. Fogtak egyet és beanimálták.
Ilyenkor jövök rá mindig, hogy mennyire alacsony a kerítés...

Csak 99%-ban stimmel, igazad van. Lehet, hogy volt hasonló, de abban az epizódban a térképet még párosították is a jövőbeni(mostani)elnökkel. Nyilván csak a véletlen műve.
 
  • Tetszik
Reactions: milagro
M

molnibalage

Guest
Csak 99%-ban stimmel, igazad van. Lehet, hogy volt hasonló, de abban az epizódban a térképet még párosították is a jövőbeni(mostani)elnökkel. Nyilván csak a véletlen műve.
Igen, az. Ennél sokkal nagyobb véletlenek voltak a történelem során. Szerintem végig kéne menni az összes választáson és kiderülne, hogy a végén ez az átlagos eredmény és feltették. Persze egyszerűbb hinni minden marhaságban, mint valóban gondolkodni és ellenőrizni a dolgokat.

Az nem gonodlkodás, amit a sok konteós barom annak hisz. Az annak pusztán karikatúrája.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Olyan sok helyen találkozom ezzel- alternatív csatornákon- hogy muszáj rá reagálnom. Igazából meg se kell néznem a filmet, mert tudom mit tartalmaz. Tömeges letartóztatások, pénzügyi és gazdasági rendszer újraindítása, tömeges kapcsolatfelvétel földönkívüliekkel, stb.
Na, eltaláltam? Hogy honnan tudom? Onnan, hogy már legalább 2006 óta ígérnek hasonlóakat. Olvastam 2006-os írásokat, ahol ezeket ígérték, meg hogy milyen közel van ez, meg hogy milyen qrva jó lesz akkor majd nekünk meg a Föld népeinek. Miért?-tehetitek fel a kérdést. Mert odafent a piramis csúcsán nem hülyék, pontosan tudják, hogy kialakult a társadalomban egy jelentősnek mondható réteg ( a társadalom max. néhány százaléka), akiket nem lehet elkábítani a mainstream hazugságokkal. Ezek nekik készülnek. Hogy továbbra is eljárjanak szavazni, higgyenek egy állítólagosan jóakaratú politikusban, stb.
A valóság azonban az, hogy az USA elnökének a megválasztásához annyi közük van a "választó" polgároknak, mint a busmanoknak Afrikában. Nem túl sok. Trump elnököt már legalább másfél évtizeddel ezelőtt megválasztották elnöknek. Vagy szerintetek a Simpson család hogyan jósolta meg még az elektori mapot is pontosan?https://www.google.com/search?q=sim...CjqPwCQ&bih=568&biw=1242#imgrc=DvPxUpzWUjswTM
Ők mindig fognak találni egy "hiteles" személyt, akiben hihettek, akinek szurkolhattok majd, aki majd "megvált" titeket. Ha a TV-vel nem megy, majd elkábítanak ezzel. Természetesen ezek az írások/filmek mindig tartalmaznak egy jó nagy adag igazságot, hogy hihetőnek/hitelesnek tűnjenek. Nem létezik semmifajta Q , vagy egyéb terv a háttérhatalom megdöntésére, nincs senki sem, aki ellenük lenne, leszámítva néhány felébredt embert.

B. Fulford barátunk pl. másfél évtizede folyamatosan "letartóztat" és titkos bázisok földalatti tömlöceibe "vetteti" a gonoszakat...
Alig van még valaki, akinek szabadon kellene lófrálnia! Aztán ehhez képest..., na látjuk...
..
Ennek ellenére vannak benne értékes mozaikdarabok...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
B. Fulford barátunk pl. másfél évtizede folyamatosan "letartóztat" és titkos bázisok földalatti tömlöceibe "vetteti" a gonoszakat...
Alig van még valaki, akinek szabadon kellene lófrálnia! Aztán ehhez képest..., na látjuk...
..
Ennek ellenére vannak benne értékes mozaikdarabok...

Nagyjából erről beszélek én is. Csak azért mert végignéztem, betettem ide, hogy végignézhesse más is, jelezve, hogy fogalmam sincs, beleszőve a de és a ha szavakat annak jelzésére, hogy esetleg ha tényleg akkor, ....és máris konteós lettem ufóval meg mindennel. :D Nincs benne ufó Shektor, nincs benne dzsinn Molni. De inkább ne nézzétek meg, hogy legyen pár mozaikdarabotok, hanem csak nyomjátok a faszságot. Az összes korábbi hozzászólásomból nyílvánvaló, hgy mennyire ezotéria hívő, elragadtatásváró szuperdimenzionális fénylény vagyok.

Fröcsögjetek csak, az király dolog. :D
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
Nagyjából erről beszélek én is. Csak azért mert végignéztem, betettem ide, hogy végignézhesse más is, jelezve, hogy fogalmam sincs, beleszőve a de és a ha szavakat annak jelzésére, hogy esetleg ha tényleg akkor, ....és máris konteós lettem ufóval meg mindennel. :D Nincs benne ufó Shektor, nincs benne dzsinn Molni. De inkább ne nézzétek meg, hogy legyen pár mozaikdarabotok, hanem csak nyomjátok a faszságot. Az összes korábbi hozzászólásomból nyílvánvaló, hgy mennyire ezotéria hívő, elragadtatásváró szuperdimenzionális fénylény vagyok.

Fröcsögjetek csak, az király dolog. :D

Bocs Milagro, nem csak neked akartam válaszolni, de ahogy látom így sikerült.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
Hát most meló közben megnéztem a harmadik rész kb végéig... Össze-vissza ugrál a korábban már ismert összeesküvés elméletek elemei között és azt próbálja sugallni, hogy van valamilyen kapocs. Részigazságok vannak benne, egy-két érdekes dolog is amire én nem tudok magyarázatot, de lehet, hogy az adott terület szakértője 5 sec alatt válaszolna, de ugyanakkor teljesen agyhalott dolgokat is felhoz. A magyar feliratot nem olvastam mert tudok angolul, nem tudom milyen lehet a magyar fordítás. Az angol szövegből, mármint a megfogalmazásból, meg ahogy beszél a narrátor is az az érzésem, hogy ezt még a konteóra fogékonyak közül is inkább a legbutábbaknak szánták. Ezt én tényleg nem tudom végignézni.

Az a baj ezekkel egyébként, hogy ha csak egy pontban is igaza van (márpedig van, elég ha csak a migránsok buszoztatását, a pénzosztást stb emeljük ki), akkor azt is teljesen lenullázza a megszámlálhatatlanul sok ostoba hülyeséggel amiket felsorol. Amikor pedig azt az egy témát legközelebb felhozza valaki akkor nem lehet róla normálisan beszélni mert az ilyen videók miatt már az is konteós hülyeségnek számít az emberek szemében.

Csak, hogy belpolt vigyek a dologba, kb olyan mint amit a kormányunk csinált Sorossal. Hiába van több igen kellemetlen téma amiben tényleg benne van az öreg, hiába vannak bizonyítékok jó pár ocsmány dologra amit pénzelt vagy pénzel most is, vagy hiába tudhatja mindenki néhány áldásos tevékenységét 'üzletemberként'. A kormányoldali média olyan sok hülyeséget, és olyan teljesen leegyszerűsített formában tolta az emberek arcába a Sorossal kapcsolatos információkat, hogy amikor tényleg lehetne beszélni egy konkrét ügyről akkor az ember már csak legyint az újabb "sorosozáson" ami biztos egy agymosott fidesznyik konteója. Aztán meg mégsem..

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok olyan történés van/volt a világban amik szándékosan lettek "belemosva", alulról elterjesztve a különböző konteó teóriákba, teóriák között. Így érték el, hogy az aktuális ügy ne legyen komolyan vehető.
 
S

Shektor11

Guest
Nagyjából erről beszélek én is. Csak azért mert végignéztem, betettem ide, hogy végignézhesse más is, jelezve, hogy fogalmam sincs, beleszőve a de és a ha szavakat annak jelzésére, hogy esetleg ha tényleg akkor, ....és máris konteós lettem ufóval meg mindennel. :D Nincs benne ufó Shektor, nincs benne dzsinn Molni. De inkább ne nézzétek meg, hogy legyen pár mozaikdarabotok, hanem csak nyomjátok a faszságot. Az összes korábbi hozzászólásomból nyílvánvaló, hgy mennyire ezotéria hívő, elragadtatásváró szuperdimenzionális fénylény vagyok.

Fröcsögjetek csak, az király dolog. :D

Én nem fröcsögni akartam, csak elmondtam a véleményem, hogy szerintem ezek mögött ugyanazok állnak, ezért csak óvatosan.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
Én nem fröcsögni akartam, csak elmondtam a véleményem, hogy szerintem ezek mögött ugyanazok állnak, ezért csak óvatosan.[/QUOT

Ugyanez a véleményem, bármikor is visszaolvasol ez árad a szövegeimből azthiszem. De elég személyesre vetted, ufóstól, mindenestől. Kitalálhatod mi van benne gunyorosan, sajnos fröcsögve, néha szeretek én is a dolgok elé menni mert tudom amit tudok és sokszor bejön, olykor csalódok, néha meg csak fele-fele. Vagy meg is nézheted és akkor a logikai vonala miatt elfilózhatsz a mondanivalója esetleges igazságán. Nem ájulam el tőle, nem úgy vezettem fel mint a végső igazság és aki nem hisz benne istenkáromló és meg kell égetni.

Ja és van tizedik része, de még nincs felirat.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
Hát most meló közben megnéztem a harmadik rész kb végéig... Össze-vissza ugrál a korábban már ismert összeesküvés elméletek elemei között és azt próbálja sugallni, hogy van valamilyen kapocs. Részigazságok vannak benne, egy-két érdekes dolog is amire én nem tudok magyarázatot, de lehet, hogy az adott terület szakértője 5 sec alatt válaszolna, de ugyanakkor teljesen agyhalott dolgokat is felhoz. A magyar feliratot nem olvastam mert tudok angolul, nem tudom milyen lehet a magyar fordítás. Az angol szövegből, mármint a megfogalmazásból, meg ahogy beszél a narrátor is az az érzésem, hogy ezt még a konteóra fogékonyak közül is inkább a legbutábbaknak szánták. Ezt én tényleg nem tudom végignézni.

Az a baj ezekkel egyébként, hogy ha csak egy pontban is igaza van (márpedig van, elég ha csak a migránsok buszoztatását, a pénzosztást stb emeljük ki), akkor azt is teljesen lenullázza a megszámlálhatatlanul sok ostoba hülyeséggel amiket felsorol. Amikor pedig azt az egy témát legközelebb felhozza valaki akkor nem lehet róla normálisan beszélni mert az ilyen videók miatt már az is konteós hülyeségnek számít az emberek szemében.

Csak, hogy belpolt vigyek a dologba, kb olyan mint amit a kormányunk csinált Sorossal. Hiába van több igen kellemetlen téma amiben tényleg benne van az öreg, hiába vannak bizonyítékok jó pár ocsmány dologra amit pénzelt vagy pénzel most is, vagy hiába tudhatja mindenki néhány áldásos tevékenységét 'üzletemberként'. A kormányoldali média olyan sok hülyeséget, és olyan teljesen leegyszerűsített formában tolta az emberek arcába a Sorossal kapcsolatos információkat, hogy amikor tényleg lehetne beszélni egy konkrét ügyről akkor az ember már csak legyint az újabb "sorosozáson" ami biztos egy agymosott fidesznyik konteója. Aztán meg mégsem..

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok olyan történés van/volt a világban amik szándékosan lettek "belemosva", alulról elterjesztve a különböző konteó teóriákba, teóriák között. Így érték el, hogy az aktuális ügy ne legyen komolyan vehető.

A negyedik résztől kezdi komolyra venni. Ahogy írtam, a harmadikig elég általános és buta nekünk, szerintem akárkinek szinte az országban aki megugorja a félállati szintet. Az első három csak arra van, hogy tömegében feldobja a csapat létét, akikről aztán beszél. Az ötödiktől már érteni minek volt az első három.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
A negyedik résztől kezdi komolyra venni. Ahogy írtam, a harmadikig elég általános és buta nekünk, szerintem akárkinek szinte az országban aki megugorja a félállati szintet. Az első három csak arra van, hogy tömegében feldobja a csapat létét, akikről aztán beszél. Az ötödiktől már érteni minek volt az első három.

Lehet neki esek ma vagy holnap, úgyis unom magam munka közben..
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Hát most meló közben megnéztem a harmadik rész kb végéig... Össze-vissza ugrál a korábban már ismert összeesküvés elméletek elemei között és azt próbálja sugallni, hogy van valamilyen kapocs. Részigazságok vannak benne, egy-két érdekes dolog is amire én nem tudok magyarázatot, de lehet, hogy az adott terület szakértője 5 sec alatt válaszolna, de ugyanakkor teljesen agyhalott dolgokat is felhoz. A magyar feliratot nem olvastam mert tudok angolul, nem tudom milyen lehet a magyar fordítás. Az angol szövegből, mármint a megfogalmazásból, meg ahogy beszél a narrátor is az az érzésem, hogy ezt még a konteóra fogékonyak közül is inkább a legbutábbaknak szánták. Ezt én tényleg nem tudom végignézni.

Az a baj ezekkel egyébként, hogy ha csak egy pontban is igaza van (márpedig van, elég ha csak a migránsok buszoztatását, a pénzosztást stb emeljük ki), akkor azt is teljesen lenullázza a megszámlálhatatlanul sok ostoba hülyeséggel amiket felsorol. Amikor pedig azt az egy témát legközelebb felhozza valaki akkor nem lehet róla normálisan beszélni mert az ilyen videók miatt már az is konteós hülyeségnek számít az emberek szemében.

Csak, hogy belpolt vigyek a dologba, kb olyan mint amit a kormányunk csinált Sorossal. Hiába van több igen kellemetlen téma amiben tényleg benne van az öreg, hiába vannak bizonyítékok jó pár ocsmány dologra amit pénzelt vagy pénzel most is, vagy hiába tudhatja mindenki néhány áldásos tevékenységét 'üzletemberként'. A kormányoldali média olyan sok hülyeséget, és olyan teljesen leegyszerűsített formában tolta az emberek arcába a Sorossal kapcsolatos információkat, hogy amikor tényleg lehetne beszélni egy konkrét ügyről akkor az ember már csak legyint az újabb "sorosozáson" ami biztos egy agymosott fidesznyik konteója. Aztán meg mégsem..

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok olyan történés van/volt a világban amik szándékosan lettek "belemosva", alulról elterjesztve a különböző konteó teóriákba, teóriák között. Így érték el, hogy az aktuális ügy ne legyen komolyan vehető.

Azért nehéz ügyesnek lenni!
Ha "kellően kompozit" a leleplezés, akkó' az a baj, ha "kellően leegyszerűsített" akkó' meg az a baj!
Nézd csak végig, vannak benne értékes részek!
Próbáld meg külső nézőpontból szemügyre venni, s ne ragadj le a hibáknál, majd a legvégén összegzed magadban a látottakat!
10. részt amúgy magyarul nem találtam meg...
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
S

Shektor11

Guest
Végig néztem mind a 9 részt. Van benne egy csomó igazság, meg egy csomó hazugság. Le sokkolnak, de a végén persze fel lehet lélegezni, mert felkínálják a kék pirulát. Röviden így lehetne jellemezni. Kiderül, hogy a nézőnek semmit sem kell csinálnia, csak élni ugyanúgy a mindennapi életét, mint ahogy eddig tette.
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll