[BIZTPOL] Észak-Korea

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 290
55 541
113
.

Ezért egy 40-50e É-K-i önkéntest (Ukrajnába) mivel UBER-elne a NATO? :oops:

Szerintem csak egy kiszivárogtatástól is barna-nacit cserélne *elenszkíj és a fél Baltikum!
... a lengyelek meg rendelnének újabb 3-400 M1-et :hadonaszos:


Miért ne lehetne két 04. 01. egy évben??? ;)
.




Még hamarabb elfüstölné az Ukrán élőerőt,technikát.
 
  • Tetszik
Reactions: vata and LMzek 2.0

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 165
14 766
113
.

Ezért egy 40-50e É-K-i önkéntest (Ukrajnába) mivel UBER-elne a NATO? :oops:
Az azt jelentené, hogy rászorulnak a külső segítségre, komoly arcvesztés lenne.
És ekkora erőt Kim se adna ingyen, minimum top haditechnikát kèrne, új vadászgépek, legvedelem. Ebből meg az oroszoknak sincs felesleg. Ès szerintem Kína se nézné jó szemmel.


Na ez viszont ravasz! Civil teheratónak álcázott raketavetők! Ez nagyon vagány!
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Az azt jelentené, hogy rászorulnak a külső segítségre, komoly arcvesztés lenne.
És ekkora erőt Kim se adna ingyen, minimum top haditechnikát kèrne, új vadászgépek, legvedelem. Ebből meg az oroszoknak sincs felesleg. Ès szerintem Kína se nézné jó szemmel.

04. 01-et tartottam! ;)



Na ez viszont ravasz! Civil teheratónak álcázott raketavetők! Ez nagyon vagány!

Irán és a papucsosok is kedvelik ezt az álcázást.
Nekünk (NATO) snassz!
Mire megtanuljuk majd élőben, már el buktuk a háborút az operett-haderőnkkel! ":hadonaszos:"

.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Az azt jelentené, hogy rászorulnak a külső segítségre, komoly arcvesztés lenne.
És ekkora erőt Kim se adna ingyen, minimum top haditechnikát kèrne, új vadászgépek, legvedelem. Ebből meg az oroszoknak sincs felesleg. Ès szerintem Kína se nézné jó szemmel.


Na ez viszont ravasz! Civil teheratónak álcázott raketavetők! Ez nagyon vagány!
Amikor gyerekként a műanyag katonákkal játszva a az öcsém játék kamionját is bevettem a a csatában ! :D
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 165
14 766
113
Kimék rettenetessen unatkoztak amíg elo nem kerultek a traktorok (azok mondjuk Lukashenkót is lázba hoznánank), 36:30 táján egy tábornok biztos meséli Kimnek a viccet a tuzet viszonzó, majd elrepulo traktorról. A rakétateherautók már a Kim-csemetének is látványosan tetszettek.
Ez a vicc nekem is eszembe jutott! :)

Screenshot-2023-09-09-23-49-53.png

Mondjuk mèg az is feltünt, hogy a talpas katonákon 1g súlyfelesleg sincs, mind csontos arcú. A közép osztálybeli figuráknak meg egy kis pocak is belefér + csinos feleség.
Screenshot-2023-09-09-23-52-12.png


A civil hűtőskocsinak álcázott rakétásoknál meg annyira figyeltek a részletekre, hogy a kabinban meg a hátul ülők is fehér köpenyben voltak!
Screenshot-2023-09-10-00-04-53.png


Kiméknek külső légkondicionál is dukál, gondolom, hogy ne zavarja őket a gázolaj füst.
Screenshot-2023-09-09-23-47-31.png


De a legjobban a tökéletes állapotú horpadás mentes ZIL-ek tetszettek, mert ilyet még nem láttam. Pedig szerintem etek nem újak mégis patent állapotban vannak!
Screenshot-2023-09-10-00-03-08.png


A zene is teljesen élvezhető, sőt bizonyos fokig modern volt, +a katonák kiáltásaval nagyon ütős volt a hangulat.
Ehhez nagyon értenek Koreaban!
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Ez a vicc nekem is eszembe jutott! :)

Screenshot-2023-09-09-23-49-53.png

Mondjuk mèg az is feltünt, hogy a talpas katonákon 1g súlyfelesleg sincs, mind csontos arcú. A közép osztálybeli figuráknak meg egy kis pocak is belefér + csinos feleség.
Screenshot-2023-09-09-23-52-12.png
Kis szociológiai kitérő a társadalmi rétegződés helyi specialitásairól. :)
Ismerős helyzet az 50-60(+) évvel ezelőtti Mo-ról.


A civil hűtőskocsinak álcázott rakétásoknál meg annyira figyeltek a részletekre, hogy a kabinban meg a hátul ülők is fehér köpenyben voltak!
Screenshot-2023-09-10-00-04-53.png


Kiméknek külső légkondicionál is dukál, gondolom, hogy ne zavarja őket a gázolaj füst.
Screenshot-2023-09-09-23-47-31.png


De a legjobban a tökéletes állapotú horpadás mentes ZIL-ek tetszettek, mert ilyet még nem láttam. Pedig szerintem etek nem újak mégis patent állapotban vannak!
Screenshot-2023-09-10-00-03-08.png


A zene is teljesen élvezhető, sőt bizonyos fokig modern volt, +a katonák kiáltásaval nagyon ütős volt a hangulat.
Ehhez nagyon értenek Koreaban!

Van nekik a "Díszszemle készlet" --mindenből-- => patyolat állapotban és vannak amiket használnak, a "horpadtak"!
... szerintem!

U.I.: Ezek vajon Diesel-ek már, vagy a benzintemető üzemmódos orosz V-motorok még?

.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and Flamand

vata

Well-Known Member
2015. december 5.
633
2 730
93
"És ekkora erőt Kim se adna ingyen, minimum top haditechnikát kèrne, új vadászgépek, légvedelem."

Ezt Kim elvtárs mondta neked?

Szerintem pár tizmillió tonna gabona vagy kőolaj is bőven elég lenne a Kedves Vezető-nek.
(De lehet hogy a leszerelt SS–18 Sátánokat is elfogadná :):))